Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtremetuning

    addikt

    válasz JohannZimu #64740 üzenetére

    Az az igazság, hogy mindig ilyenkor derül ki, hogy mennyire jó volt a régi is. :R

    Belehallgattam pár kedvencembe és a következő tanulságot tudom levonni :

    - zenei koncerteken hozott kb. 40%-ot, DE nem feltétlenül !!! hangnyomásban. Jobb lett a basszus gitár Marcus Miller kezei alatt, sokkal megfogottabb és pontosabb a membrán méretnövekedés ellenére is. Hangnyomás max. 10-15 %-al lett nagyobb, de pont elég is. Groover Washington Jr. még sosem szólt ilyen részletezőn és dögösen, amióta mozizok. Chick Corea, Dave Brubeck zongora játékának is nagyon jót tett.

    - filmeken max. 30%, amiből a hangnyomás a felét teszi ki. Szintén jobbak a részletek, gazdagabb a makro-mikro és még nagyobb a jelenlét érzet. Pontosabb és egyben dinamikusabb lövések - ütések.
    Robbanáskor több részlet kivehető - még nagyobb a precizitás. Helikopter rotor : egyesével hallod a fordulatokat.

    Summa-summárum : ezen a szinten nagyon meg kell fizetni ezeket a kis előrelépéseket, viszont ezen a szinten ez a kis előrelépés is igen nagynak számít. :B

    uff én szóltam :B

    Jah és elérkeztem a szoba határaihoz. Bizonyos frekvenciákon már nyögnek az eresztékek, szekrények... ;]

    [ Szerkesztve ]

    ...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

Új hozzászólás Aktív témák