Hirdetés
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: áradás a Noctuánál
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen széket vegyek?
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
-
2200 - 2101
4447 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
raven84
senior tag
A 85+ pickhez 2 részt kell kirakni 9-9 rare gold lapból. Az 3 sbc esetében napi 54 rare gold lap. 700-as átlag árral az nincs 38k. Annyira azért nem olcsó, de hátha bead valamit. Igazából amúgy sem költeném semmire a coint, általában a liga upgrade sbc-re szoktam meghagyni.
Vágesz, már azt hittem van valami trükk amiről megint nem tudok

-
Kristof_94
Topikgazda
A 85+ pickhez 2 részt kell kirakni 9-9 rare gold lapból. Az 3 sbc esetében napi 54 rare gold lap. 700-as átlag árral az nincs 38k. Annyira azért nem olcsó, de hátha bead valamit. Igazából amúgy sem költeném semmire a coint, általában a liga upgrade sbc-re szoktam meghagyni.
-
raven84
senior tag
Én elrakom a csomagokat/pickeket. Utóbbiból minden nap megcsinálom a 3 db 85+ picket. Ha minden jól megy, akkor 30 feletti pick lesz a TOTY-ig, plusz ami még az alatt jön. Hátha...
Vettél szarrakás foddert, vagy honnan van ennyi foddered mert nem tudsz kinyitni semmit ugye?
-
Kristof_94
Topikgazda
Én elrakom a csomagokat/pickeket. Utóbbiból minden nap megcsinálom a 3 db 85+ picket. Ha minden jól megy, akkor 30 feletti pick lesz a TOTY-ig, plusz ami még az alatt jön. Hátha...
-
mcwolf79
veterán
-
gjoe
addikt
Ja én sem rakok el semmit. Felesleges. Ha akar jönni akkor jön ha nem akkor 85x10bol sem jön csak gold.
Nálam minden évben a Toty a legszarabb promo.
Max hm lap szokott jönni.
Viszont múlt héten jött bby zico. A legjobb lap a csapatban. Akár megvenni is ajánlom. -
Digestive
veterán
Én nem rakok el packot TOTYra, úgyh minden napi sbc, grind megy folyamatosan. Liga sbc, wl reward, stb. Ebből a promoból még 1 db lapot se láttam. IF is elvétve.
Mai 82x10 sbckben 84 volt a top. -
#62436096
törölt tag
-
prannk
őstag
Ez most komoly? Ekkora lest nem fujt be ez a rohadás
-
gjoe
addikt
Nálam 2 Wo esett persze gold.
If csak az if pakkbol. Nevetséges, pedig jónak tűnik a reward, de ez van. Promo lap még az alsó sor sem. -
toxicjew
addikt
Sb Elite 1, IF Watkins a legjobb pull. Pedig egész tűrhető már a reward. (Annak aki nem széllel szemben hugyozik mint én.)
Az a baj, lassan elfogynak az evozhato Chelsea lapok. De ma este frissül a hero pick, újra nekimegyek. -
raven84
senior tag
Megvan esetleg, hogy mi ment rá?
Sajnos fogalmam sincs, a passing perfectionistal kezdtem, onnan kapott egy tikitakát majd ment rá valami amitől kapott egy racoont, onnantól meg statok. Sztem már lejárt a nagyrészük.
-
Kristof_94
Topikgazda
-
Nandinagy
addikt
Na majd nézelődök, hátha NUFC vagy magyar lap belefér.
Most láttam ezt a lapot amit evoztal, csak az ellenfélnél 90 PHY volt neki. Durva.Lassan már 15 Arsenal lapot felhúzok elfogadható szintre te meg még most keresgélsz NU lapokat?
-
raven84
senior tag
75kmba és kb 1 órába telt. SP lvl20nál van a +10 def, azt még ráteszem majd, de így is elég durvi.
-
raven84
senior tag
-
mr.dana
aktív tag
Ezeket a plusz 2 balancot adó evokat többször rá lehet tenni v !???🤔🤔
-
EA's hit
addikt
Pont jol jott a tegnapi evo, vegre a pace is a helyere kerult. 4 weak, 5 skill, fullos roleok es jo ps-ek. Az idei kedvenc evo lapom
-
Kristof_94
Topikgazda
-
Digestive
veterán
Van még hasonlóan evozható? 70 alatt érdemes nézni?
Ezt pont most láttam. Bár a technical+ nem a legütősebb.

-
Digestive
veterán
Jól kezdődik az új év. Soha nem látott negatív rekordot állítottam be a WL-en. Az első 5 meccset zsinórban elveszítettem.
Mindegyik nehéz ellenfél volt és sajnos nem felém billent a pálya. Ziccerben fölé, mellé eltört labdák és kapufák sokasága. A passzok meg teljesen világtalanok. Fullos passz statok, az összes op passing ps a középpályásaimon és zéró. Simán képesek elbaszni az 5 méteres passzokat is. 
-
prannk
őstag
Én eddig World Class on nyomtam 85 ös csapatig.
A hétén volt hogy 78 as csapattal x eltem meg ki is kaptam.
Eddig sima volt az egész.
Valamit nagyon szétbasztak a faszik -
toxicjew
addikt
Jelentem beállítottam a rekordom, dr rewardbol jött egy gold VVD. Ráadásul eladható

-
Tajték
senior tag
Nem tudom mi történt ezzel a SB-el is , olyan undorító méreteket öltött a csalás, hogy elképesztő....
3-4 meccsig Uhh na ez működik szuper, új tactic stb... aztán vége kampóóóóó,,,,,,,,,,,
-
Tajték
senior tag
Ki hogy használja a védekezést? Advenced vagy Tactical ?
Youtubon össze vissza... -
Kristof_94
Topikgazda
Van még hasonlóan evozható? 70 alatt érdemes nézni?
-
Gabeszfoci89
senior tag
Igazából lassan felesleges a nyitásokon agyalni ha ennyire op embereket lehet csinálni,lassan elkell kezdenem nekem is ezzel foglalkozni
-
Digestive
veterán
Ez a pali ennyire op??
Vagy te vertèl meg rivalsban?176cm Lean, szinte maxos dribbling. Nekem ez a fontos. A sima left stick dribblingjét is alig tudják lekövetni, ha forgolódok vele.
Kap még egy finesse+, quick step ps-t, meg 5* skillt és én megvagyok csatár poszton vele az idén.
-
Aguinaga
őstag
Ez a pali ennyire op??
Vagy te vertèl meg rivalsban?Már többeknél láttam, engem is szopatott, igaz, csak rushban.
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
toxicjew
addikt
-
Digestive
veterán
Hülyén van megcsinálva..nekem tavaly volt egy csucsevom Harry kane 97 overallal a goalkeeper statokon kívül minden 99volt mèg az utolsó alstatok is....
Overall sokat nem jelent!De idei extrèm dolog elit rivalsban megvert egy gyerek 6-4re 6golt kaptam egy Marseilles nevű nèmet bundes 3as csatártól úgy hogy 78as overallal volt de minden stat 90+ volt evozva+5csillag stb... gyakorlatilag leszopatott egy bronz Evo ember elől ....
Ha ügyesen evozol valakit mindegy mivan a kártyàra írva!
Nálam a 86os Evo van der veen jobb cb mint a 4millás 93 maldini...88ra evozott rashford megaláz bárkit,88goretzka kp szintènLegjobb csatárom az idèn.
-
Tajték
senior tag
Hülyén van megcsinálva..nekem tavaly volt egy csucsevom Harry kane 97 overallal a goalkeeper statokon kívül minden 99volt mèg az utolsó alstatok is....
Overall sokat nem jelent!De idei extrèm dolog elit rivalsban megvert egy gyerek 6-4re 6golt kaptam egy Marseilles nevű nèmet bundes 3as csatártól úgy hogy 78as overallal volt de minden stat 90+ volt evozva+5csillag stb... gyakorlatilag leszopatott egy bronz Evo ember elől ....
Ha ügyesen evozol valakit mindegy mivan a kártyàra írva!
Nálam a 86os Evo van der veen jobb cb mint a 4millás 93 maldini...88ra evozott rashford megaláz bárkit,88goretzka kp szintènÉrdekes dolgok ezek így...
Más:
Mostanában elkezdtem online rivalst tolni, (95% SB ment csak legenden) , simán feljutottam div 5-be, de itt már bolondokháza van
Mindenki úgy tud védekezik, hogy embertelen , még az is aki támadni nem annyira tud ez érdekes.
Olyan gyors a játékmenet mint egy kézilabda meccs... ki tudja ezt követni?
Még jól állok 3 win, 2 lose , de ez idegörlő
mint a ping-pong
Jahhh és a legidegesítőbb az hogy hiába Vini Jr. , Salah, G.Best icon kb mindenki befutja őket az összes védő... vicc -
Gabeszfoci89
senior tag
Hülyén van megcsinálva..nekem tavaly volt egy csucsevom Harry kane 97 overallal a goalkeeper statokon kívül minden 99volt mèg az utolsó alstatok is....
Overall sokat nem jelent!De idei extrèm dolog elit rivalsban megvert egy gyerek 6-4re 6golt kaptam egy Marseilles nevű nèmet bundes 3as csatártól úgy hogy 78as overallal volt de minden stat 90+ volt evozva+5csillag stb... gyakorlatilag leszopatott egy bronz Evo ember elől ....
Ha ügyesen evozol valakit mindegy mivan a kártyàra írva!
Nálam a 86os Evo van der veen jobb cb mint a 4millás 93 maldini...88ra evozott rashford megaláz bárkit,88goretzka kp szintèn -
Tajték
senior tag
-
Kristof_94
Topikgazda
Na majd látom. Láttam egy komoly evo láncot, de onnan egy pár evot már felhasználtam másnál. Bár kérdés, hogy mennyire kell nekem ez a Gullit, szenvedni a sok evoval.
-
Gabeszfoci89
senior tag
Köszi srácok rèmegyek akkor ènis
eddig csak Bayernes srácokat meg rashfordot evozgattam ès van der veent
de jó Gullit èrdekes lehetne -
EA's hit
addikt
Nem rossz ez a Gullit, de egy csomó olyan evo van, amit már bead a futgg-n, de a szezonból még nem lehet kivenni. Nehéz követni.
Nem kell tulgondolni. Kihuzod Gullitot, megnezed hogy az aktualisan meglevo evoid kozul mit tudsz rarakni, azokat rarakod, aztan meghagyod, es ha jon uj evo ami jo ra, ugyis latni fogod.
-
Kristof_94
Topikgazda
Nem rossz ez a Gullit, de egy csomó olyan evo van, amit már bead a futgg-n, de a szezonból még nem lehet kivenni. Nehéz követni.
-
raven84
senior tag
Ezt a silver ikon Gullitot megèri evozgatni?
Én itt tartok vele, 35k van eddig benne ( passing evo a tikitaka miatt ) a többi ingyenes. Seasonpass lvl 8nál kap majd +10 pacet és akkor sztem elkezdem majd használni. 98 balance/98 vision, durvi labdákat oszt.
-
mr.dana
aktív tag
Coin ban gazdag Boldog Új Évet mindenkinek !!!
⚽ -
Gabeszfoci89
senior tag
Ezt a silver ikon Gullitot megèri evozgatni?
-
EA's hit
addikt
BÚÉK, nagy nyitasokat, keves rage-elest! Egyetek ma sok lencset, hatha legalabb coinotok sok lesz tole
-
Aguinaga
őstag
Na, BUÉk srácok!
-
Tajték
senior tag
Ezt a Hero Stam-ot CM-be próbálta már valaki?
-
bubuska10
senior tag
A Gamestar oldaláról.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
FIFA/EA Sports FC - A gólonkénti ivás túlzottan egyszerű lenne, csavarjunk inkább a dolgon. Egy kortyot kell innotok ha kapufát rúgtok, ha szögletet vagy szabadrúgást kell elvégezni, illetve akkor is, ha lesre fut egy játékos. Sárga lap esetén két korty, pirosnál pedig az egész pohár. Sokkal jobban fogjátok gyűlölni a bírót, mint eddig bármikor.
Ha már ma van Szilveszter és ha bárki játszásra vetemedne a mai napon, akkor tipp egy ivós játékhoz: annyi feles, ahány gól születik a következő végigtolt Rivals/WL meccseden. Garantált bebaszás.
BÚÉK (majd), fiúk!

Még mindig jó titeket olvasni, de nekem baromira nem jön be az új game, szinte egyáltalán nem is játszok.
-
Tajték
senior tag
Ha valakinek van kedve pár meccset tolni és nincs jobb dolga akkor vegyen fel: Zsolt-Darkside83
Nem vagyok nagy spíler... -
A guru
addikt
Én defenderen használom őket, de most láttam valaki X-en aki egyikre defendert másikra stoppert rak és azt mondja így nem ragad be a védelem a saját 16-osra. Még nem próbáltam így.
-
EA's hit
addikt
-
Tajték
senior tag
Ti hogy használjátok a CB-ket? Defender , stopper , ball playing?
Stopperrel tolja valaki full letámadásban? Jól működik? -
Woodslave
félisten
Nekem ez jött össze igaz nincs meg a játék szóval mai nappal ér véget a ,móka,
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Boldog Új évet nektek jó játékot. De hogy vmi reálisabb kívánság is legyen vilagbéke
-
homerhamm
veterán
A Gamestar oldaláról.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
FIFA/EA Sports FC - A gólonkénti ivás túlzottan egyszerű lenne, csavarjunk inkább a dolgon. Egy kortyot kell innotok ha kapufát rúgtok, ha szögletet vagy szabadrúgást kell elvégezni, illetve akkor is, ha lesre fut egy játékos. Sárga lap esetén két korty, pirosnál pedig az egész pohár. Sokkal jobban fogjátok gyűlölni a bírót, mint eddig bármikor.
-
miro.
senior tag
Hoztam nektek egy evot, ami ha nincs is meg a lap akkor is 40-45k coin összesen és gyakorlatilag minden létező meta playstyle rajta van jó statokkal, 99es balance, CAM-tól CDM-ig bárhol meta. Ma jár le valamelyik evo a chainből, szóval ha szeretnétek megcsinálni siessetek.
[kép] [kép] Nekem tavaly neki a TOTS lapja volt a kedvencem az egész játékban.
Na ezert nem tudjak lassitani a teljesitmenygorbet.

Az evo,mint otlet nem lenne gond,csak az egesz el van b*szva. -
A guru
addikt
Hoztam nektek egy evot, ami ha nincs is meg a lap akkor is 40-45k coin összesen és gyakorlatilag minden létező meta playstyle rajta van jó statokkal, 99es balance, CAM-tól CDM-ig bárhol meta. Ma jár le valamelyik evo a chainből, szóval ha szeretnétek megcsinálni siessetek.
[kép] [kép] Nekem tavaly neki a TOTS lapja volt a kedvencem az egész játékban.
-
EA's hit
addikt
Az EA igazán kitalálhatna valamit a még be nem váltott pickek tárolására. Ha most elkezdtem kirakni a 85+ (99%-ban garantált rare gold ami szökőévente ad 85-nél jobbat) picket, akkor onnantól kezdve elvágom magam minden lehetőségtől. Nem tudom kiszedni a napi 5x11db-os nonrare gold csomagot, stb. Az totw sbc szintén probléma. Most még van egy kevés, de utána ott is venni kell majd... Egy totw pick mondjuk sokat segítene.
Van ra megoldas. Ki kell oket nyitni
-
EA's hit
addikt
Nekem Pirlo, Pogba, Vidal (utobbi elvileg sbc lesz)
-
EA's hit
addikt
-
Kristof_94
Topikgazda
Az EA igazán kitalálhatna valamit a még be nem váltott pickek tárolására. Ha most elkezdtem kirakni a 85+ (99%-ban garantált rare gold ami szökőévente ad 85-nél jobbat) picket, akkor onnantól kezdve elvágom magam minden lehetőségtől. Nem tudom kiszedni a napi 5x11db-os nonrare gold csomagot, stb. Az totw sbc szintén probléma. Most még van egy kevés, de utána ott is venni kell majd... Egy totw pick mondjuk sokat segítene.
-
prannk
őstag
Óóó az a José Fonte jó lenne nekem.
Jobbat ugysem ad ez a pusztulat
-
Tajték
senior tag
Csak Pogba hozna lázba CM-be... mindig bástya volt a fifákban , magas, erős , def-att full...
Vidal-Pogba-Marchisio
ha valaki emlékszik -
Digestive
veterán
Hát akkor lehet az idő valóban megszépíti az emlékeket.
Vagy csak én fogtam ki az utóbbi hetekben nagyobb számban ilyen ellenfeleket, de már Pina undorom van tényleg...

Pénteki promo:

Ó az a Pirlo, Messi, Juan Mata hármas nagyon kéne.

-
Kristof_94
Topikgazda
Remélem, hogy egyszer Musa is kap majd hero lapot, h már a római trió kapott. Mekkora legenda volt ő is...
-
toxicjew
addikt
Eddig is 3 PS+t kaptak a Toty lapok, de az kizárólag rájuk vonatkozott (azon belül is csak a 11 férfi/nő csapatra). A játék maga még csak a 2 PS+ra állt át ugye a mostani promoval.
-
EA's hit
addikt
Mendyt, Atalt, Kentet es Sissokot meg mindenki kifelejti?
-
miro.
senior tag
-
Tajték
senior tag
Gervonho- Ibarbo ?
Sturridge - Etoo ?
Na erre ki emlékszik? -
miro.
senior tag
Kimpembe-Varane?
Nem 10/7 , hanem 10/9 csapatnal volt ott.
Kanterol ne is beszeljunk,de irhatnam Rashfordot,vagy foleg Wernert is.
Ezek nem 3-4 honapig voltak minden csapatba ott,hanem 2-3 evig.
-
Kristof_94
Topikgazda
-
Digestive
veterán
-
A guru
addikt
Persze, csak ennyiről van szó: [kép]
@Digestive: egy statot megnéznék erről, én érzésre nem mondanám hogy Pina több csapatban van ott, mint anno más meta játékosok. Sőt a régi chem rendszer miatt ha egy broken lapot beraktál, akkor még másik 2 is kellett legalább. Smalling-Bailly-Butland háromszög hátul vagy a CR-Cancelo hyperlink, Vidal-Alaba-Boateng háromszög. Ezek nekem jobban megragadtak.
-
gjoe
addikt
Ezt hogy lehet megnézni?
Látod az ellenfelek csapatnevet. Ha sok a lengyel akkor a lengyel szerveren vagy.
Ha sok a német, arab, stb akkor német szerver.
Nálam ez a kettő váltakozik. -
Digestive
veterán
Persze hogy volt. Képben vagyok ezzel a csoda játékkal már 10 éve. De ilyen még nem volt soha, mint Pina. Használtuk sokan ezeket az említett broken lapokat, de nem 10ből 7en.
-
EA's hit
addikt
Istenem, mar toty alatt jonnek a 3 ps+ lapok? Mennyi lesz igy a jatek vegere, 6-7? Nesze neked power curve lassitas...
-
Tajték
senior tag
Gyerekek lehet választani, mint minden évben. Vagy játszol a meta lapokkal akikkel a legjobb eredményeket tudod elérni vagy örülsz magadnak, hogy milyen kreatív vagy és csinálsz valami kazah ligás evot. Mindenkinek ott van minden opció, eldöntheti mit szeretne. Nehogy már rosszul kelljen éreznem magam, hogy Openda evoval meg a barcás csajokkal játszom… Csinálok egy intercept+ bronz csatárt, fordîtva fogom a kontrollert nem játszom a meta formációt meg gameplayt attól leszek a fifa játékosok szentje?
4 hónapja van kint a játék, megvannak az OP dolgok de a legtöbbnek megvan a counterje is. Csináltam egy block+ Hatot CB-be, jöhet felőlem Pina bármelyik lapja, elé jockeyzom akkor az életbe nem lő el a kapuig.Forgolódik valaki a 16osom előtt? Nyomok egy offside trapet és az AI-om mint a hőkövető rakéta odamegy és leszerelni.
Minden évben lehet háborogni a lapokon meg a gameplayen csak semmi értelme a nap végén mert maximum a saját játékban töltött időtöket rontjátok vele.
Ez kifejtenéd kérlek?
" Csináltam egy block+ Hatot CB-be"
Ez mit takar? Sorry nekem nem világos
-
A guru
addikt
Gyerekek lehet választani, mint minden évben. Vagy játszol a meta lapokkal akikkel a legjobb eredményeket tudod elérni vagy örülsz magadnak, hogy milyen kreatív vagy és csinálsz valami kazah ligás evot. Mindenkinek ott van minden opció, eldöntheti mit szeretne. Nehogy már rosszul kelljen éreznem magam, hogy Openda evoval meg a barcás csajokkal játszom… Csinálok egy intercept+ bronz csatárt, fordîtva fogom a kontrollert nem játszom a meta formációt meg gameplayt attól leszek a fifa játékosok szentje?
4 hónapja van kint a játék, megvannak az OP dolgok de a legtöbbnek megvan a counterje is. Csináltam egy block+ Hatot CB-be, jöhet felőlem Pina bármelyik lapja, elé jockeyzom akkor az életbe nem lő el a kapuig.Forgolódik valaki a 16osom előtt? Nyomok egy offside trapet és az AI-om mint a hőkövető rakéta odamegy és leszerelni.
Minden évben lehet háborogni a lapokon meg a gameplayen csak semmi értelme a nap végén mert maximum a saját játékban töltött időtöket rontjátok vele.
-
Tajték
senior tag
Borzalom. Tegnap az utolsó meccsekre jöttek a komolyabb ellenfelek. Mindegyiknél 4411 vagy hasonló felállás, elől természetesen Claudia vagy Rashford, ugyan azok a mozdulatok, az összes meta sz*r amit fel lehet mutatni. Köztük persze a 90 percen át tartó 16-os előtti forgolódás. Okádék... És nem is az EA, hanem az ilyen játékosok.
Borzalmasan ingerszegény a Fifa társadalom...
És ennek tudnak örülni...
-
Kristof_94
Topikgazda
Ellenem ma minden második csapatban openda evo lap volt.
Mindenki csak rá játszott. Nincs védő aki beéri. Nagyon kreatívak az emberek.
Mondjuk ezt hétfő óta tapasztalom mikor szervert váltott nekem a box. Elmúlt héten a lengyel szerveren voltam, Most meg a németen.
Jurgenek ellen erezhetoen nehezebb mint a román, lengyel, magyar ellenfelek ellen.Ezt hogy lehet megnézni?
-
gjoe
addikt
Ellenem ma minden második csapatban openda evo lap volt.
Mindenki csak rá játszott. Nincs védő aki beéri. Nagyon kreatívak az emberek.
Mondjuk ezt hétfő óta tapasztalom mikor szervert váltott nekem a box. Elmúlt héten a lengyel szerveren voltam, Most meg a németen.
Jurgenek ellen erezhetoen nehezebb mint a román, lengyel, magyar ellenfelek ellen. -
Kristof_94
Topikgazda
Borzalom. Tegnap az utolsó meccsekre jöttek a komolyabb ellenfelek. Mindegyiknél 4411 vagy hasonló felállás, elől természetesen Claudia vagy Rashford, ugyan azok a mozdulatok, az összes meta sz*r amit fel lehet mutatni. Köztük persze a 90 percen át tartó 16-os előtti forgolódás. Okádék... És nem is az EA, hanem az ilyen játékosok.
-
A guru
addikt
Dehogynem! Bakayoko, Smalling, Butland, Ben Yedder, Martial, Alessandrini csak hogy pár nagyot említsek. Minden évben megvan az aktuális broken lap.
-
Tajték
senior tag
+1
Egyből eladnám...Mondjuk nálam nő nem is játszhat
-
Digestive
veterán
Azt hiszem, hogy itt az ideje a totyra való csomaggyűjtésnek. Lehet már a wild card alatt sem kellett volna nyitni, bár Cruyff is onnan jött, ő meg nagyon bevált. Tavaly jött egy Rodri, meg azt hiszem egy Bonmatí is, hátha most is sikerül majd.
Én egy tálat készítek addigra hányni...
Akármilyen op is bármelyik lapja, akkor sem raknám be a csapatomba ha kényszerítenének rá. Közel 10 éve fifázok, de ilyen még sohasem volt, hogy 10ből 6-7 ellenfél használja ugyanazt a lapot. Borzalmas -
Kristof_94
Topikgazda
Azt hiszem, hogy itt az ideje a totyra való csomaggyűjtésnek. Lehet már a wild card alatt sem kellett volna nyitni, bár Cruyff is onnan jött, ő meg nagyon bevált. Tavaly jött egy Rodri, meg azt hiszem egy Bonmatí is, hátha most is sikerül majd.
-
Digestive
veterán
-
A guru
addikt
Van de veenen nekem tiki taka+van
Mondjuk iszonyat hasznos ahogy ki tudja hátul passzolni akár rizikós helyzetekben is labdát
De a finess az azèrt tènyleg durva
Azt még megadom amúgy, bár CB-re egy sima long ball vagy pinged pass nekem elég, nem is feltétlen a tiki kell oda, én általában velük lőtt passzal vagy kiadom a szélekre vagy felpasszolom a KP-ra. De most pont LB-ben nálam egy Camavinga evo van, aki tiki+ és ott én is szeretem.
@Digestive: Shadowos csatárok majd TOTS meg futties körül teljesen jók lesznek
-
Digestive
veterán
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
A guru
addikt
-
mr.dana
aktív tag
-
toxicjew
addikt
Szintén. Tegnap fenysebesseggel baszta fel a vérnyomásom a játék a szellemi fogyatékos passzokkal. De ez nem újkeletű. Minden nap más és más a gameplay. És még panaszkodunk, hogy nem változik a játék?

-
Gabeszfoci89
senior tag
-
prannk
őstag
Mi az isten történt a passzal? 2 napja az van hogy fogja aztán full egyenesen oda adja az ellenfélnek. Undoritó szar majdnem bebasztam a kontrollert a tv be. Mai meg tegnapi játékom egy nagy büdös lófas volt.
-
raven84
senior tag
-
Digestive
veterán
Megérte a WL kivételesen. Bár igazán dobhatna most már egy rendes promo ikont is, nem csak ezeket a lite verziókat.
-
Kristof_94
Topikgazda
Végül volt egy kis időm, lenyomtam a 4 meccset, a felét meg is nyertem.
Így 12 győzelemmel zártam, ami nálam elvileg abszolút rekord mióta ez a 15 meccses rendszer van.
És hihetetlenül megérte küzdeni a jobb rewardért és persze a dicsőségért.
A 2 garantáltban Soule és Cresswell.
A 4 eladható csomagban (2 db 10*84+, 10*83+, 7*85) rare gold Yamal és Pina voltak a csúcs lapok.
Marad a dicsőség!
-
A guru
addikt
Vegyetek fel, aki szeretne friendlyzni! Matthepower4442 néven elvileg megtaláltok én XBOX-on tolom, de crossplay van már.
-
Kristof_94
Topikgazda
Az elmúlt hétvégén 2x is megtörtént az, hogy hirtelen teljesen homályos lett az egész pálya, mintha elmosódott volna minden, a játékosok, a gyep, stb. Ilyenkor a kontroller sem reagált vagy csak kicsit behülyült. Annyival megoldottam, hogy ki és vissza a kontroller kábel, illetve stop a menüben, de akkor is fura.
Veletek is előfordult? Facebookon láttam hasonló problémát videóval illusztrálva, szóval valószínűleg nem egyedi probléma. -
Tajték
senior tag
-
bence188
tag
Sziasztok, járt már valaki úgy, hogy eladott egy játékost és nem kapta meg érte a coint? Lacroixt eladtam 130kért de a pénzt érte nem kaptam meg 3 óra múlva se. Van erre megoldás? Ea- nek hol kell reklamálni ilyenért?
Új hozzászólás Aktív témák
-
2200 - 2101
4447 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Elektromos autók - motorok
- Fotók, videók mobillal
- Augusztusban jön a The Sinking City 2, már tölthető a steames demó
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Óra topik
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Xbox Series X|S
- Metal topik
- További aktív témák...
- HGST Deskstar NAS 4TB HDD (100/100% kondíció) / SATA3 (6Gb/s) / 7200RPM / CMR // TÖBB DARAB!
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Retró számítógép hardver pakk egyben
- Szép! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i5-1135G7 16/256 +Toll
- Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art objektív
- HP Zbook 15u G3 - 15,6" FHD kijelző, i7 6500U, 16GB RAM, 256GB SSD, FirePro W4190M 2GB, számla
- Asus STRIX Gaming PC! Ryzen 5900X / RTX 3070 Ti / 1TB NVMe / 32GB 3200MHz / X570! BeszámítOK
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 128GB Red -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4887, 93% AKKSI
- AKCIÓ! LG UltraGear 27GR83Q QHD IPS 240Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! HP ZBook 8 G1i 14 üzleti notebook - Ultra 7 255H 32GB DDR5 1TB SSD RTX A500 4GB W11
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Mai 82x10 sbckben 84 volt a top.

Mindegyik nehéz ellenfél volt és sajnos nem felém billent a pálya. Ziccerben fölé, mellé eltört labdák és kapufák sokasága. A passzok meg teljesen világtalanok. Fullos passz statok, az összes op passing ps a középpályásaimon és zéró. Simán képesek elbaszni az 5 méteres passzokat is.






LendvaiFeri1

