Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz _DiEGO_ #27943 üzenetére

    szia
    akkor sorban.

    már új bios van rajta, azzal készült a mentés, csak live CD-ről megy, telepítés után nem megy a gép

    1: ment 2 hónapot, hoza, lassú, különösebb vergődést nem ért, feladatkezelő se indult el, format után install, szuper, mehet vissza

    2: 1 hónap múlva azzal hozza, gyorsan indul, majd 10-15 perc múlva belassul, megfagy. Ekkor ellenőrzés, backup alatt találtunk pár filet, amihez a rendszer szerint nincs olvasási jog vagy sérült, és nem olvasható. ok, gondoltam megfogja a windows okos kereső indexelését, teljes format, install

    3: 2 hét múlva nem indul, ekkor teljes repartition, ext4 re felosztva, ment rá az ubuntu,
    4: 1 hét múlva ubuntu fur, mindent lehet csinálni, kivéve telepíteni bármit, mert ha elindítod a csomagkezelőt, rommá fagy,
    5: ez van most, telepítés után 2 restartot bír ki, hol az egyik, hol a másik particion talál olvashatatlan fileokat

    sajnos eleinte nem gyanakodtam lemez hibára, és különösebben nem néztem, most meg már a smart ellenőrzés se fut le.
    teljes formázás sem zárja ki a szektorokat, gondolom egy dd if=/dev/null végigtörlés pár napig segítene, de azért az, hogy 161 indulása van a lemeznek (ez ugye kicsit sem sok) és májusi amúgy, és a 70 hibás szektor értékhez képest 4624 van rajta (kolléga itt mutatott képén WD-nél neki 100 a határ és alatta van, de már figyelmezteti) az nem biztos, hogy arra utal, hogy sokat kellene barkácsolni

    Windowsok mind eredetik, msdn-es, és saját kérésre extreme loaderrel támogatottak. nem kispista edition.
    Ubuntu meg ugye gyári...

    Vedd ki a vinyóját és pl. saját gépedben üsd ki, azaz törölj minden partíciót róla , mindet ! és úgy rakd vissza , hogy majd ott mint szűz vinyót kezelje Win7 ... A 100MB-os rejtett rendszerpartíciót engedni kell , mondjon bárki bármit . és csak a C -t formázd meg a többit majd win alól és csakis elsődlegesnek...

    Ezt egyik macintoshommal sem tudom megoldani, és mint látod, nem egyszer lett particionálva és teljesen formázva, más és más filerendszerekre

    [ Szerkesztve ]

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák