Új hozzászólás Aktív témák
-
A_ScHuLcZ
addikt
Sziasztok!
Notebook-ba szerintetek 5400-as vagy 7200-as fordulatú HDD-t érdemes venni? Biztos volt már róla szó, de sürgős lenne, és mivel dolgozom nem tudom most visszaolvasni a hozzászólásokat. Jelenleg egy 5400-as 120-as SATA winyó van benne, ezt szeretném cserélni legalább egy 500-asra. (HP 8510p)
Ezt a 2-t találtam nagyon jó árban:
WD Scorpion Blue 500GB
Samsung SpinPoint M7 500GB
Vagy esetleg másikat ajánlanátok inkább?A 7200-asok nagyon drágák, épp ezért érdekelne, hogy van-e értelme egyáltalán olyanokat nézegetnem, vagy elenyésző a különbség? Gondolom a 7200-asok többet is fogyasztanak.
Kisebb SSD is megfordult már a fejemben + mellé egy usb-s 2,5"-os winyó, de akkor azt mindig hordoznom kell magammal, drágább megoldás és macerásabb is, nem biztos, hogy ér annyit az a flash.Előre is köszönöm a válaszokat!
Új hozzászólás Aktív témák
- Napelem
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Rágyúr a macOS-re a 3DMark
- Milyen légkondit a lakásba?
- Gyúrósok ide!
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Előrendelhető a OnePlus Pad 3
- Milyen monitort vegyek?
- Hívószám-hamisítás
- További aktív témák...
- 3DKRAFT.HU - 3D NYOMTATÁS - AZONNALI ÁRAJÁNLAT - GYORS KIVITELEZÉS - 480+ POZITÍV ÉRTÉKELÉS
- DUPLA XEON GOLD 6134!!! HP Z8 G4 LEGNAGYOBB WORKSTATION 64GB 2x8 mag 2x16 szál gamer, szerver, munka
- Üzleti Fujitsu Lifebook u7510 15,6" FHD IPS 2021/08. havi gyártás
- Noblechairs HERO RL valódi bőr Gamer Szék
- iKing.Hu - Apple 16 Pro Max - Natural Titanium - Új, kipróbált
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest