Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Showhai

    tag

    válasz olbaidhun #1349 üzenetére

    :R

    Elöljáróban annyit, hogy a hardverem miatt nem fut minden röccenésmentesen. Kéne 2x3GHz az üdvösséghez, ahogy nézem. De az új belépő szintű laposok szerintem hozzák, amit kell, még Intel HD-vel is, hiszen itt még kevesebb kakaót igényel az emu, de procira itt is szükség van.
    Amik nemigen futnak nálam azok az open-world cuccosok, pl GTA, vagy a Spiderman 3. A kocsikázós meg csépelős játékok viszont simán. Jelen formában csak annyit tudok tenni, hogy egy általános leírást dobok az emuról, a konfigolás mi-micsoda résszel, a buktatókat kifejtem, meg hogy milyen játékok mennek a budget konfigon. Aztán bővítem a cikket, ahogy hozzájutok más hardverekhez (a közelben lesz más is talán tesztelésre). Az emunak van androidos verziója is, szerintem 4 mag alatt nem érdemes hozzákezdeni, két maggal próbáltam, katasztrófa. Az is ingyenes, és teljes funkciós, van "fizetős" is a marketen, de csak donate célokból.

    Amíg meglesz a cikk, írhatna mindenki valami játékot, amit megnéznék, hogy müxik-e. Az egy dolog, hogy szaggat nálam majd a fele :DDD de a kompatibilitás sem mindegy.

    Az eddigi eredmények:

    Tekken 6 : 30 FPS, teljes kompatibiliás, szűrőkkel (4X AF, 4X PSP felbontás, vignette/bloom, spline high, audio high) - 100%
    Driver 76 : katasztrófa, durva grafikai glitchek, vagy tök fekete képernyő, de az open world miatt amúgy is szaggatott volna - 10%
    Burnout Revenge : még csak be sem olvasta az emu, megpróbálom "újragrabbelni az ISO-t ;) " 0%
    Colin Mcrae Rally 2005 Plus - 100% (lásd Tekken)
    GTA Vice City Stories - Maga a játék tökéletes, semmi hiba, de szaggat eléggé = 70%
    Spiderman 3 : 70% (lásd GTA)
    Sega Rally Revo : az égbolt hiányzik (fekete), de sebességproblémái nincsenek = 60%
    Ridge Racer 2 : Egy érdekes ghosting effekt van rajta, mintha egy szélvédő lenne előtted, ami nagyon visszaveri a világot, de csak kb 30% alphával. Sebesség tökéletes. = 60%

    Képek:

    [ Szerkesztve ]

    Duoble Chekc Everytihng

Új hozzászólás Aktív témák