Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Showhai

    tag

    válasz Showhai #1345 üzenetére

    Nos, azért nem ültem tétlenül. A sors úgy hozta, hogy az Intel E2180-as cpu-mat nem tudtam tuningolni (leváltottam az X2-t). Ezért valahogy nem tudtam értelmes sebességet összehozni pcsx2-ben. Mivel a kisgépes vonalat viszem, ráakadtam a PPSSPP-re. Ez PSP emulátor, szal nem tudom hogy melyik totyikba kell írni róla, de a lényeg, hogy a fent említett 2x2.00 GHz-es 775-ös procival, 2 gb rammal meg egy HD4830-al nemcsak hogy játszható sebességet hoz Win7 alatt, de 4X PSP felbontás , 4 AF és Bloom alatt is tökéletes. Átlag betonstabil 30 FPS, ritka és apró lag, az meg vagy a 2GB, vagy a 8mb caches HDD (Win7 alatt) miatt van.

    Proof:
    Ez úgy egy hónap tesztelés és 1 hét konfigolás eredménye

    Namost az FPS mutató 6-7 folyamatos screenshot után csúfosan áll, max hisztek nekem :). Ha nem lenne meg a 30 FPS, nem Tekkeneznék vele lelkesen, ez a játék igen kis lagnál is élvezhetetlen.
    4:3-as monitorom van, de nem gond mint látható. Van vertical scale is, jó ronda úgy. Tudom, nem egy észveszejtő graf, de a PSP felbontását nehéz annyira feljavítani, mint a PS2-t.

    Laptoposok előnyben (azért sztem egy nvidia 710m nem árt, de a leggyengébb mostani proci is elég).

    Cikk mehet? :)

    [ Szerkesztve ]

    Duoble Chekc Everytihng

Új hozzászólás Aktív témák