Hirdetés

Aktív témák

  • al_age

    senior tag

    válasz tts #2666 üzenetére

    Minden rendben van felém, köszönöm kérdésed.:)
    Jelenleg egyetlen dolog aggaszt kis mértékben - közeleg a vizsgaidőszak.:D
    Az pedig, hogy rég jártam felétek, csak magadnak köszönheted, hiszen Tőled csak nagyszerű dolgokat tudtam eddig vásárolni, amik nem mennek tönkre, így nem kell helyettük újat venni.:C
    Tápot még mindig nem vettem normálisat, még most is a papíron 420-as Codegen van a gépemben. Egy időben nagyon be voltam zsongva, hogy újat vegyek, sőt ez néha még mostanában is rámjön, de rájöttem, hogy a tápom jól teszi a dolgát, stabilak a feszek (eddig még minden mérés 2% alatti ingadozást jelzett), most már a hűtése is jó, így, hogy az egyik ''ződ'' YS-Tech előlről szívja a levegőt, a másik meg hátul nyomja ki.
    Majd ha elkezd szarozni, akkor veszek új tápot, amibe viszont 90%, hogy ventit is kell vennem. Gondolom sejted, hogy ezt hol fogom megtenni.:))

Aktív témák