Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, elmentem ma két boltba is venni nagy szélessávú lepke antennát, de mind a két helyen amikor megkérdezték,hogy hova lesz (II. kerület, Mechwart liget környéke), akkor azt mondták, hogy nem lesz elég, hanem tető antenna kell (3x annyiért),főleg amiért nem találom az m1 és m2 a szobaantennával.

    Igazából nem a pénzen van a hangsúly,hanem,hogy azt a tetőre kéne rakni és így bonyolódik a dolog,míg a lepke egyszerűbb lett volna itt az erkélyemen.

    Na most, januárban próbáltam utoljára a vételt, akkor az m1 és m2-t nem tudtam befogni.
    Ugyebár II. kerület, Mechwart liget, beltéri erősítős kis antennát kirakom az erkélyre, dvb-t vevő a tv-be építve.

    Gondoltam azóta volt a teljesítmény emelés, hátha jobb a vétel.

    Megint kiraktam az antennát, de az m1 és m2-t megint nem találta.

    Aztán észrevettem egy booster funkciót a tv-ben,ami eddig be volt kapcsolva, kikapcsoltam,és most már van m1 és m2,meg a többi.

    Azt hittem, hogy a booster csak javíthat, de ezek szerint tévedtem.

    Az lenne a kérdésem, hogy akkor most biztos, hogy a lepke nem jó,főleg így,hogy most már mindegyik adót tudom fogni?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák