Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sunyijanika

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék néhány információt kérni a CCNP-vel kapcsolatban.Leakarom rakni a CCNA minősítést mielőtt elkezdeném a CCNP, de sajnos anyagi okok miatt még halasztanom kell a vizsgát :( .

    szóval... Először is eszközöket kéne beszereznem, de pontosan nem tudom mely típusúak lennének a megfelelőek és db.számban sem vagyok tisztában (feleslegesen nem szeretnék pénzt kidobni) ti miket használtok-tatok ami megfelelő lenne? ezen kívül írtátok, hogy lenne ez a GNS3 szimulátor ami hasznos lehet, de sajnos én még ezt a progit nem használtam és ha tudnátok ajánlani valami jó fajta tuturialt hozzá az jó lenne. Továbbá, ha valakinek van hozzá megfelelő IOS-e örülnék neki ha eltudná küldeni. :)

    A CCNP vizsgával sem vagyok nagyon tisztábban, úgy van 3 "modul" (ROUTE,SWITCH,TSHOOT) ugyebár ezeknek vannak modul számai! a kérdésem az lenne ha engem a switch része érdekelne akkor külön eltudom végezni és megszerezni pl.a CCNP SWITCH minősítést? vagy ehhez kell a másik 2tő is? (lehet h ez hülye kérdés,de pls valaki világosítson fel :) )

    Remélem vannak itt segítőkész emberek és segítenek egy jövőbeli kollégának :)

Új hozzászólás Aktív témák