Hirdetés
- 3D nyomtatás
- Vezetékes FEJhallgatók
- Projektor topic
- OLED TV topic
- RAM topik
- Azonnali informatikai kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Úgy állhat le a 16 GB-os GeForce RTX 5060 Ti gyártása, hogy közben nem áll le
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Keem1
veterán
Srácok, átköltöztem az SSD-re teljesen, viszont, különböző checkek, ilyesmik sorá sztem az fdisk önhatalmúlag elcseszte a / alá felcsatolt partíciót. Semmi módosítást nem csináltam, csak a p és az i parancsokkal listáztam.
És ugyanez történt az SD kártyával is, szintén az fdisk miatt. Valami DOS-szal kapcsolatos piros üzenetet jelenített meg, de már nem emlékszem rá.A partíciók látszódnak, de felcsatolni pont azt nem lehet.
Az új megoldás szerint az SSD-m: sda1 (/boot), sda2 (/), sda3 (/data). Az SD is ugyanez, csak a /data nélkül. És mindkettőn felcsatolhatatlanná vált a / mount.Van mentésem, vissza tudom állítani, de az legalább egy óra. Vissza tudom valahogy hozni az élők sorába? És az fdisk mindenféle modifikáció hiányában, hogy cseszte szét?

Nem tudok most semmit nézni, mert már egyikről se bootol be a rendszer. Ez nagyon bosszant, mivel az fdsisk-kel kéne még mókolnom az SSD-n, de ha folyton szétcseszi a partíciókat, akkor nem fogok előbbre jutni vele.
Új hozzászólás Aktív témák
- 3D nyomtatás
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Vezetékes FEJhallgatók
- PH! Darts
- Klaus Duran: Minden drágul. Vajon a fizetések 2026-ban követi minimálisan?
- Visszakerült a GOG az eredeti társalapítóhoz
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- Gamer konfig eladó (Novabench Score: 3.880)
- GAMER PC - GTX 1080Ti - Ryzen 2600X - 48 GB DDR4 - 512 NVME SSD / 1000W
- Gamer : RTX 3080 10GB / 16GB DDR4 / Intel i5 12400 / 1TB NVME SSD /
- 15.gen! Intel Core Ultra 5 245KF +16-32GB DDR5 RAM +hűtött VRM-es B860 lap! GAR/SZÁMLA (Te nevedre)!
- Gamer PC - Ryzen 7 5800X RX 7800 xt, 32GB ddr4, 1TB Nvme
- Realme 9 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 155 - Lenovo LOQ (15IRH8) - Intel Core i5-13505H, RTX 4060
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3858
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S24 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

wassermann

