Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Ti nem vetettek olyat észre hogy mintha nem lenne olyan tápláló a most kapható kenyerek, kiflik, zsemlék,

    Kifejtem
    Fél éve egy éve reggel hazajöttem a munkából vettem 4zsemlét megkentem vajjal kis párizsi, majd zuhanyzás és alvás délután 17óráig utána készülődés és 18:45indulás munkába, és nem voltam olyan veszett éhes még 20óra után se
    Na de most hazajöttem a munkából vettem 5zsemlét megkentem vajjal kis párizsi, igen eggyel többet, majd zuhanyzás és alvás délután 17óráig utána készülődés és 18:45indulás munkába, de már kötelező ébredés körül olyan éhes vagyok hogy muszáj enni pár falatott mert nem bírom tovább

    Máshogy nem tudom megfogalmazni mire gondolok, tehát mintha a 5zsemlébe nem lenne annyi tápanyag mint régen a 4-be
    És az utolsó pár hónapba megint fogyok, pedig kenyeret kiflit zsemlét ugyan annyit ha nem többet eszek

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák