Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz FollowTheORI #25430 üzenetére

    Koszi sracok ezek megvannak. A gpu beallitasrol: idaig el sem jutok! :D Igy Windows ujratelepites lesz, ha ravisz a lelek / lesz idom. Majd jelzem hogy sikerult.
    Addig is 1080p-vel hajtom a TV-t :D es SDR uzemmodban (kimelem meg egy kicsit, amig a sikerul a 4k-t beuzemelni).

    Egyebkent brutal szep kepe van a 65B8-nak, meg 3dlut nelkul is (van igazi fekete szin! :) ), mint emlitettem a fekete es feher kozeli visszaadasa majdnem hibatlan alapbol (ISF dark room, majd minden beallitas kikapcsolva/alaperteken, oled light 33 -> ~120 nits), a piros es kek szin kisse tol van tolva, de nem veszes az sem.
    Ennek koszonhetoen sotet tartalmak (pl. Arrival 4kHDR -> SDR-ben) remekul neznek ki.
    Az emlitett vertical banding-et en is eszrevettem 1x-2x az elmult 3 napban, majdnem fekete szinnel, de az esetek 99.99%-ban nem latszik.
    5% szurke hatteren meg lehet latni halvanyan a vertical banging-et, de pl mar 40%-on nem.

    A fekete kozeli makroblokkokat meg nem lattam, igy ez jo hir.

    23p tartalommal + Real Cinema On (TrueMotion Off): az eremeny smooth, talan tulsagosan is (az elozo 1080p-s LG LCD TV-hez kepest). Mi az allaspontotok errol? (23p + RealCinema)

Új hozzászólás Aktív témák