Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam
    titán

    És lényegében meg is válaszolta a kolléga, osztom a véleményét.
    Sajnos, vagy nem sajnos, a többség Ubuntu vagy valamelyik leszármazottjánál meg is áll. Vagy tetszik neki a másság, vagy megy vissza Windowsra.

    Én sokakat "megtérítettem" a környezetemben, akik hajlandóak voltak a másságot elfogadni (nem kevesen) azok Linuxoznak, többnyire SUSE amit használnak.
    Több okból kifolyólag... Stabil, hamar át lehet állni, XFCE felülettel régi gépeken is gyönyörűen elfut.
    A logoutos cikken gondolkodtam már, de elvetettem, mert a Linuxos többség valamiért idegenkedik a SUSE-tól, bár nem értem miért, aki meg Linuxra szeretne áttérni, lebeszélik.
    Ezért nem szeretnék neki állni egy cikknek...

    Pedig jó lenne, mert kellemes emlékek maradtak a suse-ról, amiket mára elfelejtettem. Anno volt egy opensuse-hu levelező lista, ami szép lassan kihalt. Mondjuk az sem segít. hogy alapból nincs live üzemmód, és az [oldaluk]on található bittorrent linkje hibát ad a torrent programban: torrent not found

Új hozzászólás Aktív témák