Hi​rd​eté​s​

2018. január 23., kedd

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PS2 emulator

(#1351) sotetlovag97

sotetlovag97
(tag)

Üdv!

Valaki tudna nekem segíteni?
Nem indul a ps2 emulatorom és azt írja ki hogy hiányzik a msvcp120.dll.
Mit kell ilyenkor tenni.

ha pedig ezt letöltöm és bemásolom az emu könyvtárába akkor meg 0xc000007b hiba. :W

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni és neked kell ráírnod legalább 2x... jajj http://splur.gy/r/RJK56/r/2G0bR3slCGb http://bit.ly/1egNMeq

(#1352) Big Bopper válasza sotetlovag97 (#1351) üzenetére

Big Bopper
(tag)

microsoft visual c++ legfrissebb verzióját próbáld meg telepíteni, szerintem az hiányzik neki

(#1353) sotetlovag97 válasza Big Bopper (#1352) üzenetére

sotetlovag97
(tag)

Már meg is van, köszönöm.
Már tökéletesen fut.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni és neked kell ráírnod legalább 2x... jajj http://splur.gy/r/RJK56/r/2G0bR3slCGb http://bit.ly/1egNMeq

(#1354) tescodr

tescodr
(tag)
LOGOUT blog

Azért mindig elcsodálkozom micsoda erőforrásigénye van az emunak.Pl a Black és a Cod 3 még mindig játszhatatlan sajnos :S

(#1355) Zolcsevita90

Zolcsevita90
(újonc)

Sziasztok!

Én igazából egyetlen játékhoz szeretném használni az emulatort, azt pedig a Tekken Tag Tournament.
Viszont már órákat öltem bele, variálgattam a beállításokat/ hack-eket, néztem külföldi fórumokat, youtube stb. de egyik se jött be. Nincsenek magas elvárásaim de vannak pályák benne amiknél kifejezetten lassú a játék, mint ha lassított felvételt néznék, akadozó hang mellett, pedig az fps bőven 50-60 között mozog. A gépem se mondható gyengének, szerintem még tartja a középkategóriát, a spec. a következő:

CPU: AMD Fx 6300 (3,5Ghz)
VGA: Sapphire HD 7870
RAM: 8 GB Kingmax 1600Mhz

Ha valakinek ilyen vagy hasonló konfigja van, vagy netalántán tudja, hogy egy ilyen géphez milyen beállításokkal lehet jól futtatni az emu-t az óriási lenne :) A segítséget előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#1356) Showhai válasza Zolcsevita90 (#1355) üzenetére

Showhai
(lelkes újonc)

Ha nagy Tekken fan vagy, és nem hiányzik a Tag mode, akkor egy Tekken 6-ot javaslok. Viszont azt PSP emuval, amiről már készülget a cikk. (lassan, de bizonytalanul :O ) Egyelőre ott vagyok, hogy került hozzám egy laptop, C2D P8400 (2.4 GHz), 2 GB ram, Intel 4500MHD, Win7, ezen játszható a Tekken 6 PSP emun. Sajnos a PCSX2 még mindig nem elég kiforrott. Ha ez a lapos egy GT630M/640M szintű dedikált VGA-val futna egy egyszerű Ivy-spentiummal, patent lenne. Így azért nem folyamatos mint eredetiben, de játszható. De a Tekken-ek nem igényelnek nagy gépet. Egy PSP GTA már megfekteti ezt a cuccot azért...

Duoble Chekc Everytihng

(#1357) Zolcsevita90 válasza Showhai (#1356) üzenetére

Zolcsevita90
(újonc)

Pont ez az, hogy nem csak a tag miatt fontos, hanem mert az idézi nekem legjobban a tekken 3-as időszakot (régi szép idők...) :O Ezért is lenne olyan fontos, no meg pár havert szétzúzni nálam ;] sajna ps2-öm nincs egy játékért meg azért túlzás lenne venni, de az emu-ba meg már órák hosszákat vertem bele és még mindig nem tudtam élvezhető játékmenetet produkálni. Ezért is kérném a segítséget egy optimális beállítással kapcsolatban :)

(#1358) Showhai válasza Zolcsevita90 (#1357) üzenetére

Showhai
(lelkes újonc)

Sjana PCSX2-ben nem tudok mit mondani, mert most nincs gépem hozzá :( A jelenlegi lapos harmatgyenge ilyenekhez.

Duoble Chekc Everytihng

(#1359) Zolcsevita90 válasza razor03 (#1027) üzenetére

Zolcsevita90
(újonc)

Szia!

Láttam írtál hozzá a fórumhoz és, hogy nagyjából ismered az emulátorokat, éppen ebben kérném a tanácsod/segítséged:) Én igazából egyetlen játékhoz szeretném használni az emulatort, azt pedig a Tekken Tag Tournament.
Viszont már órákat öltem bele, variálgattam a beállításokat/ hack-eket, néztem külföldi fórumokat, youtube stb. de egyik se jött be. Nincsenek magas elvárásaim de vannak pályák benne amiknél kifejezetten lassú a játék, mint ha lassított felvételt néznék, akadozó hang mellett, pedig az fps bőven 50-60 között mozog. A gépem se mondható gyengének, szerintem még tartja a középkategóriát, a spec. a következő:

CPU: AMD Fx 6300 (3,5Ghz)
VGA: Sapphire HD 7870
RAM: 8 GB Kingmax 1600Mhz

A választ előre is köszönöm, addig is a legjobbakat :R

Üdv.: Zoli

[ Szerkesztve ]

(#1360) Zolcsevita90 válasza Showhai (#1358) üzenetére

Zolcsevita90
(újonc)

Mindenesetre köszi a segítséget :) Hátha valakinek van egy hasonló kaliberű gépe. Viszont ha psp emu-ra adom a fejem feltétlen értesítelek ;)

(#1361) Showhai válasza Zolcsevita90 (#1360) üzenetére

Showhai
(lelkes újonc)

csak bátran :) ámbár ott nehéz lesz a 2 player :U

Duoble Chekc Everytihng

(#1362) roly7

roly7
(tag)

Üdv. Sikerült valakinek a gran turismo 4-et futtatni? Nálam nem csinál semmit a nyelvet kiválasztom és utána csak feket kép fogad. Ha valakinek megy leírná a beállításait lehet én állítotam be valamit rosszul köszönöm.

(#1363) fecni129

fecni129
(újonc)

Sziasztok!Valaki elküldene egy működő ps2 bios-t mert már nagyon sokat próbáltam és egyik sem működik :(

(#1364) hercules86

hercules86
(újonc)

sziasztok az volna a kérdésem hogy én nekem meg van a ps2 emulator a androidon a telefonom neve lg p350 és kéri a bios fájt de le is töltötem nem egyszer de nem reagál rá kérlek ha tudtok segitsetek mert a program maga elindul csak a bios fájt nem ismeri fel segítsetek kérlek titeket. :O

(#1365) zoltanz

zoltanz
(PH! nagyúr)

Kipróbáltam a Tekken 6 ot Psp emu val pc-n, tényleg szuper :)

(#1366) vimi86

vimi86
(újonc)

sziasztok. én most töltöttem le a play! nevű ps2 emulátort androidos telefonomra. maga az emulátor elindul meg is találja a játékot amit letöltöttem hozzá. de ha rányomok csak a ps2 kontrollere látszik a fekete alapon és ennyi. tud valaki segíteni hogy miért nem indul el a játék? letöltöttem hozzá több bios fájlt is de azt se tudom hova kell behelyezni.

(#1367) robogo81 válasza vimi86 (#1366) üzenetére

robogo81
(fanatikus tag)

Csinálj a program mappájába, ahová telepített,egy BIOS mappát és oda rakd a bios fájlokat.
Gondolom...

Volt bootloopos G4 occópínzé vett. wot:rober_tab (ha van kedvem kigurulni,néha)

(#1368) chungee

chungee
(PH! addikt)

Téves :B

[ Szerkesztve ]

(#1369) Viktor77

Viktor77
(PH! félisten)

Hosszú idő óta megint tettem egy próbát az emuval. Gépem az adataimnál.

Meglepően jól fut, GT4 55-60fps végig, 1920-ban, 4x felbontásban. Kell még kicsit finomhangolni (meg egy verseny közben ki is fagyott), de ez így használható.
A mai autósjátékínséges időkben jó újra elővenni ezt a gyöngyszemet (aminél szvsz jobb azóta sem készült).

(#1370) Heroes fan

Heroes fan
(senior tag)

Tudtok segíteni?, kipróbáltam az emulátort és billentyűzettel nem tudom irányítani megcsináltam a 900 valahanyadik hozzászoliban volt hogy az egeret vigyem rá a d upra beállítottam a fel le jobbra balrát és elindítanám a játékot de nem csinál semmit.

Heroes of Might and Magic - Quest for the DragonBone Staff (USA) ezt a játékot indítanám el.

[ Szerkesztve ]

(#1371) robogo81 válasza Heroes fan (#1370) üzenetére

robogo81
(fanatikus tag)

Talán ha a bal joystic -ra raknád a kurzornyilakat,és nem a d-padra.
Azon meg hogy nem csinál semmit mit értesz?
Se kép se hang,vagy csak nem lehet irányítani sehogy.Ha az előbbi,akkor végig kell menni a beállításokon is,de az utóbbi csak a pad pluginnál kell hozzárendelni a gombokhoz a billentyű gombjait rendesen.

Volt bootloopos G4 occópínzé vett. wot:rober_tab (ha van kedvem kigurulni,néha)

(#1372) Heroes fan válasza robogo81 (#1371) üzenetére

Heroes fan
(senior tag)

Igen szarul állítottam be most már megy le fel oldalra jobbra, csak az enter meg ilyenek az melyik oldalon van?
Az egér nyila eltűnik azt hogy lehet visszahozni?

(#1373) Heroes fan

Heroes fan
(senior tag)

Az alap beállításokat meg elcsesztem eltünt.

(#1374) Heroes fan

Heroes fan
(senior tag)

Mindegy mert a játék olyan játszhatatlan hogy nem igaz beállítottam a mozgást és mentem benne 2 lépést és elkezdett úgy szaggatni hogy beszarás a csatába akartam menni ott meg megállt az egész fps nem volt egy deka se, megállt az egész képernyő.

(#1375) mad1 válasza Viktor77 (#1369) üzenetére

mad1
(PH! kedvence)

Ez pu nek szantam sorry

[ Szerkesztve ]

Mikor nézed a vga-dat miközben használod?

(#1376) kismokesz

kismokesz
(tag)

olyan kérdésem lenne hogy van külön ps2 forum?

(#1377) Heroes fan válasza kismokesz (#1376) üzenetére

Heroes fan
(senior tag)

Ha a kereső nem talál akkor nincs. Amúgy meg itt vagy.

(#1378) #21946880 válasza kismokesz (#1376) üzenetére

(törölt tag)

(#1379) kismokesz

kismokesz
(tag)

Köszönöm szépen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PS2 emulator
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.