Hirdetés
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: áradás a Noctuánál
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen széket vegyek?
-
2100 - 2001
4447 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gabeszfoci89
senior tag
Nyomtam egy ikon picket(ezek a gyengèim mindig
)
Kijött belőle egy Marcelo,ő volt benne esetleg Zanetti vagy Bergkamp így elèg egyértelmű volt a döntés!
Valakinek megvan vagy használja?
Csak èrdekelne mit lehet vele kezdeni😀
RB poszton gondban volt de Davies Evo lapját át tudom rakni év be így lb be pont jól jön
Jelenleg ezzel a kèt csapattal játszom

Musiala thunder lapján agyalok hogy megveszem 300k körül megy de elèg durván nèz ki
-
Amiga
tag
Én szívesen játszom veled, bár magam is gyatra vagyok. Írj rám priviben és felveszlek barátnak, ha gondolod.
-
Tajték
senior tag
Nekem csak az mukodik igazan, en abban erzem a jatekot. Szelsokkel sosem tudtam jatszani, viszont kell mindenkeppen a 2 csatar, meg a sok kp es a cam is. Szoval nekem eleg egyertelmu a valasztas
mindig kiprobalok 1-2 masik felallast is, de mindig hamar visszajutok ehhez, mar 7. eve ez mukodik nekem, aktualis jatektol es metatol fuggetlenul.Ha Ps-en játszol, szívesen játszanék ellened és bárki ellen innen a fórumról PS5 ...
Kb mindenki jobb lehet mint én, de jó móka lenne ...
Legalább elmondanátok, hogy miben vagyok még amatőt... -
EA's hit
addikt
Nekem csak az mukodik igazan, en abban erzem a jatekot. Szelsokkel sosem tudtam jatszani, viszont kell mindenkeppen a 2 csatar, meg a sok kp es a cam is. Szoval nekem eleg egyertelmu a valasztas
mindig kiprobalok 1-2 masik felallast is, de mindig hamar visszajutok ehhez, mar 7. eve ez mukodik nekem, aktualis jatektol es metatol fuggetlenul. -
Tajték
senior tag
-
EA's hit
addikt
+1
más:
Kinek melyik jön be jobban a 2 csatáros 2 ST vagy a LW-ST-RW felállások?
Most próbálgatom a 2 csatárost... 3-4-1-2 eddig 3-4-3 volt a kedvenc, de néha középen kevésnek érzem támadás építésnél. Érdekes hogy a 2 felállás között nagyon másként mozognak az RM-LM ha nincs előttük az RW-LW, sokkal jobban indíthatóak, pedig ugyan azok az emberek és rajtuk az instrukció...Evek ota csak a 41212, szelsok nelkul.
-
A guru
addikt
+1
más:
Kinek melyik jön be jobban a 2 csatáros 2 ST vagy a LW-ST-RW felállások?
Most próbálgatom a 2 csatárost... 3-4-1-2 eddig 3-4-3 volt a kedvenc, de néha középen kevésnek érzem támadás építésnél. Érdekes hogy a 2 felállás között nagyon másként mozognak az RM-LM ha nincs előttük az RW-LW, sokkal jobban indíthatóak, pedig ugyan azok az emberek és rajtuk az instrukció...Ahogy írod, teljesen változó alakzatonként, hogy egy LM/RM hogy működik a pályán. Minél többen vannak úgymond előttük annál súlytalanabbak, pl 442-ben a 2 csatár fut be azokba a területekbe, ahová egy 4411 vagy 451-ben az LM/RM futna. Mivel idén az LB/RB posztok használhatatlanok védekezésbe való átmenetkor mindenképp az a meta, ha olyan alakzatban támadsz, ahol direktbe a szélsők rájuk futnak rá. Én a 4411 és 442 között váltogatok, de most a 4231 CAM-os verzió is kezd feltámadni csak nincsenek értelmes CDM lapjaim hozzá.
-
Amiga
tag
Szögletnél mi az isten csapását kell csinálni , hogy ne kapjak belőle gólt 😡
Már mint saját szöglet .. Sose voltam egy szöglet soecialista ..ált mindig több gólt kaptam szögletből mint szereztem ..
De most itt a 26 ban nem erről beszélek ..ha nem a saját szögletből kontrából kapott gólokról ...
Mondok egy arányt ..kb 20 szögletből szerzek egy gólt és kapok kb 5 öt ..( saját szögletről beszélünk ) Már frankón reszketek ha szöglethez jutok
Ha nem akarok kockáztatni, PS-en R1-el odahívok egy játékost, neki passzolok. Ilyenkor kizárt a labdavesztés. Aztán már az ellenfél mozgásától függ - néha meg is lehet indulni a boxba, máskor inkább hátrafelé húzom és körbepasszolok.
Sokkal jobb meccseim vannak, amióta nagyobb hangsúlyt fektetek a labda megtartására.
Amúgy 4-2-4-ben játszom, két ST és LM-RM. Az egyik csatár, Prinz bomba vétel volt, a 90-es ikon lapja ár-érték arányban az egyik legjobb csatár szerintem. De az egész csapatról elmondható, hogy nagyon jól mozognak és helyezkednek a játékosok és ez a védelemre is igaz.
-
Tajték
senior tag
Szögletnél mi az isten csapását kell csinálni , hogy ne kapjak belőle gólt 😡
Már mint saját szöglet .. Sose voltam egy szöglet soecialista ..ált mindig több gólt kaptam szögletből mint szereztem ..
De most itt a 26 ban nem erről beszélek ..ha nem a saját szögletből kontrából kapott gólokról ...
Mondok egy arányt ..kb 20 szögletből szerzek egy gólt és kapok kb 5 öt ..( saját szögletről beszélünk ) Már frankón reszketek ha szöglethez jutok
Rövid szöglet? Leteszed rövidre , bepasszolod, lősz, így nagyobb az esély hogy nem lesz eladott labda és kontra...
Ez nem működhet így? -
mr.dana
aktív tag
Szögletnél mi az isten csapását kell csinálni , hogy ne kapjak belőle gólt 😡
Már mint saját szöglet .. Sose voltam egy szöglet soecialista ..ált mindig több gólt kaptam szögletből mint szereztem ..
De most itt a 26 ban nem erről beszélek ..ha nem a saját szögletből kontrából kapott gólokról ...
Mondok egy arányt ..kb 20 szögletből szerzek egy gólt és kapok kb 5 öt ..( saját szögletről beszélünk ) Már frankón reszketek ha szöglethez jutok
-
Tajték
senior tag
+1
más:
Kinek melyik jön be jobban a 2 csatáros 2 ST vagy a LW-ST-RW felállások?
Most próbálgatom a 2 csatárost... 3-4-1-2 eddig 3-4-3 volt a kedvenc, de néha középen kevésnek érzem támadás építésnél. Érdekes hogy a 2 felállás között nagyon másként mozognak az RM-LM ha nincs előttük az RW-LW, sokkal jobban indíthatóak, pedig ugyan azok az emberek és rajtuk az instrukció... -
Gabeszfoci89
senior tag
Kiégek ezen, hogy amikor megnyerek egy cupot utána nem enged többet játszani és emiatt várhatok plusz egy napot hogy kivegyem az összes objectivet… 5 perces időbefektetés lenne egy programozó gyakornoknak ezt megoldania, de lefogadom hogy az FC 27-be ez egy húzó feature lesz, hiszen hallgatnak a communityre!
Ez az egész rommá butítása is a játéknak egy vicc, mégis miért van 30 entry ezekre a cupokra? Winter wildcards tournament finale a neve elvileg, de ha kikapcsolt monitorral fél kézzel játszok is megcsinálhatom az összes küldetést. És ez még ennek a játéknak az elejéhez képest is egyszerűsítve lett, aki emlékszik a cornerstone Kudus gauntletre például ott 5 entry volt és vagy megcsináltad vagy nem kaptad meg Kudust, a maxos rewardot. Volt tétje és volt miért rendesen játszani, nem csak kikötni a stickeket és afkolni.
Már meg sem merem említeni a fifa 17-18 knockout tournamenteket, hogy bejuss a WL-re!
Dehát mindent a vakok és gyengén látókért, nehogy valaki kimaradjon valamiből.
Pont ezek a vakondok fognak venni 5900 pontot hogy nyissanak 1-2 jobb playert akik miatt jobbnak fogják èrezni magukat....kivan találva a dolog...
Bárcsak a játèkba fektetnènek fele annyi energiát mint abba hogy hogyan húzzanak le minket anyagilag -
thebigK
addikt
mondjuk aki a 40 meccset kitalálta fix nem volt normális
tény, hogy nagyon ilyen olyan fiszem faszom live eventet akkor nem kellett mellette nyomni, meg hálisten pc-n csak 30 meccs volt, nem 40
-
A guru
addikt
Én abban az időszakban kezdtem a játékot, tehát még nem ment túl jól és sokszor nem sikerült kvaliznom, de ha igen azt úgy éreztem mintha a BL-be kerültem volna

És akkor jöhetett a 40 meccs 2 nap alatt

@GhostVector: a kört nyomd
-
#62436096
törölt tag
Miért van hogy van egy beállított aktív gólöröm.
Mégsem az van használva X gombnyomásra gól után.
Playstation.
-
thebigK
addikt
Kiégek ezen, hogy amikor megnyerek egy cupot utána nem enged többet játszani és emiatt várhatok plusz egy napot hogy kivegyem az összes objectivet… 5 perces időbefektetés lenne egy programozó gyakornoknak ezt megoldania, de lefogadom hogy az FC 27-be ez egy húzó feature lesz, hiszen hallgatnak a communityre!
Ez az egész rommá butítása is a játéknak egy vicc, mégis miért van 30 entry ezekre a cupokra? Winter wildcards tournament finale a neve elvileg, de ha kikapcsolt monitorral fél kézzel játszok is megcsinálhatom az összes küldetést. És ez még ennek a játéknak az elejéhez képest is egyszerűsítve lett, aki emlékszik a cornerstone Kudus gauntletre például ott 5 entry volt és vagy megcsináltad vagy nem kaptad meg Kudust, a maxos rewardot. Volt tétje és volt miért rendesen játszani, nem csak kikötni a stickeket és afkolni.
Már meg sem merem említeni a fifa 17-18 knockout tournamenteket, hogy bejuss a WL-re!
Dehát mindent a vakok és gyengén látókért, nehogy valaki kimaradjon valamiből.
fu azok a knockout tournamentek, azóta ptsd-m van konkrétan a kieséses rendszer kifejezéstől
-
A guru
addikt
Kiégek ezen, hogy amikor megnyerek egy cupot utána nem enged többet játszani és emiatt várhatok plusz egy napot hogy kivegyem az összes objectivet… 5 perces időbefektetés lenne egy programozó gyakornoknak ezt megoldania, de lefogadom hogy az FC 27-be ez egy húzó feature lesz, hiszen hallgatnak a communityre!
Ez az egész rommá butítása is a játéknak egy vicc, mégis miért van 30 entry ezekre a cupokra? Winter wildcards tournament finale a neve elvileg, de ha kikapcsolt monitorral fél kézzel játszok is megcsinálhatom az összes küldetést. És ez még ennek a játéknak az elejéhez képest is egyszerűsítve lett, aki emlékszik a cornerstone Kudus gauntletre például ott 5 entry volt és vagy megcsináltad vagy nem kaptad meg Kudust, a maxos rewardot. Volt tétje és volt miért rendesen játszani, nem csak kikötni a stickeket és afkolni.
Már meg sem merem említeni a fifa 17-18 knockout tournamenteket, hogy bejuss a WL-re!
Dehát mindent a vakok és gyengén látókért, nehogy valaki kimaradjon valamiből.
-
Gabeszfoci89
senior tag
Nemtudom èn nem szoktam venni semmit.
Arra cèloztam hogy FIFA pont az full lutri ès szerintem ezek az emberek coinokat vesznek inkább mert adott összegben szerintem ha coint veszel pont helyett,jobban jössz ki mert 1-2 millióèrt már tudsz ikont venni!
Mert ki sem merem számolni mennyi pontot kène elkölteni ahoz hogy ennyi ikon packot kirakjál hogy a legjobbakat beadja.
24es fifában vettem egyszer 500k coint akkor nemvolt vele gond semmi,de èn règebben mikor már jó volt a teamem inkább eladtam így kerestem pénzt a játèkkal
Mostmár annyira szarul adja a coint a játèk hogy nagyon nehezen gyűlik ahoz hogy eladjam,meg már kedvem sincs ezzel bohockodni -
toxicjew
addikt
Biztos ami biztos csináltam még kettőt, Milito és Marquez. Sweet summer child
Sztem ennyire még Digit se szopatta a játék pár éve, mint idén engem. -
toxicjew
addikt
Csináltam egy hero picket, Carvalho volt a legjobb. De ha már ennyire támogatja a játék a Chelsea csapatomat, akkor toljon már elém egy Hazardt bassza meg
-
Kristof_94
Topikgazda
Hetek óta nem használtam a gépet, lehet néha be kellene kapcsolnom és megnyitni a chrome böngészőt.

Közben 10-1 a WL, ilyen jól szerintem meg soha nem kezdtem. A vereség azt hiszem a 2. meccsen volt. Ha hétfő este lesz rá időm, akkor megpróbálom tovább vinni, ha meg nem, akkor sem gáz. Innen minden győzelem ajándék. -
Tajték
senior tag
Nyugi ènis játszom rendszeresen ilyenekkel ....R9 spec mbappe elől stb...nemtudom hogy lehet a legdurvább 10 millás lapokat összerakni,èn amikor coinhoz jutottam vègigvettem a drága packokat,próbáltam mindent de soha semmit nem adott be,de volt hogy egy 78*3 pack meg beadta a speciális Maldinit!Mondjuk hetek óta semmi nem jön!Próbálom ikon packokat meg pickeket soha egyik èvben sem volt ennyire szar a drop mint most...Már packokat se veszek mert feladtam,lassan másfèl Milla coinom van (soha nem szoktam ennyit tartani,most lehet megvárom a totyt aztán ott elnyitom mindet)
Nemtudom mennyit tudnak egyes emberek erre költeni,nèztem már szèt oldalakon a coin vásárlás is baromi drága....bár szerintem jobban megèri coint venni mint FIFA pontot de mindegyKérdés, hogy biztonságos? Nem bannolnak érte? Régen kinyírták ére az embert....
-
Gabeszfoci89
senior tag
Röhej ... hogy lehet vkinek ilyen csapata .. 9 db ikon !!!
de nem akárkik .. Carlos Alberto, Beckenbauer, Mattheus stb
aki meg nem ikon volt, az a zöld Dembelé ..ő és Bale volt a két ST. és persze még egy Ronaldinho is . ilyen 20 milla lehetett a kezdő 11. De még csréknek is zöld Pina , meg Yamal a jobb fajta jöttek be ..
.. és ilyen teammel is az volt a lényeg ..hogy robogjon a szélen !!! meg az összes lövése low driven volt .... nagy nehezen kikaptam 6-3 ra. .de nem volt sima meccs az eredmény ellenére kb a 75-80 dik p ig döntetlenre hoztam .. de nekem az egész keretem nincs egy milla , v kb talán annyi van ..
Nyugi ènis játszom rendszeresen ilyenekkel ....R9 spec mbappe elől stb...nemtudom hogy lehet a legdurvább 10 millás lapokat összerakni,èn amikor coinhoz jutottam vègigvettem a drága packokat,próbáltam mindent de soha semmit nem adott be,de volt hogy egy 78*3 pack meg beadta a speciális Maldinit!Mondjuk hetek óta semmi nem jön!Próbálom ikon packokat meg pickeket soha egyik èvben sem volt ennyire szar a drop mint most...Már packokat se veszek mert feladtam,lassan másfèl Milla coinom van (soha nem szoktam ennyit tartani,most lehet megvárom a totyt aztán ott elnyitom mindet)
Nemtudom mennyit tudnak egyes emberek erre költeni,nèztem már szèt oldalakon a coin vásárlás is baromi drága....bár szerintem jobban megèri coint venni mint FIFA pontot de mindegy -
#62436096
törölt tag
Röhej ... hogy lehet vkinek ilyen csapata .. 9 db ikon !!!
de nem akárkik .. Carlos Alberto, Beckenbauer, Mattheus stb
aki meg nem ikon volt, az a zöld Dembelé ..ő és Bale volt a két ST. és persze még egy Ronaldinho is . ilyen 20 milla lehetett a kezdő 11. De még csréknek is zöld Pina , meg Yamal a jobb fajta jöttek be ..
.. és ilyen teammel is az volt a lényeg ..hogy robogjon a szélen !!! meg az összes lövése low driven volt .... nagy nehezen kikaptam 6-3 ra. .de nem volt sima meccs az eredmény ellenére kb a 75-80 dik p ig döntetlenre hoztam .. de nekem az egész keretem nincs egy milla , v kb talán annyi van ..
Milyen a csapatod?
Nekem se nagy szám.
-
A guru
addikt
-
Tajték
senior tag
Nem volt idő ezt orvosolni.... keret sincs rá
Más:
90-es Icon Cam Figo 55k ez a pofánhugyozás öcsém... Why???
-
gjoe
addikt
Hétvégén nap közben nem szabad játszani.
Én ma rivalst próbáltam de mocsár volt.
Wl és a kupák miatt fullon van a server terhelés.
Én mindig hétköznap hajnalban napi 4 meccs játszom le. Ilyenkor jó a játékmenet. -
EA's hit
addikt
Igen nekem sincs meg a legtobb jo evo mar ra. De a tegnapi 25k-sat rarakom, az felhuzza a dribblingjet, aztan meg boven lehet majd meg porgetni.
-
mr.dana
aktív tag
Röhej ... hogy lehet vkinek ilyen csapata .. 9 db ikon !!!
de nem akárkik .. Carlos Alberto, Beckenbauer, Mattheus stb
aki meg nem ikon volt, az a zöld Dembelé ..ő és Bale volt a két ST. és persze még egy Ronaldinho is . ilyen 20 milla lehetett a kezdő 11. De még csréknek is zöld Pina , meg Yamal a jobb fajta jöttek be ..
.. és ilyen teammel is az volt a lényeg ..hogy robogjon a szélen !!! meg az összes lövése low driven volt .... nagy nehezen kikaptam 6-3 ra. .de nem volt sima meccs az eredmény ellenére kb a 75-80 dik p ig döntetlenre hoztam .. de nekem az egész keretem nincs egy milla , v kb talán annyi van ..
-
raven84
senior tag
Gullitbol konkretan olyan 81-82 koruli lapot lehet evozni, ami statokra es ps-ekre is jobb, mint a base lapja. Persze sok evo es sok meccs, de hat egy tobb millios lap kvazi ingyenes verziojarol beszelunk. Ot biztosan fel fogom majd evozni, ha meglesz. Elotte Capitara raktam ra parat, meg 1-2 egyszerubbet Maradonara, Pelere, Eusebiora.
Igen, csak most néztem meg, hogy mik is ezek az evok, az előző fizetős season passban voltak benne meg a mostaniban így nekem off. A pass playstyolsat rárakom meg aminek van értelme most és aztán várok.
-
EA's hit
addikt
Gullitbol konkretan olyan 81-82 koruli lapot lehet evozni, ami statokra es ps-ekre is jobb, mint a base lapja. Persze sok evo es sok meccs, de hat egy tobb millios lap kvazi ingyenes verziojarol beszelunk. Ot biztosan fel fogom majd evozni, ha meglesz. Elotte Capitara raktam ra parat, meg 1-2 egyszerubbet Maradonara, Pelere, Eusebiora.
-
Tajték
senior tag
Az már pofátlanság, hogy SB-ben is sokszor vicc a játékmenet...
lassú, dongaláb meccsek
-
raven84
senior tag
Ti evoztok valami silver star icont? Én most Gulliton filózom, de nem visz rá a lélek. Vagy 40 meccs és akkor is csak valami 81es lesz. Játszott vele idén valaki? Az alacsony agilis játékosok most a jók, nem tom megéri e a vesződést egyáltalán.
-
EA's hit
addikt
-
Digestive
veterán
Én 1x raktam ki, mióta anno ki jött. Van rá valami jó sablon?
Nincs. De paletoolsal félig manuálban se tart sokáig.
-
EA's hit
addikt
-
Kristof_94
Topikgazda
-
Gabeszfoci89
senior tag
El lement ezúttal 12winre tudtam hozni rewardokból egy Capdevilla meg pár gold fodder jött...
Kiraktam Garrinchát nagyon megèrte nekem bejött nagyon
Jól passzol fürge alacsony robbanèkony
Rm poszton gondban voltam jobban jártam vele mint egy random ikon pickel
Mostmár tárazom inkább a nagy foddereket ezután totyig -
Gabeszfoci89
senior tag
-
#62436096
törölt tag
-
EA's hit
addikt
-
Digestive
veterán
-
EA's hit
addikt
16x raktam ki ma a liga sbc-t. 84-esnel jobb lap nem jott belole
-
miro.
senior tag
Nekem jelenleg 7 evo lap van a kezdőben. Mindegyik 94+ meta értékelésű, de 81-88 ratingen, tehát folyamatosan tudom még húzni. Dinho nálam a non plus ultra a labdarúgásban, de még mindig vacilálok rajta, hogy kirakjam e, mert stat és play styleok alapján már most is jobb lapjaim vannak.
Na,hat ezert szar ez az egesz evo rendszer.
Nem raksz ki egy R10-et,mert a japan nod mar most jobb. 😂😂
Persze,hogy igy senkinek semmi erteke.
Annyi,hogy a 14k-s Mac Allisterek annyit ernek,mint a 75k-s evok. 😂😂😂😂😂😂Ha meg felhuznak a pack weightet is ezek melle,akkor még kevesebb jatekos erne valamit. Logika,dehat sokan nem ertik,hogy mukodik ez.
-
Tajték
senior tag
Értelek egyébként, én is szívesen játszottam volna minden évben Henry-val mert Arsenalos vagyok. Csak az evok előtt a legtöbb Arsenalos kártya egy forintot nem ért.
Ideig óráig elvisz a kedvenc faktor de mikor folyamat szopsz miatta akkor csak felidegesít a játék is meg a lap is.
Hiába óriási zseni Dinho ha passz playstyle nélkül nem tud passzolni.Idén kb. ez a játék alapja, a sok passzos tikitakás támadásépítés ő meg ezt nem tud.
EVO-kkal igazából ezt kiküszöbölték mert feltudsz húzni olyan lapokat akik alapból szarok de te jobbá teszed őket.
Nekem perpill Lewis-Skelly,Madueke,Mosquera,Hincapie,Calafiori mind kezdőm és evozom már Trossardot, Jesust meg Nwanerit. Velük már lehet élvezni mert jó kártyák, de pl. Bergkampot hiába imádtam ha játék közben hullagyenge.Én is értelek, neked is igazad van.
Ez a pusztulat rákényszeríti az embereket Csilli Pina-ra
és a többi csajra, stb..... -
toxicjew
addikt
Szólj az eanek a nevemben, hogy szedje le a shadow bant az accomrol és ígérem használni fogom Maradonat és a többi op lapot
De addig rá leszek szorulva az evokra. -
Nandinagy
addikt
Értelek egyébként, én is szívesen játszottam volna minden évben Henry-val mert Arsenalos vagyok. Csak az evok előtt a legtöbb Arsenalos kártya egy forintot nem ért.
Ideig óráig elvisz a kedvenc faktor de mikor folyamat szopsz miatta akkor csak felidegesít a játék is meg a lap is.
Hiába óriási zseni Dinho ha passz playstyle nélkül nem tud passzolni.Idén kb. ez a játék alapja, a sok passzos tikitakás támadásépítés ő meg ezt nem tud.
EVO-kkal igazából ezt kiküszöbölték mert feltudsz húzni olyan lapokat akik alapból szarok de te jobbá teszed őket.
Nekem perpill Lewis-Skelly,Madueke,Mosquera,Hincapie,Calafiori mind kezdőm és evozom már Trossardot, Jesust meg Nwanerit. Velük már lehet élvezni mert jó kártyák, de pl. Bergkampot hiába imádtam ha játék közben hullagyenge. -
Tajték
senior tag
Nekem jelenleg 7 evo lap van a kezdőben. Mindegyik 94+ meta értékelésű, de 81-88 ratingen, tehát folyamatosan tudom még húzni. Dinho nálam a non plus ultra a labdarúgásban, de még mindig vacilálok rajta, hogy kirakjam e, mert stat és play styleok alapján már most is jobb lapjaim vannak.
Ez a baj ! Megölitek a flow-t a fun-t
Nekem is Dinho a No1. ha meglenne, vagy ki tudnám rakni senki nem jöhetne a helyére, illetve Maradona
Pont leszarnám h van jobb...
De persze mindenki ahogy gondolja
-
bubuska10
senior tag
Boldog Karit srácok! Lehet írtam már ide, oszt nem emlékszem (
), de rendszeresen olvasom a fórumot (amiről sokáig azt hittem, h megszűnt).Sok szempont miatt (főleg élet) nem játszok vele. De am naaagy ígérgetések, semmi se változott. Szögletet, középkezdést nem látod, ilyen hibák vannak. Meg ugyanúgy átfolyik láb között. "Elköszönsz" a többiektől este, mondod, játszol egy órát. De befagy, a menü, sbc, kidob a meccs, nem adja hozzá...
Nekem ez így ennyi. Főleg az zavar, h ilyen 13-11-es meccsek vannak. Ha Nektek végig megy egy Rivals, WL, mennyi az átlagos rúgott+ kapott gólok száma? Nyitni jót még nem sikerült, Tottira vadászok az elejétől fogva. -
Digestive
veterán
Nem az evokkal szarjak el, hanem azzal hogy konkretan nincsenek nyitasok. Bo egy het alatt 86-osnal jobb wildcard lapot meg nem sikerult nyitnom, csak kb 8-8 Gerard Morenot es Kinget, meg osszesen meg vagy 4-5 db 85-86-os 10k aras fost. Az evok legalabb ellensulyozzak egy kicsit az egyebkent elhetetlen csapatepitest.
+1

Éppen írni akartam. Én tegnap és ma nyitottam a 83x10 86x3 és egyéb jobb packokat és a premium ligát is kipörgettem megint 20x. 87 feletti lapot nem is láttam, de a 99% az inkább max 84 volt.
Totw lapom már annyi van, mint a szemét, mert nem tudok mást csinálni a több 100 83-84 lappal, mint hogy bele dobáljam az upgradebe. -
Digestive
veterán
Nekem jelenleg 7 evo lap van a kezdőben. Mindegyik 94+ meta értékelésű, de 81-88 ratingen, tehát folyamatosan tudom még húzni. Dinho nálam a non plus ultra a labdarúgásban, de még mindig vacilálok rajta, hogy kirakjam e, mert stat és play styleok alapján már most is jobb lapjaim vannak.
-
EA's hit
addikt
Nem az evokkal szarjak el, hanem azzal hogy konkretan nincsenek nyitasok. Bo egy het alatt 86-osnal jobb wildcard lapot meg nem sikerult nyitnom, csak kb 8-8 Gerard Morenot es Kinget, meg osszesen meg vagy 4-5 db 85-86-os 10k aras fost. Az evok legalabb ellensulyozzak egy kicsit az egyebkent elhetetlen csapatepitest.
-
Tajték
senior tag
Courtois-t kivette valaki SBC-ből ? Jó? Megéri?
-
miro.
senior tag
-
Tajték
senior tag
-
Aguinaga
őstag
Mindeközben meg Schäde 130k, nem tudom, miért.
-
Tajték
senior tag
-
prannk
őstag
-
gjoe
addikt
-
EA's hit
addikt
-
A guru
addikt
Nem, este jön a team 3 (Kristóf beküldte). Azt nem tudom ezzel együtt a team 1 kifut-e a pakkokból, de mindenképp legalább 2 promo team nyitható lesz 19:00 után is.
-
EA's hit
addikt
-
Mrguba
őstag
Sracok KEllemes karacsonyt mindenkinek.
MA este jon valami uj?
VAgy tgnap jott a team2 es annyi?
CSAk a nyitasok miatt kerdem -
A guru
addikt
Gyengébb csapatok ultin, erősebbek legenden mennek...
Az online más!! A gép focizik, az emberek agyatlankodnak, kikészít, felidegesít az hogy ezt élvezik, egyerintős indítások, szaladnak, forgolódnak, glicheket csinalnak csak semmi mást, ezt nehezen viselem és a vizilabda meccseket... csak akkor megyek online ha kell valamiért
De azért köszönöm
Squad battlesben még a hőskorban (cheaterek és cross platform előtt) fifa 19-ben végeztem top 100-ban, most is minden héten letolom az SB meccseket. Lehet, hogy amit a gép csinál optikailag jobban hasonlít a focira, de pont legendaryn meg ultimaten pláne amikor bronz teammel elkezd god mode passzolgatni 20 percig meg beveri 20 méterekről a 60 shooting lapokkal az szerintem ugyanúgy frusztráló tud lenni. Online meccseken WL-ben meg magas divekben persze mindenki 451 és 4411 L1 indítgatja az LM/RM-et, akiket az LB/RB ha felfordulsz se ér utol meg rainbow flick beverik, dehát “it’s in the game”.
-
Digestive
veterán
Ugye?!
25 meccs kell az összes packhoz! Ez így rendesen megszivatott.
-
Tajték
senior tag
Mondjuk ha ultimate ès legendáson tudsz játszani azért akkor èrdemes lehet ránèzni kicsit az onlinera
Èrtem amit mondasz a 2winen ma 11-7 illetve 9-3....nevetsègesGyengébb csapatok ultin, erősebbek legenden mennek...
Az online más!! A gép focizik, az emberek agyatlankodnak, kikészít, felidegesít az hogy ezt élvezik, egyerintős indítások, szaladnak, forgolódnak, glicheket csinalnak csak semmi mást, ezt nehezen viselem és a vizilabda meccseket... csak akkor megyek online ha kell valamiért
De azért köszönöm
-
Gabeszfoci89
senior tag
Totál igazad van!
Én minimálra szorítom az online játékot, csak ami muszáj, inkább gép ellen ulti-legend.
Pont ezért mert a fifa agyatlan focira nyomokban sem hasonlító meccseit , forgolódás, szaladás, irreális cselek, védők impotenssége, vizilabda meccsek 7-6 stb... még rátesz a degenerált ember fia
és élvezik! Csak a meta, az OP , önálló gondolat a futballról nuku
Mondjuk ha ultimate ès legendáson tudsz játszani azért akkor èrdemes lehet ránèzni kicsit az onlinera
Èrtem amit mondasz a 2winen ma 11-7 illetve 9-3....nevetsèges -
EA's hit
addikt
Mindenki a maga szintjen nyomorog
Nekem otodik probalkozasra sem jott ossze a perfect round, mindig vagy a 2. vagy a 3. meccset bukom el. 1-2x megmegprobalom holnap, de vszeg nem lesz meg. Tok szar lehet hogy nektek tul gyorsan osszejon
-
Tajték
senior tag
Èn az ilyen kupákon meg a silver kupákon ha megvan a meccs mindig hagyok egy kapott gólt ...az ember nem veszít vele semmit,másnak meg lehet segitsèg!De sajnos ez a community katasztrófa...Ma nyomtam 3rivalsot 2win 3.meccs abból kaptam ki hogy semmi mást nemcsinált a gyerek csak hátulról felveszi ernyőbe ès abból olló gól...idèn ez tönkretesz ès semmi mást nem csinál csak ennyit!Minden szögből felvètel ès olló....szánalom ès 4/4 bejött neki hiába rúgtam 3at ....undorító hogy ezt a patkány bugot èvek óta nemlehet kivenni
Totál igazad van!
Én minimálra szorítom az online játékot, csak ami muszáj, inkább gép ellen ulti-legend.
Pont ezért mert a fifa agyatlan focira nyomokban sem hasonlító meccseit , forgolódás, szaladás, irreális cselek, védők impotenssége, vizilabda meccsek 7-6 stb... még rátesz a degenerált ember fia
és élvezik! Csak a meta, az OP , önálló gondolat a futballról nuku
-
Gabeszfoci89
senior tag
Végig kínlódtam a Gentile izét Winter piros Llorente-ért, az utsó pakkból jött. Sosem nyitottam még Icont!
Azért a fifa társadalom eléggé lelkiszegény amúgy.
Én amikor 4-5 nullra vezettem mindig engedtem 1 gólt, mert mindenki ezért játsza az 1 gólért mert kell a lap és a rewardok, de a végén amikor a 3. csapatom sima gold belefut a full Iconos, színes csapatokba és élvezik hogy 5-6 null , nem engednének gól mert csorbul az egójuk 🤮🤮
Az utsó meccsen tisztelet a srácnak engedett gólt, sokkal jobb volt, a játékisai 10 méterről beérték az enyémeket...Èn az ilyen kupákon meg a silver kupákon ha megvan a meccs mindig hagyok egy kapott gólt ...az ember nem veszít vele semmit,másnak meg lehet segitsèg!De sajnos ez a community katasztrófa...Ma nyomtam 3rivalsot 2win 3.meccs abból kaptam ki hogy semmi mást nemcsinált a gyerek csak hátulról felveszi ernyőbe ès abból olló gól...idèn ez tönkretesz ès semmi mást nem csinál csak ennyit!Minden szögből felvètel ès olló....szánalom ès 4/4 bejött neki hiába rúgtam 3at ....undorító hogy ezt a patkány bugot èvek óta nemlehet kivenni
-
Tajték
senior tag
Végig kínlódtam a Gentile izét Winter piros Llorente-ért, az utsó pakkból jött. Sosem nyitottam még Icont!
Azért a fifa társadalom eléggé lelkiszegény amúgy.
Én amikor 4-5 nullra vezettem mindig engedtem 1 gólt, mert mindenki ezért játsza az 1 gólért mert kell a lap és a rewardok, de a végén amikor a 3. csapatom sima gold belefut a full Iconos, színes csapatokba és élvezik hogy 5-6 null , nem engednének gól mert csorbul az egójuk 🤮🤮
Az utsó meccsen tisztelet a srácnak engedett gólt, sokkal jobb volt, a játékisai 10 méterről beérték az enyémeket... -
Gabeszfoci89
senior tag
Nincs is szebb mint egy disconnect verseny
mikor már hátrafelè passzol a kapusig igyekszel bezárni a programot
Èn azért a 2.at nem adom le mert kell pörgetni a meccsszámot
mindegy majd holnap
Amúgy èrdekes ez a csütörtöki promó keret váltás egyetlen nyitásom ami èrdekes dudek -
Digestive
veterán
Èn beleszaladtam megint

Összeraktam a silver ikonok miatt egy vegyes object teamet nyertem 3/3 at ès nem enged újraindulni holnapig...múltkor a gauntletnèl már vègre ez orvosolva volt hogy ha megvan a perfekt round újra be lehetett lèpni....
Mindegy minden döntő meccset lefogok majd adni
Ezt a teamet raktam össze majd ma este nyomom az sbket velük ,ezzel a kerettel az összes objectet egyszerre számolja csak figyelni kell pár apróságra(nèmet gól wirtz assist,barella assist,rashford gól )
De annyira nem gyenge a keret lehet megnèzek pár rivalsot is majd velük viszont a golden gól kupa sok időt megfog spórolni ebben
Gondoltam ha valakinek van kedve ebből tudtok meríteni lènyeg elejèn hogy kell olasz cb ès nèmet cb isEz sem megoldás. Már a második kört le kell adni. Én most ezt szívtam meg. A 3. körben az ellenfél is le akarta adni, így aztán megszívtam.
-
neo81
senior tag
Valaki tudna segiteni, hogy a 2 uj reszben mit kell allitani nv panelben, hogy megszunjon a neha jelentkezo stutter? Foleg kirugasok, atvezetok utan jelentkezik. A 24-ig hasznalt beallitasok mar nem mukodnek, odaig ugyanezt a hibat ki lehetett irtani nv beallitasokkal. Mi a kulonbseg az akkori megoldashoz kepest?
-
EA's hit
addikt
Igen, erre gondolok. Jó ideje jelen van a probléma, talán a Fifa 21 vagy 22 óta, és mindig sikerült megoldanom, 2 éve viszont sajna nem... Szoktam látni jutubereknél is ugyanezt a stuttert. Nem a gépekben keresendő a probléma, az biztos. Ha leveszem 720p-re a 4080-on, akkor is stutterel.
Ez segített nekem a korábbi címeknél, talán annyi különbség volt hogy a vsync adaptív volt nálam:
Ezeket anno megcsináltam már reflexből minden installnál, és betonstabil fps volt. Most meg röcög össze-vissza. Ezt a guideot is a 26-hoz írták, de nekem sajna nem segít.
Köszi, azért én rápróbálok, hátha. Nekem azóta van ez a probléma, mióta az új gépemet használom (idén február). A korábbi címeket egy előző gépen toltam (a mostaninál gyengébb, de nem sokkal), azoknál sosem jött elő ilyen. A 25-ről nincs tapasztalatom a régi gépen, azt érdemben csak a mostanin kezdtem el nyomni februárban, az utána ugyanúgy szar volt a vadiúj gépen, meg szar a 26 is. De tv-re kötve mindkettő hibátlan kb. fullos grafikán is, számomra teljesen érthetetlen.
-
xandrush0831
senior tag
Arra a jelensegre gondolsz, hogy uj jatekhelyzeteknel (foleg kirugasok, szogletek, kozepkezdesek, 2. felido eleje) belaggol, szaggat a jatek 2-3 masodpercig? Mert az nalam is jelentkezik, de azt hittem, az en gepemben van a hiba (bar egy iden tavasszal vett geprol van szo ami a rendszerigenyeket hoven megugorja). Ha pc-n jatszok, gyakorlatilag jatszhatatlanna teszi az online meccseket, de ha tv-re kotve nyomom (95%-ban ugy szoktam), akkor hibatlanul fut. Plusz magan a gepen mas jatekok, akar nagyobb igenyu open world-ok is hibatlanul futnak.
Mit kellett ez ellen allitani korabbi evekben nvidiaban, ami most nem mukodik mar? Mivel probalkozzak? Megoldasom sajnos nincs ra, de ha kideritesz valamit vagy van tipped, oszd meg velem is legyszi!
Igen, erre gondolok. Jó ideje jelen van a probléma, talán a Fifa 21 vagy 22 óta, és mindig sikerült megoldanom, 2 éve viszont sajna nem... Szoktam látni jutubereknél is ugyanezt a stuttert. Nem a gépekben keresendő a probléma, az biztos. Ha leveszem 720p-re a 4080-on, akkor is stutterel.
Ez segített nekem a korábbi címeknél, talán annyi különbség volt hogy a vsync adaptív volt nálam:
Ezeket anno megcsináltam már reflexből minden installnál, és betonstabil fps volt. Most meg röcög össze-vissza. Ezt a guideot is a 26-hoz írták, de nekem sajna nem segít.
-
EA's hit
addikt
Valaki tudna segiteni, hogy a 2 uj reszben mit kell allitani nv panelben, hogy megszunjon a neha jelentkezo stutter? Foleg kirugasok, atvezetok utan jelentkezik. A 24-ig hasznalt beallitasok mar nem mukodnek, odaig ugyanezt a hibat ki lehetett irtani nv beallitasokkal. Mi a kulonbseg az akkori megoldashoz kepest?
Arra a jelensegre gondolsz, hogy uj jatekhelyzeteknel (foleg kirugasok, szogletek, kozepkezdesek, 2. felido eleje) belaggol, szaggat a jatek 2-3 masodpercig? Mert az nalam is jelentkezik, de azt hittem, az en gepemben van a hiba (bar egy iden tavasszal vett geprol van szo ami a rendszerigenyeket hoven megugorja). Ha pc-n jatszok, gyakorlatilag jatszhatatlanna teszi az online meccseket, de ha tv-re kotve nyomom (95%-ban ugy szoktam), akkor hibatlanul fut. Plusz magan a gepen mas jatekok, akar nagyobb igenyu open world-ok is hibatlanul futnak.
Mit kellett ez ellen allitani korabbi evekben nvidiaban, ami most nem mukodik mar? Mivel probalkozzak? Megoldasom sajnos nincs ra, de ha kideritesz valamit vagy van tipped, oszd meg velem is legyszi!
-
Gabeszfoci89
senior tag
Köszi Kristóf!
Úristen az a puskás
èdes álmok mindegy.
A kèt baby ikonból ha az egyik sbc lesz akkor meghagyom a foddereket hátha
Henryt szívesen látnám -
miro.
senior tag
Haverom megcsinalt valami 87+ sbc-t,jott egy promo Griezmann.
Beszeltuk,hogy na mennyire jol dobott,lehet kene jatszani..
Megneztem,14k-t er..🤣🤣🤣🤣
Ennek a jateknak mar elobb vege,mint tavaly..🤣🤣 -
Kristof_94
Topikgazda
Valami kèp esetleg a holnapi teamről?
Csak agyalok hogy kirakok egy ikon picket vagy várok holnapra,mèg eldöntöm attól függően milyen sbck várhatóak
Mai elit rivals rewardból jött egy valverde ennyi az egész a hèten.Lehet a mai sbcket már csak holnap nyitom el ebből a keretből az ikonok kellenènek csak de már feladtam
-
Gabeszfoci89
senior tag
Valami kèp esetleg a holnapi teamről?
Csak agyalok hogy kirakok egy ikon picket vagy várok holnapra,mèg eldöntöm attól függően milyen sbck várhatóak
Mai elit rivals rewardból jött egy valverde ennyi az egész a hèten.Lehet a mai sbcket már csak holnap nyitom el ebből a keretből az ikonok kellenènek csak de már feladtam -
Gabeszfoci89
senior tag
Ne vedd magadra ènis ezt csináltam csak coint nem ölök bele minden nap az upgradekből kitudod rakni párszor,de nálam is egy 88 lewa jött max
-
Gabeszfoci89
senior tag
Èn beleszaladtam megint

Összeraktam a silver ikonok miatt egy vegyes object teamet nyertem 3/3 at ès nem enged újraindulni holnapig...múltkor a gauntletnèl már vègre ez orvosolva volt hogy ha megvan a perfekt round újra be lehetett lèpni....
Mindegy minden döntő meccset lefogok majd adni
Ezt a teamet raktam össze majd ma este nyomom az sbket velük ,ezzel a kerettel az összes objectet egyszerre számolja csak figyelni kell pár apróságra(nèmet gól wirtz assist,barella assist,rashford gól )
De annyira nem gyenge a keret lehet megnèzek pár rivalsot is majd velük viszont a golden gól kupa sok időt megfog spórolni ebben
Gondoltam ha valakinek van kedve ebből tudtok meríteni lènyeg elejèn hogy kell olasz cb ès nèmet cb is -
xandrush0831
senior tag
Valaki tudna segiteni, hogy a 2 uj reszben mit kell allitani nv panelben, hogy megszunjon a neha jelentkezo stutter? Foleg kirugasok, atvezetok utan jelentkezik. A 24-ig hasznalt beallitasok mar nem mukodnek, odaig ugyanezt a hibat ki lehetett irtani nv beallitasokkal. Mi a kulonbseg az akkori megoldashoz kepest?
-
raven84
senior tag
Pörgetem az upgradeket 1000el amíg a kiscsalád tvzik és konkrétan 2 db 85s promo jött. Elvertem már kb 250kt. A toty elég fájdalmas lesz már most látom 😁
-
Amiga
tag
Boldog Karácsonyt!
PS5 pro-n játszom, ki van kapcsolva a cross platform és ez a harmadik gauntlet meccsem, ahol azonnal kidob a játék és dnf-fel veszítek. Vajon hogyan csalhatnak ilyenkor ellenem? Nagyon szemét dolog, gyakorlatilag elveszi a kedvemet ettől a játékmódtól, mert nem egyszerűen veszítek, hanem még büntet is a játék...
Mármint nem gauntlet, hanem ez a winter wildcard live, és már negyedszer is kidobott a sípszó utáni 5 mp-n belül...
-
Amiga
tag
Boldog Karácsonyt!
PS5 pro-n játszom, ki van kapcsolva a cross platform és ez a harmadik gauntlet meccsem, ahol azonnal kidob a játék és dnf-fel veszítek. Vajon hogyan csalhatnak ilyenkor ellenem? Nagyon szemét dolog, gyakorlatilag elveszi a kedvemet ettől a játékmódtól, mert nem egyszerűen veszítek, hanem még büntet is a játék...
-
thebigK
addikt
kellemes ünnepeket srácok
-
gjoe
addikt
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek.
-
gjoe
addikt
-
prannk
őstag
90 es courtois lapja megér egy 85-86 os csapatot nem?
-
A guru
addikt
Én 352ben tolom egy ideje Div 3ban. A 2 szélsőm egyáltalán nem védekező, szóval a védekezés teljesen a belső védőkre és a 2 cdmre hárul. Nem egyszerű, sokszor belefutok nagy gólos meccsekbe. A korábbi évekből kiiindulva egy all rounder LM/RM nagyot dobhat ezen a felálláson. De ha jól védekezel, kiküszöbölhető a szél védekezés hiánya. Persze csak egy bizonyos szintig.
Amúgy kellemes ünnepeket mindenkinek
Laurienté új promo lapját nézzétek meg, elég jó evo alap, de már most is nagyon jó statjai vannak pont ilyen 3 védős szélső poziba. Egy interceptet meg jockeyt kell rávarázsolni majd és hibátlan lesz.
-
toxicjew
addikt
Én 352ben tolom egy ideje Div 3ban. A 2 szélsőm egyáltalán nem védekező, szóval a védekezés teljesen a belső védőkre és a 2 cdmre hárul. Nem egyszerű, sokszor belefutok nagy gólos meccsekbe. A korábbi évekből kiiindulva egy all rounder LM/RM nagyot dobhat ezen a felálláson. De ha jól védekezel, kiküszöbölhető a szél védekezés hiánya. Persze csak egy bizonyos szintig.
Amúgy kellemes ünnepeket mindenkinek
-
Aguinaga
őstag
Boldog Karácsonyt srácok!
Sok-sok nagy nyitást!
-
Digestive
veterán
Boldog Karácsonyt srácok!
A WL-t én már új pacskerban tolom.
-
Digestive
veterán
Semmi extrát nem használok. Csak azt állítom be, hogy azonos csapatból max mennyi lap lehet, rating low to high és manuálban cserélem ha nem jó a rating, vagy rare lapok száma. Szóval félig manuálban tolom a liga sbcket. A Crafting upgradere csináltam csak Template-t.
-
A guru
addikt
Boldog karácsonyt, sok pihenést és nagy nyitásokat mindenkinek!
-
EA's hit
addikt
Boldog karacsonyt, jo egeszseget mindenkinek!
Es bar az mar mellekes, de egy jo kis Dinho nyitast is melle, attol senki nem lesz szomorubb
-
Gabeszfoci89
senior tag
Kellemes ünnepeket mindenkinek ès jó egèszsèget(mert az a legfontosabb
)
Új hozzászólás Aktív témák
-
2100 - 2001
4447 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Windows 11
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Elektromos autók - motorok
- További aktív témák...
- Intel Core ULTRA 9 285K +32GB 7600MHz DDR5 +GIGABYTE Z890 AORUS ELITE X ICE! GAR/SZLA! Bolti ára 668
- HGST Deskstar NAS 4TB HDD (100/100% kondíció) / SATA3 (6Gb/s) / 7200RPM / CMR // TÖBB DARAB!
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Retró számítógép hardver pakk egyben
- Szép! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i5-1135G7 16/256 +Toll
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
)

mindig kiprobalok 1-2 masik felallast is, de mindig hamar visszajutok ehhez, mar 7. eve ez mukodik nekem, aktualis jatektol es metatol fuggetlenul.
Dehát mindent a vakok és gyengén látókért, nehogy valaki kimaradjon valamiből.

.. és ilyen teammel is az volt a lényeg ..hogy robogjon a szélen !!! meg az összes lövése low driven volt .... nagy nehezen kikaptam 6-3 ra. .de nem volt sima meccs az eredmény ellenére kb a 75-80 dik p ig döntetlenre hoztam .. de nekem az egész keretem nincs egy milla , v kb talán annyi van ..
és a többi csajra, stb.....
és élvezik! Csak a meta, az OP , önálló gondolat a futballról nuku
Végig kínlódtam a Gentile izét Winter piros Llorente-ért, az utsó pakkból jött. Sosem nyitottam még Icont!

LendvaiFeri1

