Legfrissebb anyagok
PROHARDVER! témák
Mobilarena témák
IT café témák
Új hozzászólás Aktív témák
-
Teasüti
nagyúr
Ehhez AutoVoice sem kell. Get Voice már elég régi megoldás.
AutoVoice esetén viszont gyúrni kell kicsit a minta felismerésre és élhetőbb lesz. Vagy a találati pontossággal van gond?
Vannak globális változók is, meg helyi változók, amiket átad a plugin az Enter Task-nak. Azokból ki lehet bogarászni a címet. Gondolom ezzel nem mondtam újat, ha már AutoVoice-ot használsz.Most az a célom, hogy a "visszakérdezôs" megfejtésnek hála felokosítsam a már mûködô AV taskokat.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Hajrá!Kár bonyolítani btw.

Lassú és nehézkes lesz. Túl sok fölösleges munka, hogy valóban lekezeljen minden valószínű opciót. Már egy 2 válaszos struktúra összerakása is legalább 4-6 különböző reakciót kíván egymásba ágyazva.
Új hozzászólás Aktív témák
Témához kapcsoló anyag
- Tudástár Tasker - AZ Android alkalmazás
Aktív témák
Új fizetett hirdetések
Üzleti előfizetők hirdetései
- Nvidia Quadro FX570
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkStation P330 Gen 2 Tower workstation /számla- garancia
- iPhone 11 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4305, 100% Akksi
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


