Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pmheros

    senior tag

    Logitech C930e

    A kép nagyon rendben van, a rögzített hang kevésbé.

    Ami pocsék az a hozzáadott szoftver: nem lehet benne állítani a felbontást, és a képfrissítést ! Az expozíciót például csak a skype kamera beállító paneljén érem el ! Az angol oldalról letöltött telepítő valami skandináv csengésű nyelvezettel bír ! :Y A saját szoftverben továbbá nem lehet lekapcsolni a működést jelző ledet. A c920 -nál ezek azért megoldottak voltak.

    Az általános Logitech Webcam Software ezt a típust nem támogatja: "Incompatible webcam detected" hibaüzenettel örvendeztet meg. Korlátozottan 640x480-ban azonban mégis eldöcög vele :F .

    A jó szoftver hozzá a Microsoft Camera App. Ez alapértéken szépen kezeli a kamerát 1920x1080 30fps mellett. Persze ebben sem lehet állítani semmit, de a skype kamera beállító paneljén a nekem szükséges beállítások továbbra is elérhetők. Ez az win8.1 alatt alapból elérhető, és jól használható rögzítésre. Egy hibát rónék fel neki: ha leteszem tálcára, leáll a rögzítés.

    Sokkal bonyolultabb szoftver az (OBS) Open Broadcaster Software. Ez alapból jól kezeli le a kamerát, és akad lehetőség a beállításokra is. Érdekes mód nálam Win 7 alatt csak 5fps -t tudott az 1080p -ben, míg Win8.1 alatt ment neki a 30fps is.

    A skype érdekes mód mindig (w7 w8.1) jól kezeli a kamerát.

    Magának a kamerának a képét, hangját nem írnám körbe, javaslom hogy aki ilyet szeretne nézzen a youtube-on teszt videókat, akad belőle néhány. Most hogy meg sikerült szelídíteni a 'kezelését', elégedett vagyok vele (míg nem volt szoftver azért őszültem vele).

    Az árát biztosan nem éri meg, de a kép az nagyon nagyon rendben van

    [ Szerkesztve ]

    nem vagyok tökéletes

Új hozzászólás Aktív témák