Hirdetés
- Milyen házat vegyek?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- TCL LCD és LED TV-k
- Melyik tápegységet vegyem?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Máris elfogytak az idei évre szánt HDD-k a Western Digitalnál
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- A Razer új klaviatúra-zászlóshajóját meglátva biztos félrenyeled a teát
- PCI Express 7.0 – Brutális sebesség, de minek?
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
válasz
szacsee
#4784
üzenetére
Ha a lemezkezelőben üres lemezként jelenik a pendrive és 0 bájt a kapacitása, az baj, akkor nem ismeri fel a Windows rendesen, ami lehet a pendrive hibája/tönkremenetele miatt is. Azt viszont nem írtad mi a helyzet az eszközkezelőben, ott nincs-e hibakód, eszközillesztő eltávolítása majd (Windows restart és) pendrive újracsatlakoztatása megoldja-e, ha nem, akkor másik USB-porton + lehetőség szerint másik gépen és másik OS alatt történő kipróbálás után mi a helyzet, stb.
"Adatok visszahozhatóak, milyen sorrendben ugorjak az ellenőrzésnek neki?"
Otthon a szoftveres adatmentés akkor lehet opció, ha az OS rendesen detektálja a pendrive-ot a valós tárolókapacitásával. Ha nem és 0 bájt, akkor rendszerint nem, max. adatmentő cégek, de az már az adatmentés - liksoft - HDD kereső mentéshez topik témaja, ott kellene folytatni.
Egyébként biztonsági mentés, másolatok egyáltalán nincsenek ezekről a vélhetően fontos adatokról, minden kizárólag egy vacak pendrive-on lett tárolva? Ha igen, akkor eleve nagy hiba volt, lásd a téma topikjának 1. hozzászólását.
Új hozzászólás Aktív témák
- Eredeti játékok OFF topik
- Békéscsaba és környéke adok-veszek-beszélgetek
- EAFC 26
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Gyúrósok ide!
- Lightyear - befektetési app
- Milyen házat vegyek?
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Óvodások homokozója
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- További aktív témák...
- Sima Vs.Windows Logitech Mx keys s plus és hagyományos Mx keys magyar bemutatása. Új videó linkkel
- Lenovo Thinkpad X1 Nano 5G Gen2 3K IPS i7-1260P 12mag 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris XE W11 Garancia
- MacBook Air 15" M4 / 24 GB / 512 SSD / 100% akksi / gyári garis
- Retro nagy ATX toronyház 2001-ből
- Dell XPS 13 9310 i7-1185G7 16GB 512GB 13" FHD+ 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


