Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yummy

    tag

    válasz Shamat #30519 üzenetére

    Nem oldódott meg... Ugyan olyan mint volt. Egyedül csak ezek az 1mpes akadasok vannak, de ezt mar tobbek is jelezték. Partyba pedig nagyon rosszul fut neha... Nem mindig, csak nagyobb tomegben de nagyon csunyan.
    Nem hiszem, hogy a rossz netkapcsolat miatt lenne. Netes lag is szokott lenni de az más, olyankor késnek a spellek, amikor tamadok beall a kep aztan hirtelen megugrik stb. Most a PvZ Garden Warfare-el jatszok es az is csinal neha ilyen szep kis laggokat. Ossze vissza teleportalgat ilyenkor a karakter.
    Diabloba ez ilyen massziv fps esés. Mintha a felére bezuhanna és ott is marad nagy csata alatt.
    Nem is zavarna ha sok embernek lenne ugyan ez a baja, mert akkor meg javithatjak. De hogy kb csak maroknyi ember panaszkodik erre eredeti forumon is kb eselytelen, hogy megoldjak... Probaltam kabellel, wifivel semmi. Lehet van kabel es kabel kozott is kulonbseg de nemhinnem, hogy ez ennyit szamitana...
    Egyelore tanacstalan vagyok :(

    szgergely:
    Fent lathatod mi a problema. Konkretan a dio fut rosszul, most kaptam uj gepet, mert visszavittem, hogy lehet a gepnek van baja, de semmi. Ugyan olyan mint volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák