Hirdetés
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Nyomtató topik
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- A kilohertzes monitor és a pehelykönnyű kézikonzol varázsa
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- OLED TV topic
- Alaposan kitett magáért a Noctua idén is – Computex 2026
- SONY LCD és LED TV-k
- VR topik
-
27237 - 27101
27237 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-09-08 08:47 Téma összefoglaló
A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2024-es szezon tippjáték itt található: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Zanik
addikt
Rams drukkerként próbálok valami logikus magyarázatot találni erre a trade-re, de nem megy. Ha a 13. pickre belefér egy future QB, akkor nekem az azt jelenti, hogy nem azon múlik a win now. És akkor itt a DE poszt, amivel szerintem semmi gond nem volt a csapatnál, és elherdál Snead egy rahedli picket egy sztárjátékosra, és odaad érte pluszba egy fiatalabb, és szintén jó DE-t. Miért?
Ha win now mód van, akkor a 13. pick miért nem volt fontos? Ha nincs, akkor minek a sztárjátékos? Nem egy DE posztnyira volt az SB szereplés. Ez nekem gecinagy pazarlásnak tűnik. Jobban mint a 13. pick! -
NB2
aktív tag
Az nfl-t nehéz pótolni, de azért aki szereti a sportokat, annak lesz még mit nézni a következő 3 hónapban:
-zajlik épp a Giro, és jön a Tour de France (talán nem fog Pogi dominálni végig)
-jönnek / zajlanak a tenisz Grand Slam-ek
-bár nem nézem az F1-et, de ha jól tudom, akkor most ott is elég nagy mozgások vannak
-foci VB
-úszó EBaki sportmeleg annak mindegy

nekem még ott a motogp is, most ért véget a tavaszi foci szezon nb3-ban, tévében azért megnézem a kosárdöntő 5. meccsét és akkor még a tököm tudja milyen sportesemények eszembe sem jutottak
-
Kotomicuki
senior tag
Az nfl-t nehéz pótolni, de azért aki szereti a sportokat, annak lesz még mit nézni a következő 3 hónapban:
-zajlik épp a Giro, és jön a Tour de France (talán nem fog Pogi dominálni végig)
-jönnek / zajlanak a tenisz Grand Slam-ek
-bár nem nézem az F1-et, de ha jól tudom, akkor most ott is elég nagy mozgások vannak
-foci VB
-úszó EBA mostanság "gyengélkedő" F1 helyett - ott sem jött be a villanyosítás - a MotoGP-t javasoltam volna.
-
F-ECT$
titán
Az nfl-t nehéz pótolni, de azért aki szereti a sportokat, annak lesz még mit nézni a következő 3 hónapban:
-zajlik épp a Giro, és jön a Tour de France (talán nem fog Pogi dominálni végig)
-jönnek / zajlanak a tenisz Grand Slam-ek
-bár nem nézem az F1-et, de ha jól tudom, akkor most ott is elég nagy mozgások vannak
-foci VB
-úszó EB -
f4lcon
addikt
-
NB2
aktív tag
-
F-ECT$
titán
-
xy.zsolt
addikt
INDULHATNA MÁR AZ NFL
-
sherlock82
senior tag
-
A Zéé
Topikgazda
GB backup QB-ja (de szép magyaros mondat ez...
). Emlékeim szerint nem volt rossz, amikor be kellett állnia, de szerintem nem fog hely lenni neki a sapka alatt. Szerintem Brissett mellé jön majd valaki olcsó camp buddy (Garoppolo, Cousins pl.), aztán ennyi lesz a jövő év. Lehet, hogy draftról jön majd valaki második nap végén, de esélyes, hogy ez a kérdés nem idén lesz megoldva. -
KoVee84
senior tag
-
ggeleven
őstag
-
A Zéé
Topikgazda
-
NB2
aktív tag
ezen logika mentén mit csinál a yt, ha én Beethonen és Mozart összest hallgatok?

-
F-ECT$
titán
-
NB2
aktív tag
"pedig hallgatok mai előadókat is"
Nekem a Spotify kihozta az év végi összefoglalómba, hogy a zenehallgatási ízlésem szerint 20 éves vagyok, mert annyi új, számomra ismeretlen zenét hallgatok. És hallottam erről a csávóról igen, zenéjét kevésbé. Nekem inkább onnan van meg a srác, hogy szerepelt a Bullet Train-ben. Most, hogy hallottam a zenéjét, már értem is, hogy miért történt az a filmbeli karakterével, ami...

jézus, ne már
pedig láttam a Bullet Traint 
-
.LnB
titán
"pedig hallgatok mai előadókat is"
Nekem a Spotify kihozta az év végi összefoglalómba, hogy a zenehallgatási ízlésem szerint 20 éves vagyok, mert annyi új, számomra ismeretlen zenét hallgatok. És hallottam erről a csávóról igen, zenéjét kevésbé. Nekem inkább onnan van meg a srác, hogy szerepelt a Bullet Train-ben. Most, hogy hallottam a zenéjét, már értem is, hogy miért történt az a filmbeli karakterével, ami...

-
F-ECT$
titán
Szigorúan csak a zenére figyelve nekem egyik száma sem volt ismerős. Kicsit távol áll tőlem ez a stílus, pedig hallgatok mai előadókat is

-
A Zéé
Topikgazda
hát én amennyit a szalagcímekből most le tudtam szűrni, mindenki attól van oda meg vissza, hogy mennyire egyesíteni próbálja az amerikai kontinest, és hogy az a pár ország, amit nem említett a fellépése során, annak is oka van, hogy miért lett kihagyva, meg hogy ez az ICE ellenesség mennyire visszaköszönt a jelenetekben, a lagziban, meg a hasonlókban...
-
.LnB
titán
Ezt én tudtam. Tavaly vagy talán kicsit korábban, no 1. volt hallgatottságban a Spotify-on. Most 8 nyolcadik.
-
NB2
aktív tag
Bad Bunny officially has the most-watched Super Bowl Halftime Show in history.
Bad Bunny’s Super Bowl Halftime Show became the most-watched halftime performance on YouTube in its first 24 hours. (48M)
Bad Bunny is ťhe most listened Spotify artist ever over a 24h span. Overtaking his own record.
Bad Bunny is ťhe most listened Apple Music artist ever over a 24h span.boomer vagyok, de én nem is hallottam még róla egészen addig amíg be nem jelentették tavaly
-
f4lcon
addikt
a csávó egyébként iszonyat felkapott odakinn, ezt mi innen nem érthetjük.
és nem a társadalmi mondandója miatt, mert csak spanyolul énekel, az angol nyelvű amcsik mégis kajálják -
.LnB
titán
-
FollowTheORI
nagyúr
Nem volt benne a DAZN NFL live stream-be sem, én legalábbis nem emlékszem rá, pedig végig néztem...
Mármint a szokásos kisfilm. -
NB2
aktív tag
Tegnap megnéztem utólag én is a meccset. Magáról a meccsről nem is szeretnék okoskodni. A Seahawks iszonyat védelemmel rendelkezik, ez meg is látszott a meccsen.
Na de ez a Half Time show?!
Kritikán aluli volt.
És én minden évben nagyon szeretem a szezonról az NFL Films kis összeállítás videóját. Az Arena4-nek sikerült lekevernie, és kapcsolnia a stúdiót?!
Gratulálok..
Ja és hol volt Árpa Attila?! Követeljük vissza Árpa Attilát a SuperBowl-okra!
ott volt a felvezetőben
Árpa, Dombi, Sebők, Tusup... veretes névsor -
.LnB
titán
De a társadalmi álláfoglaláshoz is nyuszi volt ez a Bunny.. Bár ami ott kint folyik manapság lehet, hogy egy ponton az ICE ügynökök leállították volna a show-t, aztán elhurcolják a pályáról.
-
A Zéé
Topikgazda
Tegnap megnéztem utólag én is a meccset. Magáról a meccsről nem is szeretnék okoskodni. A Seahawks iszonyat védelemmel rendelkezik, ez meg is látszott a meccsen.
Na de ez a Half Time show?!
Kritikán aluli volt.
És én minden évben nagyon szeretem a szezonról az NFL Films kis összeállítás videóját. Az Arena4-nek sikerült lekevernie, és kapcsolnia a stúdiót?!
Gratulálok..
Ja és hol volt Árpa Attila?! Követeljük vissza Árpa Attilát a SuperBowl-okra!
A Half Time Show-k már nem a zenéről vagy a szórakoztatásról szólnak, hanem inkább valamilyen társadalmi/politikai kinyilatkoztatásról vagy állásfoglalásról, amit mi innen nem tudunk érteni.
Az NFL Films-es összefoglalót hiányolom én is, de azt talán sosem adta az Arena4
-
.LnB
titán
Tegnap megnéztem utólag én is a meccset. Magáról a meccsről nem is szeretnék okoskodni. A Seahawks iszonyat védelemmel rendelkezik, ez meg is látszott a meccsen.
Na de ez a Half Time show?!
Kritikán aluli volt.
És én minden évben nagyon szeretem a szezonról az NFL Films kis összeállítás videóját. Az Arena4-nek sikerült lekevernie, és kapcsolnia a stúdiót?!
Gratulálok..
Ja és hol volt Árpa Attila?! Követeljük vissza Árpa Attilát a SuperBowl-okra!
-
Zanik
addikt
Nem hiába mondták sokan, hogy az NFC döntő volt az igazi "SB-szintű" meccs.
Grat a Seahawks-nak, Rams drukkerként sem sajnálom tőlük, egész szezonban minimális különbség volt a két csapat között, a legfontosabb meccsen ők voltak jobbak.
Nekem amúgy nem volt kérdés, hogy ez a Seattle védelem már a Pats-nek is nehéz lesz. -
F-ECT$
titán
-
xy.zsolt
addikt
Na, jól mondtam....egyértelmű volt a kimenetel, de ennél azért nagyobb színvonalra számítottam a seahawks-tól. Mondjuk elég volt ennyi is nekik a sima győzelemhez, na de akkor is. Ami szintén beigazolódott, mocskos hideg volt a szabadban....-29°c hőérzet 🥶 Eleg volt csak hazáig elviselni. Ezért a meccsért tényleg kár lett volna megfagyni a Times Square monitorai előtt.
Hosszú idő után végre nem éjjel kellett néznem az SB-t....ez tetszett a legjobban 🙂 -
f4lcon
addikt
vagy 5 éve az első SB, ami miatt ébren maradtam
kár volt. -
F-ECT$
titán
kb 10 éve volt egy SB meccs mikor félidőben több 20 ponttal vezetett az egyik csapat, és mellette ráadásul a kettő kólát gyártó cég valami csúnyán összeveszett, és horror árakért kelt el a félidei reklám amit amúgy kb senki nem nézett meg.
A félidőben meg kb semmiről se lehetett beszélni , mert végleg eldőlt a mutatott játék alapján.A 43-8 és a 13-3 mellett ez nálam felkerült a top3 leggyengébb SB listára. Tényleg kár hogy Nix kidőlt, egy Broncos elleni SB sokkal jobb lehetett volna.
-
sherlock82
senior tag
kb 10 éve volt egy SB meccs mikor félidőben több 20 ponttal vezetett az egyik csapat, és mellette ráadásul a kettő kólát gyártó cég valami csúnyán összeveszett, és horror árakért kelt el a félidei reklám amit amúgy kb senki nem nézett meg.
A félidőben meg kb semmiről se lehetett beszélni , mert végleg eldőlt a mutatott játék alapján. -
F-ECT$
titán
Sajnos ez a meccs is bekerül majd a nem jó meccsek közé. Tartottam tőle, hogy ez lesz, de ennyire gyenge támadóoldali szereplésekre azért nem számítottam.
A korábbi PO meccsek azért kárpótolhatnak mindenkit, ott azért szinte az összes jó meccs lett. Pech, hogy pont a csúcs dísz lett ilyen kripli.Azért sajnos az előző körös 10-7 is gyenge volt. De hát volt már ilyen, nem lehet minden meccs jó.
-
A Zéé
Topikgazda
Sajnos ez a meccs is bekerül majd a nem jó meccsek közé. Tartottam tőle, hogy ez lesz, de ennyire gyenge támadóoldali szereplésekre azért nem számítottam.
A korábbi PO meccsek azért kárpótolhatnak mindenkit, ott azért szinte az összes jó meccs lett. Pech, hogy pont a csúcs dísz lett ilyen kripli. -
sherlock82
senior tag
4. negyedben a riporter a riporter szerint van dinamikája a NE támadásainak erre egy percet belűl Maye eladja a labdát. : /
Mondjuk azt se gondoltam h idáig eljutnak. Ahogy mondták a Seattle -nek nehezebb volt a Főcsoport döntő mint maga a SB .
5 - 10 év múlva Maye egy másik fontos mérkőzésen talán már rutinosabb lesz és ugy gondolunk rá hogy 2026 ban nagyon fiatal volt még.
ŐSszel foly köv.
-
ggeleven
őstag
Túl nagy volt a különbség a két csapat között, így sajnos nem volt izgalmas meccs. És most várhatunk 7 hónapot megint....
Köszi SEA, jött a PH fantasy.
4th&longnál 5. lettem, az elment sajnos a PITre szavazáson, én hülye. 
-
F-ECT$
titán
Hát vége. Találkozunk szeptemberben
-
F-ECT$
titán
Az a Nix sérülés megpecsételte a rájátszás színvonalának a végét. Pedig a wc kör még milyen jó volt.
-
ggeleven
őstag
-
F-ECT$
titán
-
FollowTheORI
nagyúr
Haha... sosem szabad feladni.
-
rlazol
veterán
Én eddig bírtam. A meccs nem jó, és nem látom a fordítást a patsben. Majd jövőre!
-
ggeleven
őstag
Nincs egy ember, akit ki lehetne ott emelni, mert az egész jó, úgy ahogy van. Citrom díj meg mehet a Pats O-line-nak.
A Pats D nem rossz egyébként, csomó nagyon jó ütemű leütésük van.Itt a TD, vége.

-
rlazol
veterán
-
F-ECT$
titán
Minden idők egyik legrosszabb döntője.
Nekem a half time show se tetszett, de azt már megszoktam.
-
rlazol
veterán
-
F-ECT$
titán
Bajnokságot a védelem nyer, de azért jó lenne ha valamelyik csapat összerakna egy normális driveot...
-
ggeleven
őstag
-
A Zéé
Topikgazda
-
rlazol
veterán
Darnold nagyon jól játszik.

-
FollowTheORI
nagyúr
Jó kis védelmi bunyó eddig a meccs.

Half-time show meg jó amerikai lett...
-
rlazol
veterán
Ha a SEA nem veszíti el, akkor a NE nem fogja megnyerni az első félidő alapján.
JMD-nek sürgősen ki kellene találnia valamit. -
A Zéé
Topikgazda
Jacoby Myers for MVP!
Szerk.: Jason, nem Jacoby
-
rlazol
veterán
-
F-ECT$
titán
-
ggeleven
őstag
-
A Zéé
Topikgazda
Lesz vajon támadó TD az első félidőben?
-
F-ECT$
titán
Hát eddig eléggé egysíkú, ez így sima sea győzelem lesz.
-
ggeleven
őstag
-
F-ECT$
titán
No kezdődhet a meccs lassan
-
NB2
aktív tag
a szokásos SB-s egy dodós ajánlat most is él
-
sherlock82
senior tag
-
Fáraó
őstag
"Amúgy is biztos a Seahawks győzelem..."
Ilyet mondani amerikai fociban... -
xy.zsolt
addikt
A Times Square-en akartuk nézni az SB-t, de olyan hideg lesz (-15°c), hogy nincs az a meccs amit ilyen fagyban bevállalnék a szabadban.
Amúgy is biztos a Seahawks győzelem, nem lehet több mázlija a Patriots-nak 😃 -
sherlock82
senior tag
Mendozat nem is feltétlenül az NFL-től féltem (mint minden top 10-es választást), hanem hogy egy szar csapathoz kerül.Az egyik legjobb és legfrisebb példa Sam Darnold. Jets draftolta 1/3ra és szívott náluk 3 évet. Ő sem volt jó és a csapat sem. Utána Panters, ahol szintén szarul kezdett, de második évben kezdőként a mérlege 4-2 lett. Majd jött 49ers, backup QB-ként SB-be jutott, de sokat tanult. Tavalyi éve viszont már nagyon jó volt a Vikings-szal és el is vitte a SEA 3 évre 100 misiért és ott van az SB-ben megint. Ki gondolta volna ezt a Jets-es években ugyebár.
Szar közegben egy potenciálisan jó játékos is tud lenni átlagos vagy átlag alatti, de a egy közepes képességű játékos is nézhet ki a kvalitásainál jóval jobban egy értelmes franchise-ban.Meglátjuk. Kerüljön jó helyre, tegyen meg mindent, aztán majd a sors eldönti.
Egyébként amit írsz az igaz, csodák nincsenek. -
NB2
aktív tag
jah, abban az évben már nagyon ergya volt, de azért előtte PM letett 10 jó évet
közben érik az NFL egyik legnagyobb botránya, BB-t nem választják be rögtön a HOF-ba
-
ggeleven
őstag
Nem arról akartam írni, hogy Darnold jó vagy nem jó, csak egy példa volt arra, hogy a közeg mennyit tud számítani. Manning is nyert a Denverrel SB-t nem túl veretes QB teljesítménnyel.
-
NB2
aktív tag
Mendozat nem is feltétlenül az NFL-től féltem (mint minden top 10-es választást), hanem hogy egy szar csapathoz kerül.Az egyik legjobb és legfrisebb példa Sam Darnold. Jets draftolta 1/3ra és szívott náluk 3 évet. Ő sem volt jó és a csapat sem. Utána Panters, ahol szintén szarul kezdett, de második évben kezdőként a mérlege 4-2 lett. Majd jött 49ers, backup QB-ként SB-be jutott, de sokat tanult. Tavalyi éve viszont már nagyon jó volt a Vikings-szal és el is vitte a SEA 3 évre 100 misiért és ott van az SB-ben megint. Ki gondolta volna ezt a Jets-es években ugyebár.
Szar közegben egy potenciálisan jó játékos is tud lenni átlagos vagy átlag alatti, de a egy közepes képességű játékos is nézhet ki a kvalitásainál jóval jobban egy értelmes franchise-ban.Azért én várnék ezzel a Darnold milyen jóval
Igen számít, hogy valaki hova kerül, de Wentz-Foles páros számomra az egyik legjobb példa, hogy mennyire hamar el lehet tűnni és tényleg lehet valaki amúgy gyenge, csak az edző/csapat hoz ki belőle többet. -
xy.zsolt
addikt
-
f4lcon
addikt
Mendozat nem is feltétlenül az NFL-től féltem (mint minden top 10-es választást), hanem hogy egy szar csapathoz kerül.Az egyik legjobb és legfrisebb példa Sam Darnold. Jets draftolta 1/3ra és szívott náluk 3 évet. Ő sem volt jó és a csapat sem. Utána Panters, ahol szintén szarul kezdett, de második évben kezdőként a mérlege 4-2 lett. Majd jött 49ers, backup QB-ként SB-be jutott, de sokat tanult. Tavalyi éve viszont már nagyon jó volt a Vikings-szal és el is vitte a SEA 3 évre 100 misiért és ott van az SB-ben megint. Ki gondolta volna ezt a Jets-es években ugyebár.
Szar közegben egy potenciálisan jó játékos is tud lenni átlagos vagy átlag alatti, de a egy közepes képességű játékos is nézhet ki a kvalitásainál jóval jobban egy értelmes franchise-ban.remek példája, hogy miért nem szabad junior irányítóként draftra menni*
Purdy vagy 100 évig volt egyetemen
*nem azért, mert Darnold junior volt, csak arra akarok utalni, hogy az irányítók nagy részének meg kell érnie a játékra. 1-2 év padozás egy jó rendszerben -
ggeleven
őstag
Munkahelyemen is szoktam éjszakázni, ugy h valahogy majd kibírom.
2007 - ben néztem végig először egy SB - t , ha jol emlékszem az volt az első év a SB történetében, hogy a kezdőrúgás utáni visszahordásból TD - t ért el egy csapat.Döntőn remélem barátságosabb idő lesz mint a NE meccsen volt és sok pontot fog hozni ez a mérkőzés.
Drukkolok hogy minél hamarabb legyen nfl játékos Mendoza. Luck is nagy reményekkel indult , de sajnos hamar befejezte a pályafutását. : /Mendozat nem is feltétlenül az NFL-től féltem (mint minden top 10-es választást), hanem hogy egy szar csapathoz kerül.Az egyik legjobb és legfrisebb példa Sam Darnold. Jets draftolta 1/3ra és szívott náluk 3 évet. Ő sem volt jó és a csapat sem. Utána Panters, ahol szintén szarul kezdett, de második évben kezdőként a mérlege 4-2 lett. Majd jött 49ers, backup QB-ként SB-be jutott, de sokat tanult. Tavalyi éve viszont már nagyon jó volt a Vikings-szal és el is vitte a SEA 3 évre 100 misiért és ott van az SB-ben megint. Ki gondolta volna ezt a Jets-es években ugyebár.
Szar közegben egy potenciálisan jó játékos is tud lenni átlagos vagy átlag alatti, de a egy közepes képességű játékos is nézhet ki a kvalitásainál jóval jobban egy értelmes franchise-ban. -
sherlock82
senior tag
Érdemes az SB előtt aludni egy picit, ha megoldható. Bár ha bírod az éjszakázást, akkor nem annyira fontos. Én melózok másnap, de meg fogom nézni: alvás 9-12 között, meg utána 4-7 között.
A főcsoport döntők közül a Sea meccs volt jobb, a másik átment roncsderbibe sajnos.
A tipphez grat, mindkét meccs szoros volt, tovább juthatott volna a másik két csapat is. Valószínűleg a Broncos ment is volna, ha nem sérül le a QB.
Mendoza majd kiderül, nem feltétlenül tudják az egyetemi formát hozni az NFL-ben az emberek. Biztos nagy lesz érte a verseny, az se mindegy, hogy hova fog kerülni.
Munkahelyemen is szoktam éjszakázni, ugy h valahogy majd kibírom.
2007 - ben néztem végig először egy SB - t , ha jol emlékszem az volt az első év a SB történetében, hogy a kezdőrúgás utáni visszahordásból TD - t ért el egy csapat.Döntőn remélem barátságosabb idő lesz mint a NE meccsen volt és sok pontot fog hozni ez a mérkőzés.
Drukkolok hogy minél hamarabb legyen nfl játékos Mendoza. Luck is nagy reményekkel indult , de sajnos hamar befejezte a pályafutását. : / -
F-ECT$
titán
Idén megtudom nézni élőben a SB - t, mert másnap nem dolgozom végre.
Hétvégi meló és plusz elfoglaltság miatt nem láttam egyik meccset se a főcsoport döntők közül ,eredményeket tudom. Pár oldallal előrébb ezt a döntőt tippeltem amúgy.

Ncaa döntő után kinek a véleménye az hogy az indiana irányítója szép karriert fut majd be az NFL - ben ?
Érdemes az SB előtt aludni egy picit, ha megoldható. Bár ha bírod az éjszakázást, akkor nem annyira fontos. Én melózok másnap, de meg fogom nézni: alvás 9-12 között, meg utána 4-7 között.
A főcsoport döntők közül a Sea meccs volt jobb, a másik átment roncsderbibe sajnos.
A tipphez grat, mindkét meccs szoros volt, tovább juthatott volna a másik két csapat is. Valószínűleg a Broncos ment is volna, ha nem sérül le a QB.
Mendoza majd kiderül, nem feltétlenül tudják az egyetemi formát hozni az NFL-ben az emberek. Biztos nagy lesz érte a verseny, az se mindegy, hogy hova fog kerülni.
-
sherlock82
senior tag
Idén megtudom nézni élőben a SB - t, mert másnap nem dolgozom végre.
Hétvégi meló és plusz elfoglaltság miatt nem láttam egyik meccset se a főcsoport döntők közül ,eredményeket tudom. Pár oldallal előrébb ezt a döntőt tippeltem amúgy.

Ncaa döntő után kinek a véleménye az hogy az indiana irányítója szép karriert fut majd be az NFL - ben ?
-
Zanik
addikt
Nem rúgnám ki, csak örülnék ha végre javulna ezekben, mert ennyi év után baromi idegesítő, hogy néha ennyin múlik hogy van elég idő GWD-ra, vagy hogy sikerül-e egyenlíteni FG-al.
-
NB2
aktív tag
Tényleg nüanszokon múlik néha. Ha Darnold tol egy fumblit vagy int-et, akkor lehet most mi örülnénk, ehelyett nálunk a PR ejti el a legrosszabbkor.
És igen, persze, sok csapat elfogadná HC-nek McVay-t, de azért én Rams drukkerként már évek óta látom, hogy miket hibázik olykor (time management-je híresen szar). Mindenki a maga HC-jával "nyomorog"
Hát azért McVay-t tuti nem rúgnám ki, folyamatosan potens LAR-t rak össze, nem nyerhetnek mindig SB-t.
(nyilván te több meccsüket láttad, de kívülről én így látom) -
F-ECT$
titán
Az évtized meglepetése lenne ha nem sima Sea győzelmet látnánk. Remélem nem lesz nagyon egyoldalú a meccs, bár nekem kicsit XLVIII érzésem van.
-
Zanik
addikt
Tényleg nüanszokon múlik néha. Ha Darnold tol egy fumblit vagy int-et, akkor lehet most mi örülnénk, ehelyett nálunk a PR ejti el a legrosszabbkor.
És igen, persze, sok csapat elfogadná HC-nek McVay-t, de azért én Rams drukkerként már évek óta látom, hogy miket hibázik olykor (time management-je híresen szar). Mindenki a maga HC-jával "nyomorog"
-
f4lcon
addikt
Úgy érzem megint McVay volt a leggyengébb láncszem a Ramsben.
Olykor fura playhívások, FG helyett rámenni 4re, elpazarolt időkérések, stb.
Oké, az a muffed punt is besegített, de na, jobb HC munka kéne ha valaki SB-be akar jutni.Szép szezon volt, én már a Bears ellen se vártam W-t, eddig jutott EU a csapat, jövőre folyt. köv.
szerintem lehet keresni a kákán a csomót, de összességében McVay top2 edző a ligában.
mondom, senki sem tökéletes, de ő az egyik, aki baromi közel van hozzá.és ez a Seahawks meg fogja alázni a Pats-et.
-
F-ECT$
titán
Úgy érzem megint McVay volt a leggyengébb láncszem a Ramsben.
Olykor fura playhívások, FG helyett rámenni 4re, elpazarolt időkérések, stb.
Oké, az a muffed punt is besegített, de na, jobb HC munka kéne ha valaki SB-be akar jutni.Szép szezon volt, én már a Bears ellen se vártam W-t, eddig jutott EU a csapat, jövőre folyt. köv.
A liga legjobb csapatát majdnem megverték. Szerintem ennyi volt bennük. Az a labdavesztés nem kellett volna.
-
Zanik
addikt
Úgy érzem megint McVay volt a leggyengébb láncszem a Ramsben.
Olykor fura playhívások, FG helyett rámenni 4re, elpazarolt időkérések, stb.
Oké, az a muffed punt is besegített, de na, jobb HC munka kéne ha valaki SB-be akar jutni.Szép szezon volt, én már a Bears ellen se vártam W-t, eddig jutott EU a csapat, jövőre folyt. köv.
-
Fáraó
őstag
Jó meccs volt!
-
Fáraó
őstag
Jó meccs! Nem vártam ennyi pontot, és még csak most kezdődik a negyedik negyed.
-
Kickass
őstag
-
Kickass
őstag
-
F-ECT$
titán
-
F-ECT$
titán
Egy jó nyitó drive és onnan már nehéz lesz megverni a Sea-t.
-
ggeleven
őstag
Következő meccsen el is dőlhet a tippjáték. Én már csak akkor győzhetek, ha SEA bejut és meg is nyeri az SB-t.

-
F-ECT$
titán
Iszonyat tré meccs volt. A pecc megint fenékig kiitta a mák kancsót: az egész szezon könnyű sorsolása, az előző heti texans bénázások, és most is végülis minden nekik jött össze, legfőképp, hogy csere qb ellen mehettek.
Ennél csak jobb lehet a következő meccs

-
rlazol
veterán
INT, 2 min - egyetlen 1st a SB tól, de ebben az időben bármi is lehet.
-
rlazol
veterán
-
F-ECT$
titán
-
rlazol
veterán
Bazz ez az AFC döntő... körömrágós. Stidham nagyon jó.
A NE -t csak a védelem tartja a meccsben
. -
NB2
aktív tag
-
A Zéé
Topikgazda
-
xy.zsolt
addikt
Itt NYC-ben örülók, ha a pub kinyit ahol tervezzük nézni a meccseket. -10°c, 20-30cm hó, de még nem viharos a szél....szvsz egy atlagos téli nap pl Green Bay-ban 🙂 Aztan ki tudja meddig fajul még
-
A Zéé
Topikgazda
-
ggeleven
őstag
Ha első héten nem kap ki a Pats a most már 1/1 Raiderstől és minden ugyanúgy alakult volna a szezonban, akkor most New Englandben lenne a meccs, mert ők lettek volna a kiemeltek. Érdekes lenne a mostani ítéletidőben.
-
F-ECT$
titán
Lehet ezen a hétvégén is lesz havas meccs?
-
f4lcon
addikt
-
ggeleven
őstag
Mike McCarthy? Hát oké...

-
Phoen|x
addikt
-
Veron
addikt
-
NB2
aktív tag
-
Phoen|x
addikt
-
Veron
addikt
-
F-ECT$
titán
-
f4lcon
addikt
a Bills évek óta van pont rosszkor, rossz helyen

-
NB2
aktív tag
a 2 főcsoportdöntők edzői:
Mike és Sean
nemtom, hogy kirúgtam volna-e a Bills edzőjét, basszus az idei év a leggyengébb csapat, azért pont rosszkor voltak rossz helyen, ha a 2 évvel ezelőtti Bills van most itt, tuti SB-ben vannak, de Mahomes és Reid és Spagnolo mindig kibabrált velük
-
sherlock82
senior tag
-
callmeakos
veterán

Várható volt. Ennyi elpuskázott SB esélyt a liga egyik legjobb irányítójával nem lehet megúszni megtoratlanul. A Bills szerintem most szét lesz esve, Allant is valahogy össze kell kaparni a földről, mert látszott a meccs után hogy totál ki volt bukva. Szerintem erre most egy kicsit rágörcsölt, ezért is hibázott annyit, de azért mentálisan innen nehézkes lesz visszajönni.
-
F-ECT$
titán
A Broncos nyert már úgy SB-t, hogy a védelem hozta ezt össze nekik, de ehhez szerintem most túl erős a többi csapat. Sajnálom ha egy ilyen fontos játékos kiesése dönt el meccseket

-
Fáraó
őstag
-
ggeleven
őstag
-
f4lcon
addikt
Te jó ég! Milyen elkapás volt a Rams-Chicago meccsen az utolsó pillanatban! (Mármint OT előtt) Mindenki lefagyott a Rams-nél! McVay arca is beszédes volt! Nagyon szép volt!
Mondjuk a múltkor meg a Rams-nek volt az utolsó pillanatban egy lehetetlen elkapása (Parkinson).
Kicsit sajnálom a Bills-t, szerintem jó volt a Broncos, de nem annyival.
A 49ers-nek semmi nem jött össze, és szerencséjük se volt. Egy mészárlás volt az egész. Rögtön az elején az a visszahordás... SEA szerinem is esélyes az SB győzelemre, nem tudom mit kezd vele a Rams jövő héten.
A Pats Texans meccsen meg ennyi eladott labdát... Izgalmassá tette.
Seahawks - Patriots SB lesz?
-
Fáraó
őstag
Te jó ég! Milyen elkapás volt a Rams-Chicago meccsen az utolsó pillanatban! (Mármint OT előtt) Mindenki lefagyott a Rams-nél! McVay arca is beszédes volt! Nagyon szép volt!
Mondjuk a múltkor meg a Rams-nek volt az utolsó pillanatban egy lehetetlen elkapása (Parkinson).
Kicsit sajnálom a Bills-t, szerintem jó volt a Broncos, de nem annyival.
A 49ers-nek semmi nem jött össze, és szerencséjük se volt. Egy mészárlás volt az egész. Rögtön az elején az a visszahordás... SEA szerinem is esélyes az SB győzelemre, nem tudom mit kezd vele a Rams jövő héten.
A Pats Texans meccsen meg ennyi eladott labdát... Izgalmassá tette.
-
ggeleven
őstag
-
Zanik
addikt
Nagyon jó playoff meccsek voltak eddig.
Ez a Rams-Bears rendesen lefárasztott. -
F-ECT$
titán
Chicagoban is elég tré idő van.
-
ggeleven
őstag
Most nézem, hogy van forecast a tippjátékban és van 7,7% esélyem gyerni.
4th and long csoportban ez már 0,0... 
-
F-ECT$
titán
-
A Zéé
Topikgazda
Amilyen időjárás van Bostonban, az AFC meccs igazi rocsderbi lesz...

-
xy.zsolt
addikt
-
OgreImre
senior tag
-
xy.zsolt
addikt
Sajnos itt new yorkban az esti hirekben bemondták (és meghallottam félfüllel
), hogy vesztett a bills.....a kérdés az, hogy legalább izgalmas jó meccs volt, megéri letöltenem? A másik meccset már töltöm le. -
Kotomicuki
senior tag
DEN-BUF: ennyi labdavesztéssel nem lehet meccset nyerni! Mondjuk azért az a catch/INT dolog elég véleményes, én inkább adtam volna catchnek. (így, hogy Nix kidőlt, elég érdekes lesz így az AFC)
SEA-SF: 17-0-ig néztem, látva az eredményt, alázás. SEA toronymagasan az SB esélyes ha így tolják továbbMármint AZ a bizonyos Sam "Piñata" Darnold vezette SEA a SB esélyes...?!

Ha ez így van, akkor az azért eléggé beszédes (kór)kép a liga jelenlegi állapotáról...
-
NB2
aktív tag
DEN-BUF: ennyi labdavesztéssel nem lehet meccset nyerni! Mondjuk azért az a catch/INT dolog elég véleményes, én inkább adtam volna catchnek. (így, hogy Nix kidőlt, elég érdekes lesz így az AFC)
SEA-SF: 17-0-ig néztem, látva az eredményt, alázás. SEA toronymagasan az SB esélyes ha így tolják tovább -
F-ECT$
titán
Azt gondoltam szorosabb lesz .
Hát mostanra fogyott el teljesen a csapat, túl sok volt a sérült egy ilyen erős ellenféllel szemben.
-
A Zéé
Topikgazda
Csak ha esetleg valaki nem érti elsőre, ahogy én sem
Denver Broncos quarterback Bo Nix suffered a broken ankle in Saturday's 33-30 Divisional Round win over the Buffalo Bills and will miss the rest of the postseason, head coach Sean Payton told reporters.
-
sherlock82
senior tag
-
bagyulajuve
addikt
-
F-ECT$
titán
No a Broncos se került könnyű helyzetbe, hiába nyertek...
-
F-ECT$
titán
-
A Zéé
Topikgazda
Új hozzászólás Aktív témák
-
27237 - 27101
27237 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
● Az épp aktuális mérkőzések kibeszélése is itt zajlik. Így ha nem akarod megtudni az eredményeket, inkább hanyagold a topikot, amíg meg nem nézted a kedvenced mérkőzését.
● Streamek
- DJI Air 3s Fly More Combo + extrák - ÁRVÁLTOZÁS (-25.000.-)
- DJI Air 2s Fly More Combo drón szett - DJI RC kijelzős távirányítóval
- Deagostini Shelby GT500 1-30 lapszám eladó.
- Helly Hansen Bowstring Primaloft (45) Black/Cream
- Új! CompTIA Network+ Certification Kit Exam: N10-009 (Sybex Study Guide + Practice Tests)
- Asus TUF A15 Gaming Laptop! Ryzen 7435HS / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / RTX 4060 8GB! BeszámítOK
- AKCIÓ! LG UltraFine 27" 5K IPS 99% DCI-P3 1 év garancia
- Xiaomi Watch 2 2027.04.09-ig Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Sandisk Portable SSD 2TB!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 128GB Black - 2 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS5467
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Kritikán aluli volt.
Gratulálok..



