Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz >Deego.. #37186 üzenetére

    Javaslom ennek az eszköznek a használatát:

    ;]

    Én 4-es köracélból készítettem szerszámot, 1-es flexkoronggal bevágtam középen, meg kicsit köszörűltem rajta, és ellátta a feladatát.

    A táppal nekem is lesz dolgom, jelenleg nem olyan a vezetékkiosztás, mint ami kéne, PCI-e 6/8 pin nincs rajta, ezt a 2 molexből átalakítózom...
    Vettem hosszabbító/moduláris tápkábeleket, azokat akarom majd vele összehozni.

    (#37187) AxBattler

    Szerintem hiába fúrogatod a hátsó rácsokat, érdemi eredményt nem sokat fog hozni

    Annyi, hogy nagyobb lesz a keresztmetszet, nem fojtja le a ventit a rács. Valamennyit biztosan hoz, kérdés, hogy 5% vagy 15%.

    inkább a tetőre vágnék egy 120mm-es ventihelyet, és oda pakolnám a második SWIF2-120P-t.

    Nem akarom nagyon moddolni a házat, így ilyenekbe egyelőre nem megyek bele. Igazából a hőmérsékletek így is elég jók, tehát akár így is maradhatna.

    Tápból meg a Chiefttek, Zalman SFX hangtalan, nincs vele szenvedés... ;)
    Ne bántsd a tápom! Ez egy Seasonic SS300TFX - egy 12V ágas masszív kis táp, saját ventijével is hangtalan, csak azért kell szétszednem, hogy redukáljam a méretét, illetve hogy beférjen alá a 12/14-es venti, meg jobban elférjen a VGA. Illetve mivel át akarom alakítani a kábeleit, ezt nem sajnálom "feláldozni" - elég jó áron 3500-ért vettem.
    Ha vennék egy új tápot, azzal ugyanezt végig kéne játszanom, azért meg nem dobok ki feleslegesen 15k-t.
    Persze van moduláris SFX, de arra meg szintén nincs 35-40k-m.

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák