Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PrinceHerceg

    őstag

    Sziasztok!

    Wharfedale Jade 5.0 meghajtására eddig egy SONY STR-VA555ES volt hadra fogva, de egy ideje nagyon elkezdtek csábítani a diszkrét elő/végfokos nagyágyúik is, úgy mint TA-VA777ES AVR, vagy esetleg ami az én olvasatomban még jobb lenne egy TA-N9000ES dedikált végfok, csak persze manapság sehol se kapni őket emberi áron!

    Leszögezném, hogy a HDMI audió/videó rész nálam jelenleg érdektelen, mert csak magyarnyelvű mozi megy odahaza!

    Aztán mivel nem akadt horogra semelyik célpont persze elkezdtem tágítani a látóterem és most ott tartok, hogy egy szép DENON AVC-A1SR gép lehetne a befutó (2002-2004) évjárat, hisz anno elég bitang nagyvasnak könyvelődött el a "kicsike"!

    De... és itt jön a csavar... épp a napokban láttam, hogy pl egyes Malacokba SR7xxx, Onkyo RZ900, még napjainkban is előszeretettel alkalmaznak diszkrét végfok IC-ket, integrált társaik ellenében!

    Szóval az volna a kérdésem, hogy szerintetek merre kellene mozdulnom, ha a cél a minél inkább kiváló hangminőség megteremtése házimozizás terén?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák