- Windows: mi történik valójában Leállításkor, Alvó módban és Újraindításkor?
- Gyenge Wi-Fi otthon? – a leggyakoribb hibák és megoldások
- Korábbi vezetője szerint 40 milliárd dollár kell az Intel versenyképességéhez
- Új, belépő szintű Radeont kapnak az OEM-ek
- Hamarosan találkozhat az USA és az Intel vezetője
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Petykemano
veterán
Modularitás
Egy jól hűtött házban tökre el tudok képzelni 6-10 ilyen guszta alu tokban elhelyezett sticket - amilyen most egy m.2-es ssd is.De hát azért egy valamirevaló borda még egy 40-50W-os GPU-ra is kell.
De mondjuk olyan skálában működhet, hogy akarsz-e játszani 1080p lowban, vagy nem. És egyéb mini asic/fpga gyorsítók is működhetnek, videoenkódolás, stb.
Érdekes elgondolás. Azt mondják, nyugaton pont nem babrál senki a gépekkel, megveszik az OEM gépet a boltban. Ezért is pici a DIY piac.
Nem állítom, hogy notiknál ne lenne menő, hogy mint a memóriakártyát bedugsz valamit is valami sokkalta gyorsab lesz, de ugyanakkor a piac nagy része ponthogy nem tudja, hogy Mit vesz és nem is akarja megtudni. Nem akar érteni hozzá, nem akarja tudni, ami annak megítéléséhez kell, hogy milyen alkatrészre van szüksége' Integráltat akar és jót.
Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- ÚJ Lenovo LOQ 15IRX9 - QHD 165Hz - i7-13650HX - 16GB - 1TB - RTX 4060 - Win11 - 3 év garancia - HUN
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H87I-PLUS H87 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- 24 GB-os RTX A5000 HP - garanciával
- LG 49SE3KE-B 49" Full HD LED monitor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest