Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nebulo5

    senior tag

    válasz Tonyo #19736 üzenetére

    Csak most értem haza a melóból, és jutottam gép elé...
    Persze, azt is mondhatnám, hogy csak mostanra sikerült az államat visszatenni a helyére! :DD
    Röviden és egyszerűen: le a kalappal a rendszered hangja előtt! Mondom mindezt, kicsit irigykedve, mert noha számos remek és kevésbé remek rendszert sikerült már fülügyre vennem, de minden szuperlatívuszba esés nélkül kimondhatom, hogy ennyire remek zenei térérzést, még nem volt szerencsém máshol tapasztalni! (egész délelőtt a melóban, azon agyaltam, hogy hová a francba tologassam majd ma délután, itthon, a dobozaimat!? Mert én is szeretnék valami olyasmit! :B )
    Első ránézésre, azokból a dobozokból, ki nem néztem volna olyan széles hang tartományt! Az erősítőd pedig valóban gyors és részletező. A mélyei is nagyon rendben vannak, pedig azoktól a 17-es membránoktól, általában ritkán remélhet az ember fia ilyesmit. :))
    Ha az enyém lenne az a rendszer, én még igyekeznék a jazz-hez szokott fülemmel, egy picit/nüansznyit lágyítani a hang karakterén... (ezt csak azért írtam ide, hogy nehogy már elbízd magad! ;] )
    Köszönöm szépen a lehetőséget, remekül éreztem magam, és valóban egy maradandó élmény volt!
    (priviben majd dumáljuk meg a hétvégét, majd segítesz hangfalakat tologatni is! :K )

    Bajnokpityu: van nálam számodra egy bakelit korong! Ha nem jössz érte, elhasználom pizza szeleteléshez alátétnek! :P

    Üdv: nebulo

Új hozzászólás Aktív témák