Hirdetés
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Milyen egeret válasszak?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Steam Deck
- Projektor topic
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
szabi__memo
#1194
üzenetére
Próbáltam a napokban friss openelec buildeket, egészen jók. Képes probléma nélkül vinni a fullhd videókat is, közben dts vagy ac3 hangot lejátszani, youtube plugin is jól ment fhd-ban.
Ami problémát láttam vele:
- divx nem támogatás
- heaac lehet hogy kimaradt a buildből, a dvb-t adást streamelve ingadozó sebességgel és hang nélkül játssza jelenleg. M1 felvételt ts-ből viszont gond nélkül lejátszott.
- ismert általános xbmc bug, hogy pörgeti a procit a kezelőfelületen, ettől lassabban reagál mint lehetne. Film nézése közben kisebb a prociterhelés.
- szerintem a memória eléggé ki van centizve, időnként elkezd malmozni, talán ekkor swappel.
- indítás után kell pár perc mire minden videót simán játszik, előtte akadozik. Talán a neten kolbászol vagy valami szenved a háttérben indulás után.
- analóg kimeneten gyakoribb a recsegés, de ez is még a korai alpha állapotú hang drivernek köszönhető. A 2d-s felület lassúsága is driver hiánya/kezdetlegessége okán van.Viszont látom, hogy napi szinten mennek be folyamatosan újabb frissítések, javítások. Minél több embernek lesz, annál esélyesebb, hogy mégtöbb fejlesztő keresi a hibákat

Új hozzászólás Aktív témák
- Vírusirtó topic
- Eredeti játékok OFF topik
- EA Sports WRC '23
- Futás, futópályák
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen légkondit a lakásba?
- Formula-1
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Milyen egeret válasszak?
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- További aktív témák...
- RTX 4090 - 9800x3d - ASUS ROG STRIX X870E-E - 32GB 6000MHz CL30 - HYTE Y70 Touch Infinite
- Eladó felújított számítógép
- BONTATLAN Lenovo ThinkCentre M70s SFF Business Időtálló Asztali gép -50% i5-14500 16/512 770 Magyar
- Kezdő Gamer PC / Számítógép! Csere-Beszámítás!R7 1700X /GTX 1060 6GB /16GB DDR4 / 250SSD + 1TB HDD
- ÚJ ASUS CORE I5 14400F GAMER MAX PC 32GB DDR5 RAM 2.0TB SSD ÚJ RTX 5060 TI 8GB DDR7 2ÉV GAR!
- Honor 90 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Nvidia Quadro M2000/ P2000/ P4000/ RTX 4000/ RTX 5000/ RTX A2000
- Samsung Galaxy S25 FE 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iMac 19.2 i5-8500 Radeon Pro 560X 4GB 16GB 256GB SSD 21.5" 4K Retina
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

wassermann

