Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Teljesen kiégtem mára.
    Én CW-vel, ellenfél Dragon Priest. Na mondom végre 1 jó matchup, ráadásul az elején volt kézben 2 fegyó, + Bash.

    Entomb-al ellopta Justicart és Alex-et, mert a cigány a Priest képest mostmár kutyafüle.... Ettől eltekintve is nyertem volna, mert Fatigure war-ban a srác mögött voltam 3-al, ugyanis nyomorék módjára húzta a lapokat early és mid game-ben. Erre mivel nyert ez az agyrákos ? Museum Curator-ból kapott turn 2-ben Chillmaw-t. Vágod DRAGON Fuckin Priest deck-be Chillmaw-t.... Egyszerűen nevetséges ez a sz.r. Mindent körbejátszottam amit csak lehet, de az ilyen szutyok miatt kapok ki, mint 1 nevetséges curator..

    Rohadna le az ilyennek a keze, ráadásul Turn 1-től kezdve folyamatosan Rope-olt ez a gyökér, majdnem 1 óra volt ez az idióta meccs, már bánom, hogy nem concedeltem turn 2-nél, mert az ilyennek rohadtul nincs semmi értelme. Lehet inkább énis beállok a sorba és megyek inkább autowin secret paladinnal. Azt úgysem lehet körbejátszani semmivel, ha jókor eltolt Favor visszahoz a játékba....

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák