Hirdetés
- Ahogy ígérték, úgy lett: itt az első Noctua vízhűtés
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Milyen TV-t vegyek?
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Projektor topic
- Kompakt vízhűtés
- Milyen egeret válasszak?
- Milyen monitort vegyek?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gabeszfoci89
senior tag
Ami dèlutan volt Twitch ott volt játèk is?Mert megnèztem most párat de nyitogatják a packokat semmi gameplay
-
Jinxb1rd
addikt
-
raven84
senior tag
Most értem haza és azt írja hogy szept 30ig vannak droppok, szal no pánik aki lemaradt. Persze lehet ez a kiírás is hiba, hiszen az earől van szó.
-
EA's hit
addikt
Most nem azért, de a streamek évek óta ugyanígy mennek...
-
Digestive
veterán
Tipikus EA. Ez is egy jó év lesz már látom.
-
toxicjew
addikt
Itt. Látom a képen tényleg YouTube van írva, én azt nem is figyeltem mivel mindig Twitchen mentek ezek a szarok. Más platformon is úgy volt hirdetve.
-
Jinxb1rd
addikt
-
toxicjew
addikt
De hisz eleve úgy volt, hogy Twitchen kell nézni. Én is leírtam
-
miro.
senior tag
-
Jinxb1rd
addikt
Szerintem nem is youtube-ot kell nézni. Legalábbis magán a csatornán is már azt írja ki, hogy ott nem kapsz jutalmat, csak ha twitchet nézel.
Hülyék ezek mint s@@@. Feleslegesen ment egy órát a telóm.
-
EA's hit
addikt
Igen, az egész szezon lesz annyi, de olyan hulladék packok lesznek, hogy 100k-t is nehezen érne meg, nemhogy 500-at. Tomori meg jó lap, de ennyi pénzt nagyon nem ér meg, főleg hogy idén ezekkel az ostoba módosításaikkal még sokkal nehezebb lesz coinhoz jutni mint eddig.
-
miro.
senior tag
Sracok, 2kor beallitottam a videota a youtubeom,elmentem otthonrol,most hazaertem.
Mit kene latnom,vagy hol,hogy megkaptam barmit is?
Akkor is mukodik,ha uj az acc? -
miro.
senior tag
-
Jinxb1rd
addikt
nem igazán erre gondoltam de mindegy biztos nem jól fogalmaztam meg. Nem azt mondom hogy mindenki nyissa ki az aktuális Mbappet, hanem abbéli reményem fejeztem ki, hogyha lassú a fejlődés talán egy promó 90%-a nem használhatatlan fodder lesz. Meg kifejeztem ezzel kapcsolatos kétségeimet.
mondjuk ezzel a lottó hasonlattal is tudnék vitatkozni amikor megveszel egy teljes árú játékot és a kontent egy részéhez nem férsz hozzá csak ha szerencséd van (még az se mondanám ha elég jó vagy vagy sokat költesz mert az se garancia). De nyilván ez a formátum ismerjük szeretjük
Ja értem. Ezzel egyetértek így ebben a formában
. Lehetne balanszosabb. -
EA's hit
addikt
Ki mit tervez a pontokbol?
Ugye most 3x2000-ez kapunk,nem egyszerre az egeszet.
En draftozni fogok az elso 2k-val,ha 1-2 winre is lehet azert packokat kapni erte.
Utana valszeg megy az 1000 a masodik seasonra,es hatha jon vmi evo.Amugy honnan tudjatok,hogy mennyit fog erni az a Tomori,vagy 84x3?

Elvileg ebben az evben lassitanak a jatekos fejlodeseken.
En iszonyuan adnam,ha nem omlenenek a nagy lapok hetente.
Lehet,az a Tomori egy Isten lesz..
Biztos jo kis starting lap lesz Tomori, de hogy 500k-t vagy 1000 fifa pontot nem fog erni, az 10000%
-
toxicjew
addikt
Tavaly több szinten is elbaszták a marketet, most ha visszaveszik a power curveot és a kevesebb pack ellenére nem ölik meg a pack weightet, akkor talán nem lesz annyira fos érzés csomagokat nyitni. Több dolog összessége ez, sajnos nem elég csak 1 részét orvosolni.
-
miro.
senior tag
Mondjuk ugye itt sokat szamit,hogy milyen lesz a pack weight.
Kivancsi leszek,nekem kifejezetten tetszik.
Nagyon adnam,ha a keretednek lenne erteke,es nem csak ha metat nyitsz. -
Digestive
veterán
Nekem ez tetszik amúgy, h vastagon nerfelték a reward packokat. Végre újra lehet majd örülni, hogy ha ritkábban esik valami jó. Illetve ha így marad, akkor végre lépéselőnyt fog jelenteni a kereskedés. Most újra meg fogom nyomni az első pár hónapot.
-
Woodslave
félisten
Ezt sose értettem: miért lenne jó vagy izgalmas ha mindenkinek mindig a legjobb 99es lap esne minden pakkból? Meg miért kell minden rossz nyitást kommentálni, hogy nem jött semmi? Ez az esetek 80-90%ban így, mit kell ezen csodálkozni? Azért mert valakinek bejön a szerencse és kiposztolja, akkor már teveled direkt kiszúr a játék és társai...
Ez lottó, erre épít a játék. A lottón se nyered meg az ötöst állandóan. Ha nyerni akarsz valamit, többet kell lottózni.
nem igazán erre gondoltam de mindegy biztos nem jól fogalmaztam meg. Nem azt mondom hogy mindenki nyissa ki az aktuális Mbappet, hanem abbéli reményem fejeztem ki, hogyha lassú a fejlődés talán egy promó 90%-a nem használhatatlan fodder lesz. Meg kifejeztem ezzel kapcsolatos kétségeimet.
mondjuk ezzel a lottó hasonlattal is tudnék vitatkozni amikor megveszel egy teljes árú játékot és a kontent egy részéhez nem férsz hozzá csak ha szerencséd van (még az se mondanám ha elég jó vagy vagy sokat költesz mert az se garancia). De nyilván ez a formátum ismerjük szeretjük
-
Jinxb1rd
addikt
Ezt sose értettem: miért lenne jó vagy izgalmas ha mindenkinek mindig a legjobb 99es lap esne minden pakkból? Meg miért kell minden rossz nyitást kommentálni, hogy nem jött semmi? Ez az esetek 80-90%ban így, mit kell ezen csodálkozni? Azért mert valakinek bejön a szerencse és kiposztolja, akkor már teveled direkt kiszúr a játék és társai...
Ez lottó, erre épít a játék. A lottón se nyered meg az ötöst állandóan. Ha nyerni akarsz valamit, többet kell lottózni.
Max a sok kapus miatt lehetne sírni, de hála nekik olcsóbbak az sbck. Azokat kell elsőre beforgatni, teljesen jók.
-
Jinxb1rd
addikt
én nem játszottam tavaly se csak tots idején, szóval nem tudom mennyire volt probléma ténylegesen ez az elszabadult power curve, de nekem inkább azzal volt a bajom, hogy egy promóból volt 3 használható de elérhetetlen játékos a többi fodder.
Ha ezen segít a lassabb fejlődés és mondjuk akár egy gyengébb promó lap is előrelépés lesz az már jó, de ezt meg nem tudom elképzelni. Mert akkor vagy nem nyit senki semmit, még a "xarabbat" se vagy ugyanúgy kell adni, de az meg szintén nem lesz előrelépés.
Ezt sose értettem: miért lenne jó vagy izgalmas ha mindenkinek mindig a legjobb 99es lap esne minden pakkból? Meg miért kell minden rossz nyitást kommentálni, hogy nem jött semmi? Ez az esetek 80-90%ban így, mit kell ezen csodálkozni? Azért mert valakinek bejön a szerencse és kiposztolja, akkor már teveled direkt kiszúr a játék és társai...
Ez lottó, erre épít a játék. A lottón se nyered meg az ötöst állandóan. Ha nyerni akarsz valamit, többet kell lottózni.
-
Woodslave
félisten
Ki mit tervez a pontokbol?
Ugye most 3x2000-ez kapunk,nem egyszerre az egeszet.
En draftozni fogok az elso 2k-val,ha 1-2 winre is lehet azert packokat kapni erte.
Utana valszeg megy az 1000 a masodik seasonra,es hatha jon vmi evo.Amugy honnan tudjatok,hogy mennyit fog erni az a Tomori,vagy 84x3?

Elvileg ebben az evben lassitanak a jatekos fejlodeseken.
En iszonyuan adnam,ha nem omlenenek a nagy lapok hetente.
Lehet,az a Tomori egy Isten lesz..
én nem játszottam tavaly se csak tots idején, szóval nem tudom mennyire volt probléma ténylegesen ez az elszabadult power curve, de nekem inkább azzal volt a bajom, hogy egy promóból volt 3 használható de elérhetetlen játékos a többi fodder.
Ha ezen segít a lassabb fejlődés és mondjuk akár egy gyengébb promó lap is előrelépés lesz az már jó, de ezt meg nem tudom elképzelni. Mert akkor vagy nem nyit senki semmit, még a "xarabbat" se vagy ugyanúgy kell adni, de az meg szintén nem lesz előrelépés.
-
miro.
senior tag
Ki mit tervez a pontokbol?
Ugye most 3x2000-ez kapunk,nem egyszerre az egeszet.
En draftozni fogok az elso 2k-val,ha 1-2 winre is lehet azert packokat kapni erte.
Utana valszeg megy az 1000 a masodik seasonra,es hatha jon vmi evo.Amugy honnan tudjatok,hogy mennyit fog erni az a Tomori,vagy 84x3?

Elvileg ebben az evben lassitanak a jatekos fejlodeseken.
En iszonyuan adnam,ha nem omlenenek a nagy lapok hetente.
Lehet,az a Tomori egy Isten lesz..
-
Jinxb1rd
addikt
Nálam a connectionoknál az van megadva hogy felhatalmaztam a youtubet adatok megosztására, de nem úgy van összekötve mint a twitch. Ez így jó, így kellene lennie?
-
EA's hit
addikt
-
Digestive
veterán
-
toxicjew
addikt
Hogy van a megjelenés, 19-e éjfélkor már lehet jatszani ultimattel?
PSen 18. éjfél, vagyis 19. 00:00. Amúgy vannak akik már vhogy játszanak vele, nemrég streamelte is vki
Sose változz meg EA.miro: ja, elvileg az első szezont megkapjuk.
-
grimmjow67
tag
Hogy van a megjelenés, 19-e éjfélkor már lehet jatszani ultimattel?
-
miro.
senior tag
-
Digestive
veterán
500k és a legjobb pack a végén egy 3x84+. A hülyének is megéri!
-
toxicjew
addikt
Így van, elinditod és megvárod amíg megkapod az üzeneteket a dropokrol. Még a bitratet is leveheted 160ra, ha nem akarod a 1080al "terhelni" a sávszélességet. Előtte persze legyen összekötve az EA accountod a Twitch accounttal.
-
raven84
senior tag
-
miro.
senior tag
-
Jinxb1rd
addikt
-
Gabeszfoci89
senior tag
Így 12 órával korábban kezdődhet a panaszáradat
Első nap mèg nem azèrt
-
Sirandrish
legenda
Igen 12órával (minden èvben intèzem ezt a trükköt)
Így 12 órával korábban kezdődhet a panaszáradat
-
Gabeszfoci89
senior tag
Igen 12órával (minden èvben intèzem ezt a trükköt)
-
toxicjew
addikt
🇳🇿New Zealand trick🤹
1. Open the Settings on your Xbox.
2. Scroll over to the System section.
3. Choose Language & Location.
4. Set your region to New Zealand.
5. Restart the console and you're good to go.Azoknak akik Xboxra rendelték elő. Így picit hamarabb tudnak majd kezdeni.
-
raven84
senior tag
Álljon itt az utókornak, hogy az iconokból Jones/Khan/Sissi akit nem akarok kihúzni, a többi jöhet, szóval borítékolható, hogy ebből a 3ból húzok majd.
-
Mrguba
őstag
Kár hogy nem lehet tippelős játékot indítani prohardveren, mert rögtön lenne két ötletem:
1) Maga szerint hány objective/sbc nem fog működni az első héten?
2) Ön mit gondol, hány hét lesz, mire az EA kijavítja ezeket?
- - - - -
Más:Jelenleg van valami jó megbízható coin eladós oldal?
Ezúttal nem a játékba forgatnám értelmetlen játékosokra, hanem inkább a játék árát szerezném vissza.

Most is bent maradt 1.8 millam mint minden evben kb

-
Jinxb1rd
addikt
Kár hogy nem lehet tippelős játékot indítani prohardveren, mert rögtön lenne két ötletem:
1) Maga szerint hány objective/sbc nem fog működni az első héten?
2) Ön mit gondol, hány hét lesz, mire az EA kijavítja ezeket?
- - - - -
Más:Jelenleg van valami jó megbízható coin eladós oldal?
Ezúttal nem a játékba forgatnám értelmetlen játékosokra, hanem inkább a játék árát szerezném vissza.

-
miro.
senior tag
-
Jinxb1rd
addikt
Jó jó és a lag-delayes kompenzációs trash gameplayre is kitaláltak valamit?
még mindig afrikai ország vagyunk Szegeden? mert ez a legfontosabb minden más másodlagos. -
Woodslave
félisten
Ja nem gondoltam hogy elhiszed nem úgy értettem
-
Gabeszfoci89
senior tag
Szerintem inkább a para meg ugye tavaly már sírtak hogy kevès a tranzakció stb....
Megjött ufl is ami annyira nem rossz game (ha foltozgatják majd akkor akár jó is lehet)
Eddig azt szűrtem le hogy kicsit talán a gyengèbb gamereknek is akarnak adni valamit -
neo81
senior tag
Meg, hogy eddig nem szoktak hallgatni a communityre, ezért vajon igazak-e azok az ígéreteik, hogy egyáltalán tényleg szeretnék-e ez alapján bevezetni azokat a javításokat.

-
toxicjew
addikt
-
Woodslave
félisten
-
Jinxb1rd
addikt
FC 25-ben most bármi könnyen megcsinálható challenge, ami majd ad pakkot FC 26-ban?
-
toxicjew
addikt
-
toxicjew
addikt
-
Gabeszfoci89
senior tag
Èn is haverral játszom majd felesben de lemaradtunk az augusztusi rendelèsről így most majd szerdán megveszem ha átrakom accot új zèlandira akkor lehet nyomni már csütörtökön is
asszem így viszont az ikont buktuk
Legalábbis a picket tuti
Viszont a atandardhoz ad ikon packot azt az ultimatehez is adják majd?mert elvileg az ultimateben benne van a standard is nem? -
miro.
senior tag
-
bubuska10
senior tag
25ben is ígyvan èrdekes.
Pl van egy evo kanem 98as lapja minden 99evot ráraktam.mèg az alstatok is 99esek mind de maradt 98a lap😃😃😃Másik véglet: volt egy Lorenzo Pellegrinim, aki csak és kizárólag overallba lett 98-as.
Melyikőtök vette már meg a 26-ot?
-
Gabeszfoci89
senior tag
Vajon hogy számolják a ratinget az EA-nél?
25ben is ígyvan èrdekes.
Pl van egy evo kanem 98as lapja minden 99evot ráraktam.mèg az alstatok is 99esek mind de maradt 98a lap😃😃😃 -
toxicjew
addikt
-
toxicjew
addikt
-
Jinxb1rd
addikt
Még azt se tudom megnézni mennyi most egy pro előfizu, tipik EA
-
toxicjew
addikt
-
Jinxb1rd
addikt
-
toxicjew
addikt
-
Jinxb1rd
addikt
1) Arról lehet tudni valamit, hogy megint olyan randa arcokat fog generálni manager módban mint tavaly?
2) Webappban mikor lesz először aktív? vagy ugyanakkor mint az ultimate edition? -
Sirandrish
legenda
Vajon hogy számolják a ratinget az EA-nél?
-
Gabeszfoci89
senior tag
Jól hangzik csak aztán be is kène tartani
-
Gaborz1
senior tag
-
Stylerr
addikt
Akik előrendelték a játékot, azoknak levonta az összeget?
-
toxicjew
addikt
🚨 FC 26 Gameplay changes
• ✅ Low Driven nerfed
• ✅ AI Defender speed reduced
• ✅ AI Attacking positions improved
These are being updated BEFORE release ⏳🚨 EA will now release Pitch Notes EVERY month
This means constant gameplay updates and responding to our feedback monthly 🔥 -
miro.
senior tag
Most nézem Argentinaban 10k-val olcsóbb az ultimate...
De jo nekik..Ja,konkretan osszeomlik az orszag.
-
Kristof_94
Topikgazda
Most nézem Argentinaban 10k-val olcsóbb az ultimate...
-
|AP|
veterán
topikkövető hozzászólás
-
toxicjew
addikt
Most mindegy minek hívjuk, ott van minden lényeges infó az első hszben
De lehet az előbbiben összefoglaló volt, már nem emlékszem. Ha a topicgazda tud ilyet csinálni, akkor emelje már be az összefoglalóba
-
neo81
senior tag
-
toxicjew
addikt
Meddig is van pre order?
Ezért csinálom meg ilyen szépen a nyitó hszt, hogy el se olvasd?
-
Kristof_94
Topikgazda
EA SPORTS FC™ 26 pre-orders are expected to become available starting July 16, 2025, with the game itself releasing on September 26, 2025. This aligns with past release patterns where EA typically opens pre-orders around the time they first reveal the new game, often in mid-July. Specifically, the Ultimate Edition pre-order bonus period ends on August 26, 2025.
Köszi!
-
LendvaiFeri1
Topikgazda
Meddig is van pre order?
EA SPORTS FC™ 26 pre-orders are expected to become available starting July 16, 2025, with the game itself releasing on September 26, 2025. This aligns with past release patterns where EA typically opens pre-orders around the time they first reveal the new game, often in mid-July. Specifically, the Ultimate Edition pre-order bonus period ends on August 26, 2025.
-
Kristof_94
Topikgazda
Meddig is van pre order?
-
Woodslave
félisten
Ha több account van az nyilvánvaló hogy az ulti kiadás előnyei csak egyiken lesznek de a korai hozzáférés is? A többi acc akkor kezdhet mint a sima kiadás?
-
Stylerr
addikt
-
homerhamm
veterán
Én is újra itt.

-
toxicjew
addikt
Holnap fut deep dive:
-
neo81
senior tag
-
toxicjew
addikt
-
neo81
senior tag
Ezt hol lehet megnézni?

-
EA's hit
addikt
Ezt hol lehet megnézni?
Ea app.
-
Kristof_94
Topikgazda
Ezt hol lehet megnézni?
-
EA's hit
addikt
Elvileg a skill moveok le lesznek egyszerűsítve. De a TF kivétele már előre problémának tűnik nekem és nem látom mitől lesz jobb nekünk nélküle

Ea's hit: határozottan.
Kristóf: én már előrendeltem. Tudom, hogy úgyis játszani fogok vele és függni akarom majd az első héttől. Most is van már benne 800 órám. Mindig fikazom a játékot, meg főleg az eat, de azért azt se mondhatom, hogy ne szórakoznék közben és ne élvezném (időnként
). 800 ora? Baszki, most megneztem, nekem ugy van 761 oram, hogy az idei reszt csak februar elejen kezdtem el (meg elotte kb 1 hetet toltam megjeleneskor)
-
toxicjew
addikt
Én abban az esetben elnézném nekik a timed finishing eltörlését, ha akkor már más dolgokat is leegyszerűsítenének, és úgy már nem kellene 6 ujjúnak lenni, hogy megfelelő szinten tudjuk irányítani a csapatot.
Nem bánnék egy sokkal fapadosabb irányítást, ami amellett jó játékmenettel is párosul.Elvileg a skill moveok le lesznek egyszerűsítve. De a TF kivétele már előre problémának tűnik nekem és nem látom mitől lesz jobb nekünk nélküle

Ea's hit: határozottan.
Kristóf: én már előrendeltem. Tudom, hogy úgyis játszani fogok vele és függni akarom majd az első héttől. Most is van már benne 800 órám. Mindig fikazom a játékot, meg főleg az eat, de azért azt se mondhatom, hogy ne szórakoznék közben és ne élvezném (időnként
). -
EA's hit
addikt
A timed kivezeteset en sem ertem, azon keves dolgok egyike volt, ami jol mukodott...
-
Kristof_94
Topikgazda
Előbb-utóbb ezt is megvesszük, bármennyire is utáljuk ezt az inkompetens céget. Nincs konkurencia...

-
neo81
senior tag
Én abban az esetben elnézném nekik a timed finishing eltörlését, ha akkor már más dolgokat is leegyszerűsítenének, és úgy már nem kellene 6 ujjúnak lenni, hogy megfelelő szinten tudjuk irányítani a csapatot.
Nem bánnék egy sokkal fapadosabb irányítást, ami amellett jó játékmenettel is párosul. -
toxicjew
addikt
Egyébként a timed finishing eltörlése miatt nagyon haragszom rájuk, hülyeségnek tartom. Hacsak nem lesz konzisztensebb a finishing, akkor ez öngól. Nem beszélve a kapusok javításáról, ami miatt lehet godlike módban fogják tolni...
-
raven84
senior tag
Topikkövetőkomment
-
Mrguba
őstag
-
EA's hit
addikt
-
toxicjew
addikt
Remélem ez már marad
-
toxicjew
addikt
EAFC 26
Megjelenés: Szeptember 19 (ultimate) - Szeptember 26 (standard)
Célplatformok: PC (EA App, Steam és Epic Games Store), Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Switch, Luna)Kiadások:
EA SPORTS™ FC 25 Standard Edition
EA SPORTS™ FC 25 Ultimate Edition + Limited Time OfferReveal Trailer:
Features overview: [link]
Authenticity (licenszek): [link]
Dual entitlement: [link]
EA SPORTS FC™ 26 | The Pitch Notes - Gameplay Responsiveness Update: [link]
EA SPORTS FC™ 26 | FC Feedback Deep Dive: [link]
EA SPORTS FC™ 26 | Pitch Notes - Gameplay Deep Dive: [link]
Előrendelés (augusztus 26-ig): [link]Standard Pre-Order features:
Ultimate Pre-Order features:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Tőzsde és gazdaság
- PlayStation 5
- Google Pixel topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Ahogy ígérték, úgy lett: itt az első Noctua vízhűtés
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- További aktív témák...
- REFURBISHED - HP USB-C Universal Dock G1 (2UF95AA) (DisplayLink)
- Dobozos Új Dell Xps 15 9530 i7 13620h 16gb ram 1tb ssd intel uhd graphics+ Intel Arc A370M
- LG 32GS95UV-B OLED Monitor! 3840x2160 / 480Hz / 0.03ms / FreeSync / G-Sync
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Zephyrus G14 2024 Gamer notebook - R9 8945HS 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4070 8GB
- Samsung 860 EVO 2.5 1TB SATA3 SSD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

. Lehetne balanszosabb. 
Sose változz meg EA.



