Hirdetés
-
50 - 1
33527 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-11-27 19:39 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
TaaT
nagyúr
-
H1N1
tag
Ez a jó fajta GS1000 vagy a gagyi?
Találtam egy oldalt ahol tesztelik a kamerákat
K2000 tesztMivel nem írja,hogy van benne kamera ezért ez a gagyi Novatek chip-es.Ami nem gagyi abban Ambarella chip a "motor". Ezt ki is írják a normálisabb eladók.
[link] -
H1N1
tag
Szeretnék feltenni youtube-ra egy 1080p-s felvételt,de csak 360p ben jeleníti meg. Mit csinálok rosszul?(a saját autós kamerám felvétele)
-
Avicularia
veterán
Ez a jó fajta GS1000 vagy a gagyi?
Találtam egy oldalt ahol tesztelik a kamerákat
K2000 tesztNekem ilyen van, gagyi. Végül is visszakaptam 10 dodót a 30-as vételárból mert nem tudja a 30 fps-t fullhdban.
-
bul07
nagyúr
-
TaaT
nagyúr
Ez a jó fajta GS1000 vagy a gagyi?
Találtam egy oldalt ahol tesztelik a kamerákat
K2000 tesztAz árából ítélve a "gagyi", de sunyik mert a leírásban semmi olyan nem szerepel amiből ezt megtudhatná az ember (fps, gps, és tömörítés)

Nem véletlen raktam ki anno az első hsz-be, jó oldal

-
bul07
nagyúr
Ez a jó fajta GS1000 vagy a gagyi?
Találtam egy oldalt ahol tesztelik a kamerákat
K2000 teszt -
bul07
nagyúr
Amúgy elég csak egy két ilyen videót megnézni és bárki beláthatja hogy kell egy ilyen kamera a kocsiba
[link] , [link]
Ennél a videónál a 31 másodpercben elsuhanó autó sebességére nagyon kíváncsi lennék -
bul07
nagyúr
5éve unokatestvérem ütközött egy piroson áthaladó autóval (nagyobb képet nem találtam az autójáról)

És nem is akarták elismerni hogy piroson mentek át, szerencsére volt elég szemtanú -
TaaT
nagyúr
Hát ez így tényleg sokk
Amúgy nem értem miért nem pörög jobban ez a fórum , városban élőknek kötelező darab lenne a kocsijukban egy ilyen kamera , esetleges koccanásnál igen jó szolgálatot tenne , vagy egy gyalogos, biciklis elsodrásnál
Mert zebránál féktávon belül lelépő gyalogos esetén nehéz bizonyítani hogy szinte elé ugrott a kocsinak, és nem fél perce várakozott hogy valaki átengedje
Vagy hogy ki ment át a piroson mert ha nincs térfigyelő kamera és szemtanú se megvan lőve az egész , mert ha van is sétáló gyalogos nem várható el hogy állandóan a lámpákat lesse hogy kinek van zöldValó igaz, hasznos lehet a menetrögzítő, van is olyan spammer maileket terjesztő cég akik a 4.000ft-os kamerát árulják 19.990ft-ért

-
bul07
nagyúr
Hát ez így tényleg sokk
Amúgy nem értem miért nem pörög jobban ez a fórum , városban élőknek kötelező darab lenne a kocsijukban egy ilyen kamera , esetleges koccanásnál igen jó szolgálatot tenne , vagy egy gyalogos, biciklis elsodrásnál
Mert zebránál féktávon belül lelépő gyalogos esetén nehéz bizonyítani hogy szinte elé ugrott a kocsinak, és nem fél perce várakozott hogy valaki átengedje
Vagy hogy ki ment át a piroson mert ha nincs térfigyelő kamera és szemtanú se megvan lőve az egész , mert ha van is sétáló gyalogos nem várható el hogy állandóan a lámpákat lesse hogy kinek van zöld -
TaaT
nagyúr
ebay-en 120$-ért találtam, de nincs benne GPS és így sajnos nem olyan jó az ár érték aránya.

-
bul07
nagyúr
Igen jó minőségű felvétel, bár az ebay-en nem találtam meg hogy mégis menyiért lehetne megkapni
Máskor szokott lenni a videóban bevágás az ebay-es oldalról de most nincs, bár lehet hogy elmondja hogy mennyi az ára, de én nem érteni englis -
TaaT
nagyúr
-
IG55
senior tag
Ha fat32-re vannak formázva, akkor a 2GB-os fájlméret limit lehet.
-
havri1
félisten
Helló!
Nincs valami limit beállítva a kamerában?
Az az 1.8gb mennyi idő? -
thythisz
csendes tag
Sziasztok.
Nekem is van,de nem igazán tudom használni,mert 1.8GB-ig felvesz onnantól semmi.
Próbáltam 2-8-16-32GB-os kártyákkal,ugyan az a szitu.
A tipusa:M-Tech HD CAR DVR.
A kérdésem tud valaki ehez firmwaret.
Köszi a segítséget. -
havri1
félisten
-
TaaT
nagyúr
-
havri1
félisten
Akkor egyet mindenféleképpen érdemes beszerezni, még ha nem is 720p-set, de egy ilyen ~3k nagyságrendű..
Viszonylag sokat vezetek buszvezető létemre, és bizony, sokszor jól jött volna. -
H1N1
tag
Igen. Az biztos,hogy mindenképp befolyásolja a döntésüket, akár beismerik, akár nem,hogy a kamera felvétele alapján döntenek.
-
TaaT
nagyúr
-
havri1
félisten
Vajon a Rendőrség elfogadja ezek felvételeit egy esetleges esemény tisztázásakor?
Pl piros lámpa, büntetőfékezés stb. -
havri1
félisten
-
TaaT
nagyúr
-
bul07
nagyúr
-
TaaT
nagyúr
Attól tartok hogy belóg a képbe a felfogatása , nem akarok tovább próbálkozni sok kicsi sokra megy alapon majd rendelek egy autós kamerát
Amúgy meg az az igazság az hogy nem is sokat vezetek mostanában, 24/48-ba dolgozok, motorral járok dolgozni, kocsival ritkán megyek havi párszor 8-10x , ezek közül pár ilyen 200Km feleteti ekkor jönne jól, tesómat meg nem tudom rávenni hogy vegyen pedig ő havonta 5-6000Km is megy egy kis busszal(14 személyessel)Amúgy szerinted DVR 047 vagy P5000 a jobb?
P5000mintha jobb lenne , nem csak nappal hanem sötétben is
Egyik sem túl bíztató.
Ez fake K2000, aki felrakta a videt azt írja hogy 23$-ért vette. Ahhoz képest nem annyira rossz.
-
bul07
nagyúr
Attól tartok hogy belóg a képbe a felfogatása , nem akarok tovább próbálkozni sok kicsi sokra megy alapon majd rendelek egy autós kamerát
Amúgy meg az az igazság az hogy nem is sokat vezetek mostanában, 24/48-ba dolgozok, motorral járok dolgozni, kocsival ritkán megyek havi párszor 8-10x , ezek közül pár ilyen 200Km feleteti ekkor jönne jól, tesómat meg nem tudom rávenni hogy vegyen pedig ő havonta 5-6000Km is megy egy kis busszal(14 személyessel)Amúgy szerinted DVR 047 vagy P5000 a jobb?
P5000mintha jobb lenne , nem csak nappal hanem sötétben is
-
TaaT
nagyúr
-
bul07
nagyúr
Ilyen az autós tartó , a alsó részén a szára ki van könnyítve nem teli műanyag, és az a baj, mert így amiatt tud remegni , ha teli műanyag lenne akkor sokkal stabilabb lenne
És a kettő közül melyik lenne jobb 047-es vagy a 5000-es
(#19) havri1
Ez a gagyi verziója közel se csinál olyan minőségű felvételt és nincs annyi csatlakozója se
Nekem csak azért kell hogy legyen![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
havri1
félisten
A DVR 027 és 047 között mi a különbség?
Hogy lehet, hogy ez csak 3200 ft? Tegnap rendeltem 027-est 13k ért
-
TaaT
nagyúr
Na van teszt videóm a Samsung Galaxy S2 + Axel Voyager app
Először is egy olyan problémával szembesültem hogy az ebay-ről rendelt autós tartó nem megfelelő , remeg benne a készülék nem is kicsit , elégé látszik a felvételen is , majd rendelek egy stabilabbatAhogy be volt állítva 21perc 40másodper 2,59 GB helyet foglalt , beállításokkal trükközve kisebb méretett is ki lehet csikarni szerintem
1óra felvétel olyan 7.1Gb helyet foglalnaEzen a videón látszik hogy menyire remeg , az utolsó egy percben kézzel próbáltam megszüntetni a remegést
Eben hagytam hogy a YouTube valamit bűvészkedjen a remegéssel, mert észlelte és felajánlotta hogy javít rajta
Ebben kicsit szemerkél az eső( YouTube remegésmentesítés ON)
Még egy teszt ( YouTube remegésmentesítés OFF)Elég jó ez a YouTube remegésmentesítése , nem is gondoltam volna
Jó lesz ez csak kell egy rendes autós tartó , aki keveset autózik annak jó
Bár lehet hagyom a fenébe és rendelek egy olcsó felvevőt és akkor még a telefont se kell nélkülöznöm vezetés közben ilyet vagy ilyet , tudom hogy nem egy hű de valamik de egy alap rögzítésre jók
Mert egy rendes tartó 4-5$ és nem is biztos hogy jó lesz így ha megint kell rendelni akkor már majdnem annyi mint az olcsó felvevő -
bul07
nagyúr
Na van teszt videóm a Samsung Galaxy S2 + Axel Voyager app
Először is egy olyan problémával szembesültem hogy az ebay-ről rendelt autós tartó nem megfelelő , remeg benne a készülék nem is kicsit , elégé látszik a felvételen is , majd rendelek egy stabilabbatAhogy be volt állítva 21perc 40másodper 2,59 GB helyet foglalt , beállításokkal trükközve kisebb méretett is ki lehet csikarni szerintem
1óra felvétel olyan 7.1Gb helyet foglalnaEzen a videón látszik hogy menyire remeg , az utolsó egy percben kézzel próbáltam megszüntetni a remegést
Eben hagytam hogy a YouTube valamit bűvészkedjen a remegéssel, mert észlelte és felajánlotta hogy javít rajta
Ebben kicsit szemerkél az eső( YouTube remegésmentesítés ON)
Még egy teszt ( YouTube remegésmentesítés OFF)Elég jó ez a YouTube remegésmentesítése , nem is gondoltam volna
Jó lesz ez csak kell egy rendes autós tartó , aki keveset autózik annak jó
Bár lehet hagyom a fenébe és rendelek egy olcsó felvevőt és akkor még a telefont se kell nélkülöznöm vezetés közben ilyet vagy ilyet , tudom hogy nem egy hű de valamik de egy alap rögzítésre jók
Mert egy rendes tartó 4-5$ és nem is biztos hogy jó lesz így ha megint kell rendelni akkor már majdnem annyi mint az olcsó felvevő -
havri1
félisten
Szuper, akkor ez (ha nem átverés, hamisítvány) akkor elég jó vételnek tűnik, legalábbis így hirtelen.
-
TaaT
nagyúr
Nem tudom miről érzékeli, de a DVR 027 így működött négyesgolfban
lehet régebbi autókban másképp működik a szivargyújtó...Tudja a loop recording funkciót is, ha betelt a memkártya törli/felülírja a legrégebbi fájlt.
-
havri1
félisten
És a gyújtást miről érzékeli?
A töltőről? Mert sztem az non/stop áram alatt van.
Illetve mi a helyzet, ha megtelik a memkártya? Törli az elejét, vagy leáll a felvétel? -
havri1
félisten
á-á, nincs rá 20k

Bőven jó ez a DVR-027 nekem, kezdésre.
Köszi az infókat, megrendelem, és majd jelentkezem, és a linket is!!! -
TaaT
nagyúr
Köszi. Nézegettem, meg mennyibe is kerülnek..ezért az árért sztem bőven elfogadható minőségű.
Amiket nem tudok:- Állandó szivargyújtó töltésen vannak, vagy van saját akkumulátor?
- Manuálisan kell indítani/leállítani a felvételeket?
- tapadókorongos tartó alapban van a csomagban?köszi

-
havri1
félisten
-
TaaT
nagyúr
-
havri1
félisten
-
bul07
nagyúr
Biztos tud/be lehet állítani, csak angolul van a menüje és én nem igazán vágom az angolt , tehát még finomhangolni kell
-
TaaT
nagyúr
Na csináltam robogó videót
Axel Voyager alkalmazás, Samsung Galaxy S2 telefon
Előre bocsátom hogy nem a legjobb szög meg rezeg is a kép , ez van fél kézzel motorozva ez ment
A hang is elment egy idő után , bár szerintem ez az erős szélzaj miatt van , kocsiba ez nem lesz probléma
GPS, sebesség adatokat egy srt szöveges fajba menti (a videón látható felirat méretett én adtam meg lehet kisebbre is venni)Eredeti videó
Égetett videó , sebesség, gps koordináták (ha minőség romlás van az a égetés miatt lehet amit FormatFactory-val végeztem)Jó a felvétel minősége, akinek ilyen okostelefonja van annak tényleg nem kell külön menetrögzítő

Fényerőt amúgy tudna automatikusan állítani a teló kamerája? Sötét helyeken hasznos lenne

-
bul07
nagyúr
Oké
Egyik alkalmazásnál már kiderült egy nagy hibája, ha lezárom a képernyőt akkor abbahagyja a videó rögzítést, az meg hogy folyamatosan menjen a kijelzője hát nem szerencsés
Amúgy a teszt videóra várni kell mert most jön Kínából a autós tartó (20-30nap), bár lehet hogy hogy robogón fél kézzel fogok egy kicsit csinálni
Még egy ötlet , lehetne belinkelni ide videókat ahogy azt az ebay-es topikba is tetted pl
F500L HD sample video
K6000 dash cam car dvr 1080pCsak hogy melyik típus milyen videót készít
Na csináltam robogó videót
Axel Voyager alkalmazás, Samsung Galaxy S2 telefon
Előre bocsátom hogy nem a legjobb szög meg rezeg is a kép , ez van fél kézzel motorozva ez ment
A hang is elment egy idő után , bár szerintem ez az erős szélzaj miatt van , kocsiba ez nem lesz probléma
GPS, sebesség adatokat egy srt szöveges fajba menti (a videón látható felirat méretett én adtam meg lehet kisebbre is venni)Eredeti videó
Égetett videó , sebesség, gps koordináták (ha minőség romlás van az a égetés miatt lehet amit FormatFactory-val végeztem) -
bul07
nagyúr
Oké
Egyik alkalmazásnál már kiderült egy nagy hibája, ha lezárom a képernyőt akkor abbahagyja a videó rögzítést, az meg hogy folyamatosan menjen a kijelzője hát nem szerencsés
Amúgy a teszt videóra várni kell mert most jön Kínából a autós tartó (20-30nap), bár lehet hogy hogy robogón fél kézzel fogok egy kicsit csinálni
Még egy ötlet , lehetne belinkelni ide videókat ahogy azt az ebay-es topikba is tetted pl
F500L HD sample video
K6000 dash cam car dvr 1080pCsak hogy melyik típus milyen videót készít
-
TaaT
nagyúr
Pár videóját én is megnéztem, alapos ember

Majd linkelhetnél teszt videót ide a topikba, én is kíváncsi vagyok a végeredményre

-
bul07
nagyúr
-
TaaT
nagyúr
-
TaaT
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
33527 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple iPhone 14 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:86%
- Apple iPhone 14 Pro Max / 256GB /12Hó Garancia / Kártyafüggetlen / Akku:86%
- Apple iPhone 16 Pro / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:95%
- 1 db ajándék Nikon D50 6 Mpix DSLR váz + 1 db fizetős Nikkor AF-S 35 fix objektív
- Apple iPhone 16 Pro Max /256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:100%
- Lenovo IdeaPad Gaming 3 RTX 3050 / i5-12450H / 16GB RAM 512 SSD
- MacBook Air laptop 15 2023 / M2 / 8GB / 256GB SSD
- Apple iPad Pro 2025 11" M5 256GB & 512GB & 1TB Wi-fi / Wi-fi +5G Bontatlan Összes szín / 27% áfás ár
- LENOVO ThinkCentre M93p (SFF)i5-4570,4GB DDR3,500GB SATA3 HDD,DVD,WIN10
- HP EliteBook 660 G11 16" Laptop! Intel Core Ultra 5 135U / 32GB DDR5 / 512GB NVMe
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







bár meglepően jól kisimította a youtube alkalmazása![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
lehet régebbi autókban másképp működik a szivargyújtó...




sambenez
