Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PapG.

    tag

    Sziasztok! Remélem jó helyre írok, mert egy kis help kellene (vagy ötlet), hogy a windows újból lássa a hdd-met..
    Valószínűleg az utolsókat rúgja, ma vettem meg az ujjat amire átmásolnék mindent (ha tudnék..) de jelenleg a régivel nem bootol be a win. Kifagy a win 7es bootlogo közben. Aztán reset marad csak, de semmi változás. Pár hete a sentinel 9%-osnak jelezte, pár bad sector mellett. De akkor még ment, csak néha pont így nem bootolt be, vagy fél órát szöszmötölt a win mire felismerte, úgy hogy kiszereltem míg beszereztem az ujjat. Ha menet közben csatlakoztatom rá a sata kábelt, akkor buborék üziben látni hogy a win felismerte és minden ok, sajátgépben nem jelenik meg, eszközkezelőben frankón látszik, lemezkezelőben is látszik, de se betüjel, se particio se fájlrendszer, és itt ebben a dicső pillanatban bármit is csinálok szétfagy a lemezkezelő. Végérvényesen. Egyébként egy 2TB wd green, csak multimédia van rajta, de a válogatott kedvenceim úgy hogy még harcolni akarok nagyon...

Új hozzászólás Aktív témák