Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland0224

    senior tag

    válasz Thewent12 #40651 üzenetére

    Én a 9-et vettem egyetemre jegyzetelni(előtte semmi nem volt így nagy ugrás) azért ez lett pencil-lel mert nem jelentene nekem akkora ugrást jegyzetelésre +YT/netflix nézésre a 2* annyiba kerülő de ez egyéni preferencia kérdése
    Sztem csak azért,hogy legyen egy újabb ha nincs baja fölös nyilván ha kell még egy a családba akkor más a helyzet
    De csak ha úgy vennél valamit inkább egy xbox/ps🤣
    Vagy egy billentyűzet az ipad mellé ha nincs még néha jobb ha gyorsan diktálnak gyorsabb mint tollal írni
    Btw az okosóra hasznos az egyetemen ha nem készült az ember és olyan az oktató (tapasztalat sajnos volt tárgy amiben az okosóra mentett meg (mondjuk nekem samsung van sajna/szerencsére előbb lett az óra aztán volt teló váltás és a watch4 már pont nem iPhone kompatibilis nem akartam azt is cserélni így nem iPhone lett)) samsungról tudok csak nyilatkozni de nekem analóg háttér van beállítva 1-2 digitális kiegészítővel (pulzus,akku) de biztos apple vonalon is van olyan háttér

    Mellesleg köszi a számológép appokat mindenkinek leszedtem az összeset megy a tesztelés:C:R

Új hozzászólás Aktív témák