Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dlite

    tag

    leírom nekem mi a legnagyobb bajom a játékkal. Én egy lassú nézelődős olvasgató játékos vagyok. Szeretek a saját tempómban haladni. Munka, család, otthoni dolgok mellett már nincs annyi időm, mint régen, örülök ha ilyenkor 2-3 órákat tudok úgy játszani, hogy ne keljen valaki dolgát itthon megoldani....Na szóval Hosea-s küldi, menjünk el vadászni, de előtte adjuk el a lovat, vegyük meg a másikat (ugye az extrába kapott ingyen ló...) táborból indulás párbeszéd sztorizgatás a lovagolás közben, be a stable-be, párbeszéd, sztorizgatás ló és kellékek nézegetése.....indulás medvére vadászni, párbeszéd sztorizgatás. Nyúl vadászat, párbeszéd, sztorizgatás. Nyúl becserkészés, főzés, craftolás, alvás. Reggeli, párbeszéd, sztorizgatás. Csali keresés, párbeszéd, sztorizgatás, craftolás. Nyom keresés. Ez nekem olyan 2 órámba került. Természetesen nem lehet közben menteni.....Elveszítem a nyomot és hová tesz vissza????? A TÁBORBA a KÉT ÓRA ELEJÉRE!!!!!!! (persze közben a két gyerkőc felébredt és marha fontos nekik az apukájukat csesztetni mindenféle dologgal...)Na most tartok ott hogy elmegyek a Rockstarhoz...eh, inkább nem írom le, mert még a fórumról is kitíltanak. Idegállapotban vagyok Máónika.......

    RTX2060 I5-9500

Új hozzászólás Aktív témák