Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz solfilo #20897 üzenetére

    Én sem low-on teszteltem volna.

    Németh Péter: Úgy érted, hogy egy G4560 nem hajtaná ki? :)

    joysefke

    "-(1) egyel több komponens, egyel több gyártó, akinek a drivereivel kell törődni"

    Nem mindegy, hogy a Radeon vagy a GF driverét kell feltenni? Az eggyel több komponens nem értem miért nyűg, ha van hely a házban. Legfeljebb akkor lehet, ha zajos a hűtés, bár mondjuk 1030-ból pont vannak passzívok is.

    "Ha levonod a 2400G árából a gt 1030 árát, akkor is ott tartasz, hogy annyi pénzért nem kapsz erősebb CPU-t (az alaplapköltséggel kiigazítva) mint ami a 2400G-ben van."

    Lehet, viszont azt se felejtsük el, hogy a 2400G esetében nem kapod meg egyazon időben a CPU és a GPU maximum teljesítményét, legalábbis a gyárilag belőtt 65 wattos TDP keretben biztosan nem. Különálló CPU és dGPU esetében ilyen probléma nincs.

    Nem vitás, hogy a 2400G-ben van a piac jelenleg leggyorsabb IGP-je, csak éppen ez a szint szerintem még messze van az időtállótól. Egy Kaby-G kaliberű APU-val más lenne a helyzet, remélhetőleg erre nem kell majd annyit várni, hogy ez a teljesítményszint a jelenlegi 1030 környékére süllyedjen le.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák