Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Soma77_

    tag

    válasz syler123 #736 üzenetére

    köszi az észrevételt, tervbe van véve, természetesen :)

    Az, hogy bele merjél-e vágni, azt én nem tudom megmondani, ez nagyon egyén függő :D

    Aki módosítja a tab-ját akármilyen módszerrel, tisztába kell lennie azzal, hogy milyen kockázatokat vállal.

    - garanciavesztés, ez ami fix :)
    - megváltozott működés, esetleg instabilitás
    - későbbi problémák, amiket most még nem látunk
    - extrém esetben elindulási gondok (no boot, boot-loop)
    - legrosszabb esetben agyhalál (total brick)

    Ezért újra hangsúlyozom, bárki bármilyen módosítást CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE végezzen!

    A motiváció és a cél minden ilyen akció mögött nagyon egyedi (embertől függő), így általános tanácsot adni itt nem lehet!

    Én speciel megcsináltam, mert egy 15k-s tabnál max 15k-bukok, ha a legrosszabb következik be (full birck). Amolyan warez játék-eszköznek vettem, hogy tanulhassak új dolgokat, technikákat. Bíztam annyira magamban, hogy meg tudjuk csinálni, ezért belevágtunk. De ez az én story-m :DDD

    A módszer bizonyítottan működik, de nincs rá garancia, hogy nálad is menni fog!

    pl. Tegnap egy USB-s problémán szívtunk több mint 4 órát, és még most sincs flash-elve a tab, így a srácnak most van egy félig agyhalott gépe, amit akkor tudunk majd feléleszteni, ha rendbe tesszük a PC-n az USB-t :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák