Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    Hát ma délelőtt végeztem az Uncharted 4-el is, nagyon tetszett ez a rész is, a kalózos történet miatt a nagy kedvencem lesz mindig is, és sztem még párszor elő fogom venni. Amikor a végén megláttam Henry Avery hajóját (elég szépen ki volt aranyozva :)) ), nem hittem el hogy lehet ilyen szép. A Ubisoft-os hajós játék kell, és én is fel fogom őket díszíteni hasonlóképpen. A zene megszokottan szuper, a grafika itt már áll-leejtős volt, rengeteg képet csináltam. Érdekes volt hogy itt automatikusan bekapcsolta állandóan az auto aim-et, párszor kikapcsoltam, aztán hagytam, mert mindig visszaállította. Amúgy sokkal gördülékenyebb lesz vele a játék. Az egyetlen idegesítő dolog volt benne hogy a társunk, aki bárki is volt, mindig a legrosszabb szituációkban állt elénk, és nem lehetett tőlük még levegőt venni sem.
    Aztán délután belekóstoltam a Lost Legacy-ba, a fiam ezt várta a legjobban, én a legkevésbé, és azt kell mondjam, hogy eddig szinte az első 10 perctől azt mondom hogy a legjobb UC rész. Alig bírtam letenni. :C
    Alig várom a holnapot. Ezúton is köszönöm az egész UC sorozat ajánlását a régi motorosoktól :R , a történet lassan a végére ér, kicsit szomorú vagyok, de nincs ok az aggodalomra, rengeteg cím van itt még. :K

Új hozzászólás Aktív témák