Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Sziasztok!

    Explorerről próbálok átállni mozillára, mert az explorer flash playere hibásan működött a win8 64 bites rendszerem alatt.
    Viszont azt nagyon szerettem az IE-ben, hogy a loginneveket és jelszavakat megkérdezte, hogy megjegyezze-e, és ha rányomtam az igent, megjegyezte. Itthoni gép, fölösleges állandóan belépni-gépelni minden fórumra, levelezőbe, netshopba, stb. Viszont a firefoxban (illetve ez valami Nightly nevű valami lett a win8 alatt)
    az options-security-password beállításnál szürke színű a "remember password for websites" opció, így nem tudom bepipálni.
    Ránéztem az about:configban, hol van password, de nem egyértelmű, melyik lehet az sor, amihez nekem hozzá kell nyúlni, vagy hogy ott van-e egyáltalán az a sor.

    Tudnátok segíteni, hogyan tudnám bekapcsolni a loginnév- és jelszómegjegyzést?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák