Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bongeszo
    aktív tag

    "de ha ezt a példát hoztad fel akkor PC-n milyen gyakran kell videokártyát cserélni, hogy menjen fullon a játék?"

    Könyörgöm – tök ugyanarról a binárisról beszéltem... pl. egy 2008-ban kiadott, és azóta sem updatelt játékról. Ami iOS4 alatt sokkal-sokkal lassabban fut, mint iPhone OS 2 vagy 3 alatt. Pedig aztán tényleg nem használ semmi pluszt (pl. GC-t).

    "Nem játszom telefonon, nem is értem az ilyen igényeket, pedig szeretek játszani"

    Nem csak a deszktopoké / TV-re kötött konzoloké a világ. Sokan Nintendón és hasonlókon játszanak, és az Apple a keynote-jaiban maga is igencsak kihegyezi a cuccainak a játék-képességeit. Én is nagyon szívesen eljátszogatom az Air2-mön az új XCOM:EW-vel, mert (szemben az EU-val) immár nincs (zavaróan) lebutítva a konzolos verzióhoz képest.

    Segits akkor légyszíves:
    Fallout 3-mal szeretnék játszani win 8.1-en sehogy sem megy...
    Felejtsd el ez csak kötöszködés akart lenni, az isteni win 8.1 ellen. ;)

    Viszont van egy másik sokkal égetöbb problémám ami megoldásra vár! ;)
    IPhone 5 kezd behalni, ami eléggé rosszul érint mert meg akartam várni legalább a következö iPhone generációt. De muszáj cserélnem mert miután az Apple tönkretette a telefont a 8.x iOS-el, behalt a kamera, az akksi és a kijelzö is kezd elszinezödni a garancia lejárta után nem sokkal. Szóval a lényeg, hogy mire cseréljek akkor? Ami fontos az a jó kamera, jó minöség (mert minimum 3 évig szeretném használni) és hogy meglegyen rá az az 5-6 program amit minden nap használok. Az Apple-böl elegem lett a trehány minöség, kevés garancia, telefont belassító szoftver miatt. Megnéztem az alternatívákat, ez egyetlen ami megfelelö lehetne az a Sony z1 compact, de nagyon gyenge a kamerája, ami sajnos kizáró ok.
    Szóval mit ajánlasz? Tényleg érdekel! :)

Új hozzászólás Aktív témák