Hirdetés
- Különleges konzollal köszönti a 25 éves Xboxot a Microsoft
- Hét további játékot gyorsít a csodafegyverével az Intel
- Computex 2026: az AI-ra hangolta magát az FSP
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
-
50 - 1
16302 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
godzilla
csendes tag
Szerintem LeBron lesz olyan látványos mint Jordan, csak bajnokságokat nem fog nyerni

-
Gleatcher
aktív tag
Easy answer:
Jelenleg a New Jersey nets gárdáját erősíti és Kidd mellett is javultak a mutatói...
Nem volt rossz a alley-s zsákj az idei all-staron...
A többieknek pedig:
És teljesen elfeledkezünk a legjobbról? Michal Jordan is létezik és ő azért nem volt semmi.
Igan, már ugye nem aktív, de sztem a ligából kevesen képesek hasonló teljesítményre...
Izgatottan várom mi lesz a kis LeBron-ból... Eddig meggyőzött
Az olyanok mint Duncan, Webber, mehetnek ugrabugrálni, ideje látványos kosárlabdát játszani... -
godzilla
csendes tag
átment a New Jersey Nets-be, és ott most pár ponttal jobb az átlaga

-
birka1337
tag
Tudtok valamit Vince Carterről?? Kedven jatekosom volt, azóta abbahagytam a kosárlabdát és nem követtem hogy mi történik odaát
. Volt egy cikk hogy elment a Raptorsból de vajon most hol játszik? -
Thrillseeker
csendes tag
A fórum-motor (Invision) nem jön be, vagy valami más miatt ''bonyolult''?
-
Catamenia
csendes tag
én is szoktam ott fórumozni, de csak mint olvasó


az a fórum nekem túl bonyolult és azért nem is írok oda.
-
Thrillseeker
csendes tag
Igen én az nba1.hu-s szerk vagyok

És Te ki vagy?
[Szerkesztve] -
Catamenia
csendes tag
Akit érdekelnek NBA-mérkőzések DVD-n: http://heatfootage.uw.hu/bball.txt
(na és persze az oldalon található videókat le lehet tölteni
)Thrillseeker, te az nba1.hu-s egyén vagy?

-
Catamenia
csendes tag
Ha minden igaz: Kevin Garnett leigazol a Lakersbe és T.wolves edzője is oda tart...
brutális csapat lehetne a Bryant,Odom,Garnett trió.
De ez sztem csak kamu


-
Thrillseeker
csendes tag
Akit érdekelnek NBA-mérkőzések DVD-n: http://heatfootage.uw.hu/bball.txt
(na és persze az oldalon található videókat le lehet tölteni
) -
godzilla
csendes tag
tényleg magassági előnyben lenne dobóhátvéd poszton, de azért ahhoz már télleg kicsit lassú. Nem tudom mit csinálna Iversonnal vagy Bryanttal. Egyébként is ritkán látni 203 centis dobóhátvédet. Phoenixben talán úgy lehetne, hogy Stoudamire a center, Marion a magas bedobó, és Hill az alacsony bedobó, bár így magassági hátrányban lennének nyugaton

-
Catamenia
csendes tag
-
mahatma
aktív tag
-
godzilla
csendes tag
Phoenix szerintem nem venné meg, mert van a posztjára egy Shawn Marion, aki pár év múlva megközelítheti játékban, de a Miamiba nyugodtan beférne

-
mahatma
aktív tag
Most mehetne a Miamiba v. a Phoenixbe (bár a suns rohanós játékát nem bírná, viszont Nash passzait beverné szépen sorban), szerintem még két évet talán játszik, aztán a boka azt mondja, ennyit és ne tovább....
-
Catamenia
csendes tag
Grant mester tényleg a legnagyobbak közt foglal helyet, ez nem is lehet kétséges. Viszont az is igaz, hogy ő se lesz már fiatalabb...számítani lehet sajnos további hosszabb távú kiesésre.
Mondjuk Grantet is szívesen látnám a Lakersben
-
godzilla
csendes tag
Tényleg megédemelne egy aranygyűrűt, de ilyen csapattal nehéz lesz


-
mahatma
aktív tag
Megnéztem egy-két meccsét mióta visszatért és nagyon ott van a púpon. Hihetetlen játékinteligenciája van . Nem véletlen, hogy ott volt az All star kezdőben. Ott is jól játszott.

Én nagyon drukkolok neki ráfér már a siker.Nem véletlenül járt a Duke egyetemre.....amúgy egy jó csapatban és egészségesen már többszörös bajnok lenne....de szerintem nem lesz egyszeres se

-
radirpetya
tag
Megnéztem egy-két meccsét mióta visszatért és nagyon ott van a púpon. Hihetetlen játékinteligenciája van . Nem véletlen, hogy ott volt az All star kezdőben. Ott is jól játszott.

Én nagyon drukkolok neki ráfér már a siker. -
mahatma
aktív tag
Azt kell, hogy mondjam: go Kings és Mavs és az örök kedvenc a New York csak aqzzal meg az a baj, hogy ott az a labdatemető Marbury. És hál Istennek, hogy a Grant Hill visszatért Ő a LEGJOBB.
Amúgy nem értem mi bajotok a Sport1-2-vel. Van rajta Póker Korda Gyurival
Grant Hill a legjobb!! csak a fránya boka miatt már nem lesz soha olyan, amilyen lehetett volna....egyetemi évei óta figyelem minden meccsét
-
radirpetya
tag
Azt kell, hogy mondjam: go Kings és Mavs és az örök kedvenc a New York csak aqzzal meg az a baj, hogy ott az a labdatemető Marbury. És hál Istennek, hogy a Grant Hill visszatért Ő a LEGJOBB.
Amúgy nem értem mi bajotok a Sport1-2-vel. Van rajta Póker Korda Gyurival
-
Catamenia
csendes tag
már én is kerestem oldalt, ahol vannak meccsek, de úgy látszik lusták az emberek ilyet feltenni. Azért van egy érdekes videó. Innen le lehet tölteni a Ron Artest-bunyót, aminek NBA-szinten igen súlyos következményei lettek.
http://www.messedup.net/ron-artest-nba-fight/brawl-ron-artest-fight-video.htmlez de durva

mondjuk én se szeretnék Bentől egy maflást kapni
-
mahatma
aktív tag
torrent oldalakon majdnem az összes meccs fent van....kínai kommentárral és hasonló...
-
godzilla
csendes tag
már én is kerestem oldalt, ahol vannak meccsek, de úgy látszik lusták az emberek ilyet feltenni. Azért van egy érdekes videó. Innen le lehet tölteni a Ron Artest-bunyót, aminek NBA-szinten igen súlyos következményei lettek.
http://www.messedup.net/ron-artest-nba-fight/brawl-ron-artest-fight-video.html -
mahatma
aktív tag
Vártam, hogy a Sport1-en adnak valamit, de hiába...
A DSF-et meg mindig elfelejtem nézni, meg amúgy is be kell dugdosnom a parabola kábeleit, az meg vagy 5-10 perc...
Amúgy meg szivesebben játszok, mint nézem.Hát én nem lennék lusta bedugni a kábelt csak hogy nézhessem.....nem értem a sport1-et, rühes focin kívül semmi nincs, leszámítvan azt az egy-két embert érdeklő sportokat
-
Catamenia
csendes tag
Vártam, hogy a Sport1-en adnak valamit, de hiába...
A DSF-et meg mindig elfelejtem nézni, meg amúgy is be kell dugdosnom a parabola kábeleit, az meg vagy 5-10 perc...
Amúgy meg szivesebben játszok, mint nézem.én is vártam...és csak vártam és vártam

mivel a tengerentúli sportok közül az nba a legdrágább valószínű, hogy ezért nem adtak/adnak meccset. pedig a nézettséggel nem hiszem hogy baj volt...
na mindegy...
kérdés: ismertek olyan honlapot, ahonnan lehet nba meccseket tölteni??? -
I_Am
veterán
Lassan már meglesz adva hogy hetente max. 5 új topik nyílhat, s naponta mindenki csak 10x szólhat hozzá?

ááá hagyjuk, nem rosszból írtam amit írtam.
-
musclemuseum
aktív tag
Vártam, hogy a Sport1-en adnak valamit, de hiába...
A DSF-et meg mindig elfelejtem nézni, meg amúgy is be kell dugdosnom a parabola kábeleit, az meg vagy 5-10 perc...
Amúgy meg szivesebben játszok, mint nézem. -
Thulcandra
senior tag
Lassan már meglesz adva hogy hetente max. 5 új topik nyílhat, s naponta mindenki csak 10x szólhat hozzá?

-
Catamenia
csendes tag
ez most leszúrás I_AM?
semmi rosszat nem csináltunk. -
godzilla
csendes tag
Biztos többet keresne
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
A Lakers helyébe inkább ezt a Dwayne Wade gyereket venném meg, vagy a Carmelo Anthonyt. Ezekből lehetne olyan igazán nagy sztárokat csinálni. -
I_Am
veterán
Srácok azért ne felejtsétek el, hogy egy fórum nem egyenlő a chat-el. Előre is köszi. (MOD gombot lehet használni és kiemelve akár több embernek is lehet egy postban válaszolni)
-
Catamenia
csendes tag
-
godzilla
csendes tag
A Spursnél Parker is valami hasonló, de őt mégse szokták kritizálni

-
Catamenia
csendes tag
-
godzilla
csendes tag
Élmény lesz nézni szerintem a Webber-Iverson párost, ha majd egyszer megértik egymást, de ettől függetlenül a San Antonio jobb csapat.

-
Catamenia
csendes tag
-
Catamenia
csendes tag
Teljes mértékben igazad van, Kobe egymagában nem tud csodát tenni...más kérdés, hogy képes lehetne rá. Odom nyújthatna jobb teljesítményt is. Kobe sztem annyiban ludas a dologban, hogy önző...és sok a TO-sze is
.
Meg egy állandó, jól felkészült edző sem ártana -
godzilla
csendes tag
Én azt mondom hogy San Antonio-Philadelphia lesz. Legalább is remélem. Ha egyszer beindul a Webber-Iverson páros...
Hajrá Spurs

-
mahatma
aktív tag
-
Catamenia
csendes tag
töröljék ki a döntővel...Lakers nem lesz ott, nézni se fogom ezért


[Szerkesztve] -
mahatma
aktív tag
-
Boyfish
senior tag
lesz idén NBA a Sport1 tv-n?
-
mahatma
aktív tag
-
Catamenia
csendes tag
-
mahatma
aktív tag
Spurs 36%-os dobó%-kal is 70 ponton tartotta a Rakétákat....Duncan nélkül....LOOOL
-
Catamenia
csendes tag
-
mahatma
aktív tag
-
Catamenia
csendes tag
Sajnos a Lakers ma is kikapott, zsinórban nyolcadszor


Kobe hiába hintett 34 pontot a Phillynek, ez sem volt elég. A rájátszás eddig is kétséges volt, de most már tényleg elérhetetlen a nyolcadik hely is. -
Catamenia
csendes tag
Először is: Lest's go Lakers!!!

Másodszor üzenem azoknak, akik nem tudnak angolul: a lets go kifejezés buzdítást is jelent, jelen esetben ''hajrá'' a jelentése.
NBA fanok írjanak!
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
16302 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- DJI AVATA 2 Fly More Combo Three Battery drón szett - ÚJSZERŰ állapotban
- Dualtron Popular dual motor elektromos roller
- Citizen Promaster BN0261-51E
- Montblanc StarWalker Extreme golyóstoll (Eredeti, gyönyörű állapotban)
- Új! CompTIA Network+ Certification Kit Exam: N10-009 (Sybex Study Guide + Practice Tests)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight-2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5307
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Alpine Green -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5509
- Új MacBook Pro M5, 14", 10/10 mag, 32GB RAM, 1TB SSD, Silver - 27% ÁFA
- HP EliteBook x360 1040 G8 i7-1185G7 32GB 512GB 2in1 1 év garancia
- Apple Watch Ultra 2 49mm Titanium Case Sapphire Glass Karcmentes 91% akkumulátor 2027.04.09-ig garan
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest








![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




