- Multifunkciós adattároló érkezett a Patriot színeiben
- Egyedi megjelenésű Radeon VGA a Yeston és a GravaStar keze nyomán
- 5:4 képarányú SXGA monitor jön ősszel az EIZO berkeiből
- Úgy tér vissza a Commodore 64, ahogy titkon mindenki várja
- A hírek szerint a jövő év végére érkezhet a sokat pletykált NVIDIA N1X SoC
- Egérpad topik
- Mini-ITX
- Dell asztali gépek
- Hővezető paszták
- nVidia GeForce GTX 1070 / 1070 Ti / 1080 (GP104)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Elképesztően drága az új Ryzen Threadripper PRO generáció
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
Új hozzászólás Aktív témák
-
MaUser
addikt
Igen, valószínűleg az avforums-on is helikopter a tesztelő: "it is safe to say that Panasonic’s TX-P42G20 will almost certainly remain the best HDTV at this price level for some time to come".
Az lcd egyszerűen azért népszerű, mert olcsón gyártható. Nem kell túlmisztifikálni. A mérnökök megfeszülnek, hogy egyre jobb és jobb legyen, aminek van is eredménye, bár ez rengeteg jobbágyvakító extrát is eredményezett (dinamikus kontraszt pl.).
Egyedüli indok ami miatt én pl. el tudnék gondolkozni egy lcd tv-n, az ha számítógép monitoraként akarnám használni (konzollal megy most is a régi g9 plazma és még sincs semmi beégés), de arra meg lehet kapni direkt erre gyártott céleszközt (szerk: mondjuk ez is lcd, de legalább elfér az asztalon
)...
A nagy felbontású anyagok részletvesztését meg nem értem. 30 centiről nézve egy 50"-es plazmát és egy hasonló méretű lcd-t tényleg észrevenni valami, de két méterről már semmit. A színeket sem igazán értem (a fehér maszatosságát leszámítva), sajnos a legtöbb (gyak szinte mind) lcd erősen "optimalizált" színhelyességileg, bekalibrálva már mindjárt más a helyzet.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Dell Latitude E7440 - i5-4GEN I 8GB I 500GB I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- 1-12 részletre.Új noblechairs EPIC műbőr FEKETE - FEKETE. 2 év garancia!
- Nvidia Quadro P400/ P600/ P620/ P1000/ T400/ T600/ T1000 - Low profile (LP) + RTX A2000 6/12Gb
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest