Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20844032

    törölt tag

    válasz #20844032 #146313 üzenetére

    Mondjuk én akkor sem mennék vissza ps3-ra, ha valami fontos kimaradt volna. Egyrészt valszeg készült belőle remaszter, tolhatom jobb minőségben, másrészt még élénken él bennem a ps3 összes bénasága. Aminek egy része a psn-ből fakadt, nem is feltétlenül a gépből, de a kettő rettenetes párost alkotott néha. Mióta az első playstation megjelent ps-es vagyok, de az előző generációban szívesebben játszottam boxon. Jobban is futottak a játékok, másrészt stabilabb is volt, és az ms korlátozta a patchek méretét. A sony nem, és nem volt kiforrott koncepció a kumulatív patchekre sem. Sokszor volt őrület egy-egy játék elindítása egyáltalán. GT5-öt elővettem pár év után, és valami 8 óra volt a telepítése. Ezer patch, egyesével letöltése a nem gyors psn-ről, és telepítése. Letölt, és telepít, letölt és telepít. POKOL. Nem volt sleep mode, meg háttérbenfutás. Órákon keresztül bámultad a fakin szürke csíkot a fekete háttéren :D
    Akik a ps4-el születtek bele a konzolozásba, azok hálát adhatnak a sorsnak, hogy ezekből már kimaradtak. Mindez így beékelődve a csakbeteszemalemeztésjátszok ps2 offline éra, és a seamless ps4 éra közé :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák