Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Woodcutter #6421 üzenetére

    ahogy látom lejárt már az a tétel, amit linkeltem.. .az eladó többi ilyen/hasonló tuneréhez pedig mintha tiltólistára tette volna Magyarországot (lehet csak idióta mód azt hiszi hogy az itteni adáshoz nem jó). Rákérdezek már, hogy miért tette tiltólistára az országot. Ha $14 megér neked akkor a másik dealextreme linket is választhatod (ugyanabban a hozzászólásban írtam). Annak a távirányítójával nem tapasztaltam problémát és még rendesebb csomagolása is van.

    Ha jól emlékszem Alcor drv1000 tunert linkeltél, az sem lehet rossz választás egyébként. Ugyanolyan chipsetes, mint a kínai webshoposok. Az alcorhoz ArcSoft TotalMedia program jár, az lehet magában is tudja a dxva kezelést (nem ismerem).

    Nem tudom mennyire valós ez az erősorrend
    http://www.tomshardware.com/reviews/graphics-card-geforce-radeon,2646-7.html
    Eszerint a 4350, 4550 lassabb mint a 7600 gt, de a 4650 már gyorsabb :U

    Ha olyan codec dolgozza fel az adást ami tudja használni xp alól a dxva-t, akkor bármelyik újabb kártya ugyanolyan jól képes segíteni a lejátszásban. A játék alatti sebesség és a dxva lejátszás közt nincs sok összefüggés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák