Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Torry

    addikt

    válasz Sheld #5771 üzenetére

    Ha alapból ennyire melegszik, akkor küld vissza a gépet, mert ez rengeteg, fps drop is ebből adódik, nálam 82 fok fölött veszi vissza a processzor sebességét.
    Csak a hivatalos ASUS szervíz által javított/takarított stb gépnél marad a garancia, ha más bontja meg és ezt észreveszik, akkor ugrik a gar.

    Ajánlanám egyébként, hogy az 1.4Ghz-hez tartozó fesszel keresd meg a proci végét, ugyanis valószínűleg a turbo miatt melegszik ennyire, mivel ahhoz iszonyat mennyiségű feszt ad alapból.
    Nekem 1.4Ghz-hez 1.05V-ot ad, ezen a feszültségen megy 2100-t, amennyire olvasgattam, ezen a feszen 2000 fölött szépen megy mindegyik A6-3400M.
    Valamint full egyszerű szétszedni a gépet annyira, hogy sűrített levegővel tökéletesen ki tudd fújni a ventilátor résznél a port. Itt leírtam a menetét.

    Ha az utolsó kettőt megcsinálod, normalizálódni fog a hőmérséklet, a gép is gyorsabb lesz, ráadásul nem kell nélkülöznöd 1 hétig - ami egyébként gyanúsan kevés - a gépet.

    Még valami: a BIOS-al ne is kínlódj, van rá lehetőség, de teljesen felesleges, a hőmérséklet nem fog tőle változni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák