Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz ubyegon2 #98531 üzenetére

    Volt egy kolléganőm, kb. fél évig gyengéd szálak fűztek minket egymáshoz, majd ez szépen lecsengett.
    Majd szegényke beteg lett, és a kollégáim mindig kérdeztek engem, miért nem megyek el hozzá látogatóba, hiszen mi jóba voltunk.
    Mondtam hogy azért mert úgy akarom őt megőrizni az emlékeimbe mikor szép volt, vidám, szexis, és nem csontvázként a halál kapujában ácsorogva ahogy várja hogy suhintson a kasza.

    Valahogy így van ez máshol is. Míg valaki munkálkodik, addig oké, és ha valami történik, nagyon sokszor nem is az egyén hanem a munkája, a tettei hiánya tűnik fel, nem az hogy püff meghalt.

    It vannak ezek a fórumok.
    Ha holnap bárki beadja a kulcsot, akár olyan is aki letette az asztalra a magáét többször és sokat segített, cikkeket, blogokat írt,
    el fog telni pár hét mire feltűnik (HA egyáltalán feltűnik...!) hogy nincs. Ebből a szempontből a közösségi oldalak, csetek, fórumok lélektelenek.

Új hozzászólás Aktív témák