Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magmakocka

    aktív tag

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    Tudom, hogy kicsit fura dolog, de a ZTE eset után viszajöttem! :)
    Természetesen tanultam az esetekből és egy kicsit itt-ott fejlődtem

    Egy HUAWEI Y360-U61-es telefonnal vagyok. Az egyik hiba az lenne, hogy van olyan eset, amikor a telefon kiir egy olyan szöveget buborékban, hogy "a hely nem elérhető" csak úgy random, amikor kivettem a helymeghatározástól kezdtől mindent!
    (P:J) A másik problémám pedig az lenne, hogy esetleg valami használható rom-ot tudna nekem mondani, mert amit a neten találtam, az nem a legjobb. (youtube akad stb.. cm.12.1)(/P)
    (P:J) Mielőtt nekilátnék mindennek az MTK Droid Tools-al készitek egy backup-ot!(/P)
    (P:J) Ezzel a telefonnal nem is lenne gond, ha nem lenne a(z) a 512MB-os RAM, ami benne van.(/P)
    (P:J) Másik kérdésem, hogy miért ennyire lassú a telefon? Mármint vannak olyan pillanatok, amikor kidob az alkalmazásból vagy egy egyszerű 2D-s fostalicska játékot is szaggatva viszi el. Ezt nagyon nem értem.
    Az egyik legnagyobb problémám, hogy mikor megnyitok egy frissen letöltött alkalmazást, akkor kidob engem a kezdőképernyőre. Másodjára szépen eltudja inditani az app-ot... Most is a CPU-Z-t nem engedi megnyitni... (/P)

    ▼Telefon Infók:▼
    ▼ SoC MT6582
    ▼ CPU ARMv7 Processor rev 3 (v7l)
    ▼ Magok 4
    ▼ Órajel 598 MHz - 1300 MHz
    ▼ CPU kormányzó hotplug
    ▼ Kernel version 3.4.67
    ▼ GPU Mali 400 MP (valahol Mali 400 MP2-ir az alkalmazás)
    ▼ OpenGL ES 2.0
    ▼ RAM 459MB + VRAM 250MB
    ▼ ANDROID 4.4.2
    :R Várom a válaszokat! :)

    [ Szerkesztve ]

    - Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

Új hozzászólás Aktív témák