Hirdetés
- A '90-es évek jutnak az eszünkbe az ATK készülő egeréről
- Huszadik születésnapjára eléggé megváltozott az Antec nagytornya
- Még a saját szövetségeseivel szemben is fegyverként használná az AI-t az USA
- Mégis meglepi egy új GeForce-szal a rajongókat az NVIDIA?
- Lassan 2027-re is elfogy a TSMC 2 nm-es gyártókapacitása
- ASUS notebook topic
- OLED monitor topic
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Modding és elektronikai kérdések
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Androidos tablet topic
- Gamepad
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- A cégvezetők látják az AI költségeit, csak azt nem hogyan lesz ebből haszon
- Pedzegeti az új Xbox irányát a Microsoft
-
PROHARDVER!
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
tknof1871
őstag
Üdv! Adatokról biztonsági másolat készítése.
Hogyan kellene biztonság másolatot csinálnom a HDD-imről? Telepítsek valami szinkronizáló programot vagy elég a Total Commanderrel?
Most van a PC-ben 2 HDD tárolóhely-ként (lényegében RAID 1) D partíciónak (adatoknak, néhány program is oda van telepítve de foleg adatok vannak a D-n, a C egy SSD-n van). Amik nincsenek mindig a gépben: 1 régebbi HDD C és D partícióval (onnan persze csak a D-ről szeretnék biztonsági másolatot, 2 másik HDD adatokkal amiknek a tartalma más mint a tárolóhely tartalma. Ezeket mind szeretném menteni 1 db nagyobb HDD-re.
Tehát itt vannak HDD-k amiket nem is teszek be mindig a gépbe. Ezt hogyan kellene csinálni? Nekem a TC egyszerűbb mert azt ismerem és használom de az meg néha feldob olyan üzeneteket, hogy valami fájlnak túl hosszú a neve és megáll a másolás. Én meg persze nem akarok készenlétben lenni a másolás közben és várni mikor függeszti fel az üzenettel a másolást.Másik kérdés. Ha van egy backup HDD ami (hát nyilván) csak alkalmanként van a gépben, akkor kellene valami ami ellenőrzi, hogy épségben maradtak rajta a fájlok, mikor legközelebb beteszem? Nem értek hozzá. Mondjuk úgy kellene másolni, hogy minden fájl kap egy CRC-hez hasonló fájlt és ha beteszi az ember a backup HDD-t a gépbe akkor azon lefut egy ellenőrzés és minden fájlt ellenőriz? Arra gondolok kb. mint egy torrent kliensnél-nél, ha egyszerre minden letöltésen elindítunk egy kényszerített újraellenőrzést és akkor minden letöltött fájlt ellenőriz a torrent kliens, hogy a fájl épségben van-e. Vagy backup HDD-hez nem kell ilyesmi és elég azt nézni mit mond a backup HDD-ről a Hard Disk Sentinel? Tehát ha Hard Disk Sentinel azt mondja már nem 100% a meghajtó állapota csak akkor jön el az ideje, hogy lemásoljuk vagy tükrözzük a tartalmát egy másik egy második backup hdd-re?
Új hozzászólás Aktív témák
- ASUS notebook topic
- OLED monitor topic
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Motoros topic
- Viccrovat
- Modding és elektronikai kérdések
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Renault, Dacia topik
- Androidos tablet topic
- További aktív témák...
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- The Elder Scrolls Online Imperial Collector s Edition
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Samsung 990 PRO NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4409
- Akció! Apple iMac 19.2 i5-8500 Radeon Pro 560X 4GB 16GB 256GB SSD 21.5" 4K Retina
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest







