Hirdetés
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zodo
nagyúr
"Elvileg meg lehet fordítani a tápot, nem?"
Nem értem, hova akarod forgatni a tápot.

3,5" helyre elvileg be tudod rakni a 2. hdd-t igaz nem láttam még olyan képet ahol ez a rész jól látható hogy milyen felfogatási lehetőségeket rejt de biztosan megoldható.
Antler és (hasonszőrű csak más néven futó) házakba csak SFX táp fér.
Ha csak a slim dvd és a 2 hdd elhelyezése a gond akkor javaslom neked a Spire PowerCube SPM210-300W házat.
(#9744) HuTi.HUN
Barátságosabb hőfokok.

Nekem ez a bajom kezdetektől fogva ezekkel a Q-s házakkal hogy szinte lehetetlen jó ház/vga szellőzést kialakítani bennük. Viszont egy kis tervezői odafigyeléssel már rég kihozhatták volna a tuti házat.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mini-ITX
- Apple MacBook
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Építő/felújító topik
- Olcsóbb lett a Game Pass Ultimate, de a Call of Dutyért cserébe várni kell
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- Asztalos klub
- Milyen TV-t vegyek?
- További aktív témák...
- LG UltraGear 27G850A-B IPS Monitor! 3840x2160 / 240-480Hz / 1ms / G-Sync / FreeSync! BeszámítOK
- 27% - BeQuiet! Pure Loop 2 FX 360mm Vízhűtés!
- Eladó retro HiFi-k és erösítők/hangfalak
- BESZÁMÍTÁS! MSI X570 R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800 16GB Kolink Unity Lateral ARG 750W
- 27% - ASUS ZenDrive U9M optikai meghajtó DVD RW Ezüst
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




