Hirdetés
- Munkához is jó lehet a OneXPlayer gaming tabletje
- AMD Strix Haloval érkezik a OneXPlayer erőtől duzzadó mini PC-je
- Félő, hogy az okosszemüveg a szexuális zaklatók játékszere lesz
- Kompakt TUF Gaming alaplappal bővült az ASUS AMD-s palettája
- Nemcsak az ellenfél, a tévéd is kifekszik a Resident Evil fegyvereitől
Új hozzászólás Aktív témák
-
Loha
veterán
Igen, nem méri az input lagot, de mivel az input lag része a frame time, ezért ha a frame time nagyobb, nagyobb lesz az input lag is. Tehát nem tudjuk, hogy mennyi összesen az input lag, de azt tudjuk, hogy CrossFire esetén átlagban nem kisebb, viszont többet ingadozik mint SLI vagy szóló kártya esetén.
A késleltetés nem minden képkockára vonatkozik, csak azok lesznek késleltetve, amik az átlagnál hamarabb kerülnének képernyőre vagy meg sem jelennének monitoron, túl korán a többihez képest.
Ha megnézted volna a grafikont, akkor láttad volna, hogy azokat a képkockákat késlelteti amiket a CF rendszer ~0ms-es frame time-al kiküld és lehet meg sem jelenik a monitoron, ebből SLI-n lesz 10ms késleltetve.
Viszont azok a képkockák amik CF esetén ~20ms-es frame time-al számolódnak, SLI esetén ugyan úgy ~10-12ms után érkeznek gyorsabban mint CF esetén. Tehát a CF rendszer bizonyos esetekben kisebb, bizonyos esetekben nagyobb frame tima-al dolozik mint az SLI, de az átlag kb. ugyan annyi, tehát a kilengés nagyobb.A képtörés az a kijelzett kép része. A monitor akkor sem fog 60-nál többet megjeleníteni.
Mint mondtam, ha a vsync nem hangolja össze a monitort és a VGA-t, akkor több képkocka is szerepelhet egyszerre egy képen, persze tört részleteiben.Sorry, de a maximum pre-rendered framesnek semmi köze az SLI-hez, DirecX cucc, SLI-nél azért hangsúlyosabb, mert könnyebben fordulhat elő CPU limit, és ezzel az opcióval ez csökkenthető, az input lag beáldozásával. A maximum pre-rendered framest a játékok maguk szokták állítgatni, de ezt NV-nél felül lehet bírálni, vagy AMD esetén a játékon belül, ha van rá lehetőség.
De basszus milyen tömörítésről beszélsz, amikor képkockákat ment a rendszer érted ... nem videót.
Nem tudom, hogy feltűnt-e, de sima DVI csatin csatlakozik a capture kártya a VGA-hoz, ami nem egy USB, hogy dolgokat töltsön le rajta az ember, hanem videó kimenet. Videót meg fel lehet venni tömörítetlenül, meg tömörítve is. A videót baszhatom, mert nem tudja az FCAT alkalmazás beszínezni a képtöréseket. Pedig pont ezt csinálja, ráadásul megeszik szinte minden formátumot, csak legyen fent hozzá codec.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- BESZÁMÍTÁS! EVGA XC3 ULTRA RTX 3070Ti 8GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
- Gigabyte Geforce RTX 3090 Eagle OC
- Eladó Videókártya Nvidia RTX 4060 8 GB Asus Dual OC edition (DUAL-RTX4060-O8G)
- BESZÁMÍTÁS! Asus Dual RTX 3070 Ti 8GB OC videókártya garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX GTX 1050 Ti 4GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- 27% - LG 75NANO756QA 190CM NANOLED 4K UHD 100HZ SMART TV ! BeszámítOK !
- LENOVO ThinkBook 14s Yoga touch 360 - i5-1135G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
- AKCIÓ! 64GB Kingston Fury Beast RGB 6000Mhz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi Redmi A3 Pro / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

