Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajcsko

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy ideje fejlesztgetek androidra és az emulátor eddig elég volt "tabletnek", de most egy wifi direct alapú alkalmazás fejlesztésébe fogtam és eljött az ideje egy második androidos készülék beszerzésének a telefon mellé. Még egy telefonnak semmi értelme és így legalább élőben is tudom tesztelni az alkalmazásokat a tableten. Viszont a pénzt feleslegesen én sem szeretem kidobni az ablakon és bár eléggé átnyálaztam a kínálatot egy kis segítséget kérnék, hogy a lehetőségekhez mérten jól válasszak:

    - méret: 7-8'
    - elsősorban a garancia híve vagyok, hacsak nem legendásan megbízható eszközt veszek
    - felhasználás módja: fejlesztés androidra, net, film
    - keret: 30-40k (kivéve mondjuk ha találok valahol egy igazán jó áru nexus 7-et)

    Igazából, ha még lenne azon a bizonyos helyen refurbished Nexus 7 azt venném mert van gari de így kicsit elbizonytalanodtam.

    Jelenleg két gép között vacilálok:
    - Intel alapú Memopad HD 7 ME176CX 8gb - 39k tokkal
    pro: 2 év gari, jó üzemidő. kontra: nincs otg és nem tudom kártyára lehet-e telepiteni + a lollipop is egy nagy kérdőjel jelenleg

    - Nexus 7 2012: mivel a refurbished ahol néztem mindenhol elfogyott így maradnak a használtak. Most pl 34ért találtam egy 32gigásat és 30ért egy 8asat
    pro: pure android, nfc és folyamatos frissítések ami a fejlesztés szempontjából elég jó
    kontra: fogalmam sincs a korosodással milyen betegségre hajlamosak és olvastam az APX problémáról is, nincs garancia és mivel nem új az akku sem biztos hogy annyira fitt már

    - WayteQ xTAB-8Q 8gb: 38 tokkal
    pro: 8", gari
    kontra: szintén nem tudok az sd kártyára telepítés elérhetőségéről

    Gondolkoztam az 15k-s tesco gépen is minimál befektetésként, de ahogy olvasom annyi baja van mélyen a lelkében, hogy arról letettem.

    előre is köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák