Hirdetés
- Milyen videókártyát?
- 3D nyomtatás
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Philips LCD és LED TV-k
- Apple MacBook
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- OLED TV topic
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Attici
őstag
Gyorskioldó adaptert tudsz hozzá rendelni Aliról, azért nem érdemes lecserélni.
Én tavaly cseréltem benne az akkukat, (persze nagyobbakat
), Jobb lett mint új korában.
Egyébként én most a dugattyú szimeringet cseréltem benne, mert már az is elfáradt. De még így is megérte. Nekem még a legelső változat van, már a megjelenéskor megvettem, de nagyon szeretem, jó kis kütyü. Nekem csak a c csatlakozó hiányzik. -
Narxis
nagyúr
Na enyémben is megadta az aksi magát, nem tudom megéri-e szarakodni a cserével mikor van már 2. generációs kiadás. Elvileg gyorsabban fúj és adnak hozzá gyorskioldó adaptert.
-
Tomasz72
aktív tag
3 éve vettem a cangaboltban, defekt tűrőnek mondott külsőt.
Havi egyszer ráfújok ezzel a csodapumpával. Akksival még nincs gondom, a lukban lévő kapcsoló szarakodik, mert nem mindig éled fel a kijelző mikor kihúzom.
Fasza a leírásod!
Tuti hasznát veszem, ha cserélni kell az akksit... -
hcl
titán
Ööööö az a csomó érdekes
Fizikailag nem nagy, egy 5x12cm kb? Egyszer fel tudod fújni vele a gumit, és tömít is azzal a lendülettel.
Meg a 3 hónap is érdekes, tavaly nyáron belenyomtam a gagyi belsőbe, azóta nem volt leeresztés gesztenyetüske miatt, meg nem ereszt le magától pár nap alatt. -
KISDUCK
addikt
-
hcl
titán
Rossz emlékeim vannak defektgátlóval, amíg belsővel van szerelve a kerekem addig azt hanyagolom. Országútim van és nem hiszem hogy ezt átalakítom tubelessre. Vész esetére van az ülés alatt egy szerszámos táska, még defekt javító is van benne, rakok még bele egy presta schrader átalakítót, ha kúton kellene pumpálni és ott nincs.
Nekem nincs vele semmi bajom, ld. fent
-
KISDUCK
addikt
Rossz emlékeim vannak defektgátlóval, amíg belsővel van szerelve a kerekem addig azt hanyagolom. Országútim van és nem hiszem hogy ezt átalakítom tubelessre. Vész esetére van az ülés alatt egy szerszámos táska, még defekt javító is van benne, rakok még bele egy presta schrader átalakítót, ha kúton kellene pumpálni és ott nincs.
-
hcl
titán
Ha ritkán szívja meg az ember, akkor ahelyett egy defektgátlós spray is jó, az brutál nyomást tud csinálni.
-
KISDUCK
addikt
Szép munka!
Ettől függetlenül továbbra se látom értelmét ezeknek az elektromos pumpáknak. Autó/bicaj kerekét fel lehet fújni benzinkúton, ha már valaki lusta kézzel pumpálni.
De egy nagyobb műanyag pumpával pár fújással 4 bar-on van egy trekking belső.
Vésztartaléknak meg lehet vinni mini pumpát, a legtöbb bicikli csomagtartón van kialakított tartó.Bringázáshoz vannak olyan mini pumpák amiket a kulacstartó alá lehet rögzíteni, de azok olyanok, hogy arra jó annyit hogy fújj a kerékbe hogy eljuss kútig vagy hazáig, mert leizzadsz mire felfújod a gumit. Viszont vészhelyzetre tökéletes.
-
hcl
titán
"Annyira jó szokott lenni a benzinkutas, hogy fel tudd fújni."
De pont ezaz, hogy nem mert vagy nem működik vagy épp használják. Én 8 ezerért vettem ezt és nem kell benzinkútra mászkálnom. Most tényleg fáj, hogy valaki ezt megveszi és elégedett vele?
Meg nyomásmérő nélkül is fel lehet fújni annyira, hogy hazajuss vele
De aztán meg mehetek a benzinkútra...
btw. régen nem volt ennyi benzinkút, akkor ez volt a divat és ez tényleg sz.r volt
Hát ha használják, azt csak ki tudom várni. Amúgy nem tudom, miből vetted le, hogy fáj, hogy megveszed
Egyszerűen csak mások a felhasználói szokásaink.Na most nekem pont ilyen pumpám van, csak ütött-kopott. 80-as évek, vagy korábbi. A kocsiban tartom. Ezzel kb. fel lehet fújni, különben meg értelmezhető távolságra van elég hely, ahol fel tudom.
-
Narxis
nagyúr
"Annyira jó szokott lenni a benzinkutas, hogy fel tudd fújni."
De pont ezaz, hogy nem mert vagy nem működik vagy épp használják. Én 8 ezerért vettem ezt és nem kell benzinkútra mászkálnom. Most tényleg fáj, hogy valaki ezt megveszi és elégedett vele?
Meg nyomásmérő nélkül is fel lehet fújni annyira, hogy hazajuss vele
De aztán meg mehetek a benzinkútra...
btw. régen nem volt ennyi benzinkút, akkor ez volt a divat és ez tényleg sz.r volt
-
hcl
titán
A jó belső tovább tartja a levegőt tapasztalataim alapján. Nekem is útba esett 1 benzinkút de van 1 darab pumpa, mindig ott volt vagy egy autós vagy egy motoros.
Nekem a kézipumpán a nyomáskijelző mindig koszos volt vagy párás, melóhelyen is valami drágát vettek, oda láncolták a bicikli tárolóhoz de arra nem képes a nyomorult, hogy ha használja akkor ne hagyja a szabad ég alatt így sokszor kapta az esőt. Közös lónak túrós a háta, ezt az elektromos pumpát csak én használom, nem adom senkinek.

Olvastam olyat is, hogy eldurran a gumi cső és nem cserélhető, sajnos ilyen szempontból tény, hogy jobb a kézi mert ez nehezen vagy sehogy se javítható.
Annyira jó szokott lenni a benzinkutas, hogy fel tudd fújni.
A gumicsövet nem tudom, vérnyomásmérővel van tapasztalat, na azon tényleg gáz javítani
Meg nyomásmérő nélkül is fel lehet fújni annyira, hogy hazajuss vele
(Régen, amikor minden jobb volt, se volt mindenhol
) -
Narxis
nagyúr
A jó belső tovább tartja a levegőt tapasztalataim alapján. Nekem is útba esett 1 benzinkút de van 1 darab pumpa, mindig ott volt vagy egy autós vagy egy motoros.
Nekem a kézipumpán a nyomáskijelző mindig koszos volt vagy párás, melóhelyen is valami drágát vettek, oda láncolták a bicikli tárolóhoz de arra nem képes a nyomorult, hogy ha használja akkor ne hagyja a szabad ég alatt így sokszor kapta az esőt. Közös lónak túrós a háta, ezt az elektromos pumpát csak én használom, nem adom senkinek.

Olvastam olyat is, hogy eldurran a gumi cső és nem cserélhető, sajnos ilyen szempontból tény, hogy jobb a kézi mert ez nehezen vagy sehogy se javítható.
-
hcl
titán
+1
Nekem nagyon bejött, nem tudom mikor vettem de legalább 2 vagy 3 éve megvan. Heti 5 nap bringával melóba, 5x20km esetén két hetente használtam mert azt szerettem ha inkább keményebbre van fújva a kerék mindig mert így kisebb eséllyel kaphatsz defektet, persze jó minőségű defektvédelmes gumik vannak a bringán és a belső is a drágább fajta de így is kétehetente 1-1,5 bart vissza kellett pumpálni. Ezzel a cuccal pedig kb. fél perc az egész művelet.
Én heti 3-4x mentem bringával melóba (heti 1-2 HO), 4km, és az alatt kb. 3 benzinkút esett útba+ munkahelynél kézi pumpa

Gagyi belsők, de arra a biciklire minek jobb
-
Narxis
nagyúr
Par eve az osszes kutat vegig jartam Nyiregyhazan mivel fura volt a nyomas a kerekekben, sehol sem tudtam ranezni. Tomlo lyukas, nem fujt semmit, vagy nem is volt
Azota van ez, elegedett vagyok vele.
Alapjaraton eves 8-10 alkalommal hasznalom, telen a 4 evszakosba fujok 0,2-0,4 bart, nyaron meg engedek belole es vissza merem.
A teli-nyarikat meg csak leelenorzom. Mindezt otthon, amikor csak akarom, nekem jo igy.
+1
Nekem nagyon bejött, nem tudom mikor vettem de legalább 2 vagy 3 éve megvan. Heti 5 nap bringával melóba, 5x20km esetén két hetente használtam mert azt szerettem ha inkább keményebbre van fújva a kerék mindig mert így kisebb eséllyel kaphatsz defektet, persze jó minőségű defektvédelmes gumik vannak a bringán és a belső is a drágább fajta de így is kétehetente 1-1,5 bart vissza kellett pumpálni. Ezzel a cuccal pedig kb. fél perc az egész művelet.
-
hcl
titán
Vészfelfújásra oké, csak nem elég pontos mikor mindenhol sziszeg már. Persze ez függ a város méretétől is, hogy mennyien használják, mennyi idő alatt pusztítják le.
Én sose szerettem kúton fújni, mert akkor már meleg a kerék amúgy is. Reggel a hidegben mikor még mindegyik árnyékban van akkor szoktam fújkálni, ránézni.Nekem ez nem kifejezettem érdekes, még nem panaszkodott az autó
Amennyire nekem kell a 15-25 év közötti szarjaimra, arra elég ezek is.Ha meg sziszeg, szólok a kúton.
-
#35301632
törölt tag
Vészfelfújásra oké, csak nem elég pontos mikor mindenhol sziszeg már. Persze ez függ a város méretétől is, hogy mennyien használják, mennyi idő alatt pusztítják le.
Én sose szerettem kúton fújni, mert akkor már meleg a kerék amúgy is. Reggel a hidegben mikor még mindegyik árnyékban van akkor szoktam fújkálni, ránézni. -
hcl
titán
Azóta vettem olyat amit szivargyújtóba kell dugni az biztos nem lesz akku hibás / nem fog lemerülni soha de talán még erősebb is.
Autóhoz OK. Az akkus előnye, hogy bringán is tudod vinni.
-
NvidiaRTX
őstag
Ami késik, az majd jön

Amúgy a benzikúton se feltétlen veszik nyomás, amikor lehúzod. Nekem ez a cucc inkább furcsa volt.@NvidiaRTX : Egy hibás darab miatt egy egész kategóriát kukázni
@Victoryus : Amúgy én sem, de ha ez kell a népnek. Illetve, ha valahol a pusztában ereszt le a gumid, akkor nem sokra mész a benzinkúttal; de a defektgátló+felfújó spray is jó lehet (és könnyebb).
Nekem a retró rettenet gagyi belsői azóta bírják tartani a nyomást, amióta indokolatlanul telefújtam defektgátlóval
Azóta vettem olyat amit szivargyújtóba kell dugni az biztos nem lesz akku hibás / nem fog lemerülni soha de talán még erősebb is.
-
hcl
titán
Par eve az osszes kutat vegig jartam Nyiregyhazan mivel fura volt a nyomas a kerekekben, sehol sem tudtam ranezni. Tomlo lyukas, nem fujt semmit, vagy nem is volt
Azota van ez, elegedett vagyok vele.
Alapjaraton eves 8-10 alkalommal hasznalom, telen a 4 evszakosba fujok 0,2-0,4 bart, nyaron meg engedek belole es vissza merem.
A teli-nyarikat meg csak leelenorzom. Mindezt otthon, amikor csak akarom, nekem jo igy.
Ja, nekem erre egy kézi pumpa (kb. velem egyidős
) van az autóban, meg egy nyomásmérő. Nem szokott kelleni, de nem baj, ha van.
Általában a környékbeli (Fejér, Dél-Dunántúl) kutakon van használható kompresszor. Ha nincs, akkor a következőn. Ha messzebb megyek, akkor ellenőrzöm, általában kell kicsit fújkálni is.
Amúgy is ritkán autózok, sokáig busszal jártam dolgozni inkább (főleg amikor még adtak bérletet), aztán 2022-2025 között lehetett bringával, akkor azzal, most meg HO-s melóhely
-
szabonagyur
félisten
Ami késik, az majd jön

Amúgy a benzikúton se feltétlen veszik nyomás, amikor lehúzod. Nekem ez a cucc inkább furcsa volt.@NvidiaRTX : Egy hibás darab miatt egy egész kategóriát kukázni
@Victoryus : Amúgy én sem, de ha ez kell a népnek. Illetve, ha valahol a pusztában ereszt le a gumid, akkor nem sokra mész a benzinkúttal; de a defektgátló+felfújó spray is jó lehet (és könnyebb).
Nekem a retró rettenet gagyi belsői azóta bírják tartani a nyomást, amióta indokolatlanul telefújtam defektgátlóval
Par eve az osszes kutat vegig jartam Nyiregyhazan mivel fura volt a nyomas a kerekekben, sehol sem tudtam ranezni. Tomlo lyukas, nem fujt semmit, vagy nem is volt
Azota van ez, elegedett vagyok vele.
Alapjaraton eves 8-10 alkalommal hasznalom, telen a 4 evszakosba fujok 0,2-0,4 bart, nyaron meg engedek belole es vissza merem.
A teli-nyarikat meg csak leelenorzom. Mindezt otthon, amikor csak akarom, nekem jo igy.
-
hcl
titán
" a körbejárom a kocsit 8 méter tömlővel azok nem jók."
Nemtom, amelyiknek nincs szétb*va a csatlakozója, azzal azért fel szoktam tudni fújni
-
#35301632
törölt tag
Benyakúton azok a hordozható tartályosok amik használhatóak, a körbejárom a kocsit 8 méter tömlővel azok nem jók.
Érdemes venni párezerért nyomásmérőt és akkor rá lehet ellenőrizni vele a benyakutas kerékfújásra. -
hcl
titán
Ilyenem van nekem is, de még nem tűnt fel az akksi gyengeség
Ami késik, az majd jön

Amúgy a benzikúton se feltétlen veszik nyomás, amikor lehúzod. Nekem ez a cucc inkább furcsa volt.@NvidiaRTX : Egy hibás darab miatt egy egész kategóriát kukázni
@Victoryus : Amúgy én sem, de ha ez kell a népnek. Illetve, ha valahol a pusztában ereszt le a gumid, akkor nem sokra mész a benzinkúttal; de a defektgátló+felfújó spray is jó lehet (és könnyebb).
Nekem a retró rettenet gagyi belsői azóta bírják tartani a nyomást, amióta indokolatlanul telefújtam defektgátlóval
-
DigitXT
félisten
Szép munka!
Ettől függetlenül továbbra se látom értelmét ezeknek az elektromos pumpáknak. Autó/bicaj kerekét fel lehet fújni benzinkúton, ha már valaki lusta kézzel pumpálni.
De egy nagyobb műanyag pumpával pár fújással 4 bar-on van egy trekking belső.
Vésztartaléknak meg lehet vinni mini pumpát, a legtöbb bicikli csomagtartón van kialakított tartó.Roller kerékhez találták ki, benzinkúton a fele nyomás elszökik, amíg lehúzod a csatit. Tapasztalat. Ez meg csavaros, külön tömített, nem veszít levegőt lecsatlakoztatáskor.
Ui: autó kerékhez kompromisszumos, mert a légszállítása alacsony, használtam erre, mondhatni kényszerűségből, jó 10 percig fúj egy kereket 0.9->2.5 bar viszonylatában.
-
szabonagyur
félisten
Szép munka!
Ettől függetlenül továbbra se látom értelmét ezeknek az elektromos pumpáknak. Autó/bicaj kerekét fel lehet fújni benzinkúton, ha már valaki lusta kézzel pumpálni.
De egy nagyobb műanyag pumpával pár fújással 4 bar-on van egy trekking belső.
Vésztartaléknak meg lehet vinni mini pumpát, a legtöbb bicikli csomagtartón van kialakított tartó.A kutak egy jelentős részén vagy nincs pumpa, vagy ha van akkor szét van barmolva, mivel rengeteg autós aki használja csak ledobja a csövet, majd a következő vagy akár ő maga is áthajt rajta.
Plusz mivel sosem kalibrálják semmit sem ér, volt olyan, hogy felfújtam vele a kívánt értékre, aztán a 2,6 helyett valami 3,6 volt, csak néztem, hogy leesek az útról.
Ilyen használok, bemérve 99%-an pontos, tökéletesen utána tudom vele állítani a gumikat amikor szükséges, most már 4 éve legalább.
Ez meg méretben nem sokkal nagyobb, mint egy mai átlagos telefon, csomagtartóba be és ha kell előkapom.
-
Victoryus
addikt
Szép munka!
Ettől függetlenül továbbra se látom értelmét ezeknek az elektromos pumpáknak. Autó/bicaj kerekét fel lehet fújni benzinkúton, ha már valaki lusta kézzel pumpálni.
De egy nagyobb műanyag pumpával pár fújással 4 bar-on van egy trekking belső.
Vésztartaléknak meg lehet vinni mini pumpát, a legtöbb bicikli csomagtartón van kialakított tartó. -
NvidiaRTX
őstag
Hasonlót vettem anno, nekem is akku hibás volt, de olyan szinten hogy tölteni sem lehetett, csináltam róla felvételt amit elküldtem az eladónak (kínai bolt) és visszakaptam az árát.
Soha többé ilyen kacatot.
-
szabonagyur
félisten
Ilyenem van nekem is, de még nem tűnt fel az akksi gyengeség
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- ÚJ! AKRacing Arctica gamer szék
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B460M i5 10400 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB Rampage SHIVA CM 600W
- HP EliteBook 830 G5, G6 13,3" i5, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty Station
- REFURBISHED - DELL Universal Dock D6000 (452-BCYH) (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
), Jobb lett mint új korában.
Tuti hasznát veszem, ha cserélni kell az akksit...

