Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MultiDoodad

    aktív tag

    válasz Bazsi81 #47649 üzenetére

    Nekem kb 8 hónapja van egy Lg B9 és eddig nincs be égés, de ha tetszik a Qled akkor inkább azt vásárold meg. Így nem kell tartani a be égéstől és nincs (számomra zavaró) a logo védelem sem ami HDR-ben bizonyos hudoknál enyhe sötét foltot eredményez ezzel védve a be égéstől az Oledet. Bár én imádom a tévét és sokkal szebbnek tartom mint az ips acer monitorom még is parázom a be égéstől, pedig 8 hónap alatt semmi baja. Azt is tudnod kell, hogy tévéknél jelenleg az Lg Oledeknek az egyik legjobb a válaszideje. Hátrány még számomra a kevés fényerő… bár HDR-ben semmi bajom vele, SDR-ben néha még a 60-70 -es fényerőt is keveslem egy kicsit. Összességében egy kiváló tévé játékra ami még sem a legideálisabb ha állandóan éjjel nappal játszol rajta. Nagyon kettős bennem az Oled iránti “érzelmem” mert tényleg szebb “mindennél” de ott vannak azok a hátrányok is. Én is gondolkodom, hogy ez marad filmezésre vagy megkapja Öcsém és beújítok egy Qled-re... másra nem igazán tudnák cserélni főleg Oled után. Nálam a probléma az, hogy én szinte csak játszom, és a napi 4-7 óra mellé a hétvégi 8-10 óra is be esik...

Új hozzászólás Aktív témák