Hirdetés
- Intel Core i7-5xxx "Haswell-E/EP" és i7-6xxx "Broadwell-E/EP" (LGA2011-v3)
- Apple MacBook
- Léghűtés topik
- Életlen svájcibicska: Teszten az LG 45GX90SA okos gamer monitor
- 3D nyomtatás
- Projektor topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Házimozi belépő szinten
- A mesék kalózkapitányai is leokézták az Epomaker analóg klaviatúráját
- Vezetékes FEJhallgatók
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szia! Végre lement a Karácsonyi anália

Ahogy hito-t ismerem kelleni fog oda neki a kraft! Vegyen csak 4 magost vagy olyat amit jól lehet tuningolni. Ő power-user, tehát az fps-ek és a magas CPU eredmények tudják igazán meggyőzni.
Érdekes, hogy Intel frontos nem a magok száma dominál, hanem az órajel. Én videót szoktam szerkeszteni a gépemmel és egy 4 GHz-es C2 kb 30%-al gyorsabb mint egy 3 GHz-re húzott Quad. A hőmérsékletekről ne is beszéljünk, úgy fűt a Quad!!
AMD-nél jókat mondanak a több magos kockákról. Meg ott nagyot üt az L3 cache! Nem hiába van az új Intel procikban is!
Új hozzászólás Aktív témák
- Proxmox VE
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Milyen autót vegyek?
- Intel Core i7-5xxx "Haswell-E/EP" és i7-6xxx "Broadwell-E/EP" (LGA2011-v3)
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Dalra fakad, zenét szerez a Gemini
- Apple MacBook
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Több ezer műholddal bővülhet az Amazon flottája
- További aktív témák...
- PS Plus előfizetések kedvező áron
- Számlás!Windows 10 Pro 11 Pro,Windows 10 Home 11 Home, Office 2016,2019,2021 ,Vírusirtok,Mac
- Használt számítógépek/merevlemezek számlával, garanciával! Ingyen Foxpost/PostaPont!
- MacBook Air 15" (M3, 8 GB RAM, 512 GB SSD)
- Surface Pro 7+ i5-1135G7 16GB 1000GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




